Про прийом DVB-T2

Автор HDTVUkraine, Липень 26, 2011, 19:56:23

Попередня тема - Наступна тема

DrewUA

Після переходу Зеонбуду на резерв у кінці лютого, на MX-2, MX-3 та MX-5 постійно раз на 5 хв. вибиває що "Немає сигналу" потім через 10 сек. проходить, і через 5 хв. знову. Щодо прийому так, прийом сигналу та якості тепер майже 100%, проте помітив погіршення звуку ніби бітрейт понизили ще більше чим був.
  •  

fediv

#1276
Перевірив в умовах Києва. Враховуючи, що сигнал непоганий, не змінилося нічого. Пробував прислухатись, чи не погіршився звук, нічого не помітив. Думаю, що на слух перевіряти - це самообман.
Ну, і додатково. Терпів (бо не дуже заважало) дрібну програмну недоробку простенького тюнера Uclan. При деяких перестановках каналів, як хочеться, парочку каналів (треба ж таке) не міг поставити, як хочу, вони ставали чи вище, чи нижче, але не так, як хочеться. Проти своїх звичок обновив прошивку тюнера, і виявилось, що цей заскок пропав. Я не вважаю перепрошивання чимось корисним чи важливим, але тут допомогло. Це виняток, який завжди буває у правилах.
  •  

Ігор

Зараз навпаки покращили прийом, на днях у клієнта зміг прийняти всі чотири мультиплекси Зеобуда із Києва (90 км). За два тижні до того були проблеми, також у мене вдома зміг прийняти три мультиплекси із Богуслава, чого раніше не було ніколи. З інших міст по приладу побачив, що збільшився запапас сигналу на майже на 3 ДБ. По можливості налаштовуйте не тюнером, так можна досягнути кращого рівня, а не впертися тюнером у 100%.
  •  
    Подякували за цей пост: sergiy1103

sergiy1103

Цитата: DVB від Квітень 20, 2022, 00:05:08
А реально, крім Зеонбуда, хтось помітив покращення?
Є покращення, там де було сигналу недостатньо, щоб просканувати канали, тепер вони скануються
  •  

sergiy1103

#1279
Цитата: Ilya від Квітень 20, 2022, 07:47:07
Лично у меня дома стало хуже. Теперь постоянно, на несколько секунд, зависает картинка. Ещё на выходных проверю на даче.
Як мінімум, треба пересканувати канали, канали на декілька секунд зависають по всій Україні, але не всіх тюнерах. Не знаю, з чим це повязано і це ще було до змін в мережі десь почалось на початку березня. В мене це вирішилось шляхом скидання тюнера до заводських налаштувань і повторним скануванням каналів
  •  

sergiy1103

#1280
Цитата: DrewUA від Квітень 20, 2022, 09:52:17
Після переходу Зеонбуду на резерв у кінці лютого, на MX-2, MX-3 та MX-5 постійно раз на 5 хв. вибиває що "Немає сигналу" потім через 10 сек. проходить, і через 5 хв. знову. Щодо прийому так, прийом сигналу та якості тепер майже 100%, проте помітив погіршення звуку ніби бітрейт понизили ще більше чим був.
бітрейт понизили з 30 до 24 Мгб/с, цього цілком достатньо для 8-9 каналів, біля 3 Мгб/с на канал в SD якості, для прикладу Інтер+ HD йде із супутника ще з меншими показниками - 2,7-2,8 Мгб/с
  •  

DeJar

Цитата: DrewUA від Квітень 20, 2022, 09:52:17
...... проте помітив погіршення звуку ніби бітрейт понизили ще більше чим був.
бітрейт звука не змінився: mp2, 192 kbps
  •  

BanderaTV

Цитата: DeJar від Квітень 20, 2022, 21:40:02
бітрейт звука не змінився: mp2, 192 kbps
Може MPEG-1?
  •  

DeJar

k-lite на записаних файлах видає таку інформацію:
Audio: MPEG Audio 48000Hz stereo 192kbps [A: Ukrainian [ukr] (mp2, 48000 Hz, stereo, 192 kb/s)]
Format              : MPEG Audio
Format version : Version 1
Format profile  : Layer 2

Bit rate             : 192 kb/s
Sampling rate  : 48.0 kHz
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

mikhail

По картинці все те саме. Тільки індиго ну дуже уже розмитий.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Ilya

#1285
Цитата: Ilya від Квітень 20, 2022, 07:47:07
Лично у меня дома стало хуже. Теперь постоянно, на несколько секунд, зависает картинка. Ещё на выходных проверю на даче.

Провел эксперименты в разных точках города и за городом + замена кабеля, усилителя и ревизия антенны. Положительных результатов не дал, прием стал намного хуже, чем был раньше((( Особенно 2-й мультиплекс.
  •  

mikhail

Щось сьогодні весь день в мх5 не працюють національні канали. Культура Індиго і дві копії ради

Цікаво чи то всюди чи лише в рівному?
  •  

DrewUA

Цитата: mikhail від Червень 12, 2022, 22:23:06
Щось сьогодні весь день в мх5 не працюють національні канали. Культура Індиго і дві копії ради

Цікаво чи то всюди чи лише в рівному?
Та ні, у мене все норм сьогодні було.
  •  

mikhail

Цитата: DrewUA від Червень 12, 2022, 23:34:25
Та ні, у мене все норм сьогодні було.
сьогодні вже все працює
  •  

Ігор

Сьогодні зняв один із моїх експериментів із примітивними антенами але на висоті. Хотів прийняти МХ7 наприклад з Володарки або Буків, але прийняв тільки Зеонбудівські мультиплекси.
Якщо комусь цікавий прийом у моїй місцевості, то можна подивитися на відео.
https://youtu.be/_AtR50kXRc0
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, DVB