ТРМ під час воєнного стану

Автор UzUA108, Лютий 24, 2022, 11:15:06

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

Цитата: mikhail від Квітень 04, 2022, 18:12:13
На супутник забув як називається
Ідентична компанія, як і в Т2. Також на цю ліцензію записана кабельна ліцензія в БЦ.
  •  

0-0-0-0

#166
Уважно читаємо наказ: реалізація єдиної інформаційної політики забепечується об'єднанням загальнонаціональних каналів, наповнення яких складається переважно з інформаційних та /або інформаційно-аналітичних програм. До таких належать Рада, 5, Прямий, Еспресо та Україна 24 (24 канал та Апостроф мовлять лише на супутнику, у кабелі та у деяких містах в Т2, тому вони не загальнонаціональні). Рада та У24 транслювали на повну, а ця трійця - ні. На тих загальнонаціональних каналах, які вийшли з марафону (Новий, ТЕТ, 2+2, Культура, НЛО) інформаційні та /або інформаційно-аналітичні програми складали невелику, а то і зовсім ніяку частину етеру. Так що все правильно.
  •  

mikhail

#167
Одним словом сіли на гачок.... Також місцеві канали можуть наповнювати ефір тим контентом який стосується конкретно їх місцевості

Щодо цих трьох трьох то хіба еспресо не транслював ЄН так як вони хотіли. А вимкнули трьох

Якщо Все заточено під програмні концепції тоді чого не взяли ще одну команду собі в марафон... Загадка. Крайні тепер вийшли
  •  

0-0-0-0

Не знаю за 5 (його кабельники вимкнули з усіх пакетів взагалі), але на Прямому я ще позавчора-позапозавчора зустрічав ввечері власний марафон.
  •  

mikhail

Цитата: 2006 від Квітень 04, 2022, 18:58:32
Не знаю за 5 (його кабельники вимкнули з усіх пакетів взагалі), але на Прямому я ще позавчора-позапозавчора зустрічав ввечері власний марафон.
вимкнули не кабельники а з супутника з якого вони брали сигнал. Свій ефір там був але лише ввечері. На еспресо можна навіть програму подивитись. ЄН було лише вдень частково та вночі. Прямий же мені здається цілодобово крім вечора його давав.

Якщо така заточка по програмній концепції то чого не можна було взяти ще одну команду в єдині новини? Чого еспресо на супутнику залишили? А 5 і прямий вимкнули? Бо порошенко хочеться спитати? Чи інша причина?
  •  

UzUA108

Прямий (на супутнику) знову з'явився власний логотип  і стрічка, транслюють ЄН. Без "Ради"

Еспресо - найбільше, вибачте на слові, кладе на марафон) Окрім цілої телепрограми, був навіть спеціальний ролик в етері, що вони транслюють і власні програми, програми Радіо Свобода, НВ, новини BBC, France 24 і (насамкінець) марафон ЄН
  •  

mikhail

#171
Щойно теж помітив що Прямий повернувся

Тепер в ютубі прямого Рада

На рахунок кладе... То так... Був би він 24м каналом))
  •  

0-0-0-0

Цитата: mikhail від Квітень 04, 2022, 19:17:57
вимкнули не кабельники
Я мав на увазі, що вимкнули ще тоді, коли 5 був і в Т2, і на супутнику.
Цитата: UzUA108 від Квітень 04, 2022, 19:24:36
Еспресо - найбільше, вибачте на слові, кладе на марафон)
Нариваються... Потім ще в кращих медведчуківських традиціях будуть розповідати про свободу слова.
Цитата: mikhail від Квітень 04, 2022, 19:29:38
Був би він 24м каналом))
По-перше, це не загальнонаціональний канал, а по-друге, їм можна за лояльність до самі знаєте кого.
  •  

mikhail

Добре що т2 не єдине джерело телебачення))
  •  

TV-Ukr

Цитата: UzUA108 від Квітень 04, 2022, 19:24:36о - найбільше, вибачте на слові, кладе на марафон) Окрім цілої телепрограми, був навіть спеціальний ролик в етері, що вони транслюють і власні програми, програми Радіо Свобода, НВ, новини BBC, France 24 і (насамкінець) марафон ЄН
В том ролику ще казалось про програми ATR і Час Time від Голосу Америки.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

0-0-0-0

Пам'ятається, Деркач ід час наїздів на Еру писав, що вони під час Помаранчевої Революції ПЕРШИМИ(!) додумались запустити на Радіо Ера BBC, хоча по факту програми останніх з'явилися тільки наприкінці нульових.
Трохи не по темі. Згадав, як перед Виборами-2019 кабельники засунули 5 та Прямий куди подалі, а замість них вставили 4 та Сонце відповідно. Щоправда, через декілька днів Прямий повернули на місце.
  •  

UzUA108

5 канал - з'явився (ще пару годин тому).

Спочатку так само транслював ЄН, потім - власний марафон (із черговою зміненою назвою). Але з увімкнення на "єдині новини"
  •  

mikhail

  •  

UzUA108

Цитата: mikhail від Квітень 05, 2022, 08:13:45
Де це він зявився?
Так на супутнику (у самого кабельне). Він що, знову зник/став Радою? :huh:
  •  

kotenko.

5 (зі своїм марафоном) та Прямий відновили мовлення поки на Амосі.
#наташанемішай
  •