Болталка

Автор radiomen, Листопад 24, 2011, 08:18:55

Попередня тема - Наступна тема

0-0-0-0

Мдяяяя... Детектор тепер офіційно перетворився в порошенківський рупор.
https://detector.media/informatsiini-kanali/article/199559/2022-05-26-drugyy-front-yak-u-spilnomu-telemarafoni-mochyly-poroshenka/
До речі, там у коментарях намалювався користувач нашого форуму Мих. Думич.
  •  

UzUA108

Зі статті :pukan:
ЦитатаТи розумієш, що все погано, коли найближче до дотримання журналістських стандартів підбирається «Інтер»

бабло :wink:
  •  

kotenko.

Перший тайм - наче нормально, може, й скотти нас пожаліли.
А другий - як завжди, видихаємось, і, ну ти й Довбик. Вельс куди майстерніша команда буде.
До Андрея2 питання: не вдалось подивитись матч?
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Цитата: 2006 від Травень 27, 2022, 20:41:11
Мдяяяя... Детектор тепер офіційно перетворився в порошенківський рупор.

Як би ніфіга, відпрацьовують вони гроші грантодавців, а наш політикум використовує дурні ГО, як шлюшок.
Ну от вчора звільнили з посади омбудсмена Денисову, десь за тиждень до того, ГОшки опублікували до неї звернення "скоригувати комунікацію про статеві злочини в час війни"
https://detector.media/community/article/199528/2022-05-25-mediynytsi-zaklykaly-lyudmylu-denisovu-skoryguvaty-komunikatsiyu-pro-statevi-zlochyny-v-chas-viyny/
А коли мали звільняти Денисову, то Верховну Раду "закликали не політизувати інститут омбудсмана та провести незалежний конкурс на посаду" :laugh:
https://detector.media/infospace/article/199709/2022-05-31-radu-zaklykaly-ne-polityzuvaty-instytut-ombudsmana-ta-provesty-nezalezhnyy-konkurs-na-posadu/
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Хоча стоп, може я помилився...
https://detector.media/blogs/article/199739/2022-06-01-nakypilo-pro-butusova-165-milyoniv-i-vatnykiv-u-telemarafoni/
Як же ж ці шлюшки з Детектора не зрозуміють, що в нас НЕМА свободи слова, а є свобода разп... разгільдяйства, в нас НЕМА ще громадянського суспільства, бо в протилежному випадку ми б не були найбіднішою країною Європи ще до війни.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

kotenko.
Так це ж блог, а не співробітник детектора.
Там внизу приписка: Думки, висловлені в рубриці Column, передають виключно погляди самих авторів і можуть не збігатися з...
Думаю треба розділяти.
  •  

kotenko.

Хто хотів, але не зміг подивитись навіть в запису матчі збірної на минулому тижні - заходьте в приват, допоможу.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

#10117
Офіційно, Україна з Молдовою - кандидати на членство в ЄС. Від Брюсселя привіт грузинам - не обирайте вату.
Зеленському і Ко тепер не заздрю зовсім. Це ж не тільки свої будуть дрючити, а й Брюссель.
#наташанемішай
  •  

admin

  •  

DrewUA

Цитата: kotenko. від Червень 23, 2022, 22:27:59
Офіційно, Україна з Молдовою - кандидати на членство в ЄС. Від Брюсселя привіт грузинам - не обирайте вату.
Зеленському і Ко тепер не заздрю зовсім. Це ж не тільки свої будуть дрючити, а й Брюссель.
У будь якому разі це плюс, тому що те що він хотів вибудувати автократію було зрозуміло майже кожному, а тепер ЄС скаже це так не працює, узгоджуй законодавство під критерії всіх країн ЄС й реформуй))
  •  

maximusone

Не знаю, чи публікували дане відео на форумі, але досить цікаве про роботу Держспецзв'язку:
Spoiler
  •  

kotenko.

ХЗ, по вашому, коли Білорусь стала шлюхою московською: в 1994, 2007 (тоді вперше зловив білоруське ТБ не з одним БТ1), чи в 2020, чи вона завжди такою була? От, як ви вважаєте?
#наташанемішай
  •  

DrewUA

Цитата: kotenko. від Червень 27, 2022, 10:58:42
ХЗ, по вашому, коли Білорусь стала шлюхою московською: в 1994, 2007 (тоді вперше зловив білоруське ТБ не з одним БТ1), чи в 2020, чи вона завжди такою була? От, як ви вважаєте?
Тоді коли почалось створення "Союзної держави", а це якщо не помиляюсь 2000 рік.
Коли був малим я сам жив у цьому білоруському просторі ТБ, так як українських телеканалів окрім 1+1 та Інтеру майже не було, зато білоруські цілодобово чисто та щей кольорово. Повістка дня у білоруських новинах була щось типу от ми СНГ сила, а захід нас розхитує, але хочу нагадати що більшість центральних телеканалів у Білорусі є посуті ретрансояторами телеканалів росТБ, а там ... зрозуміло що впарювали. Так от дочого це я, через те що у нас по суті ні радіостанції ні ТБ українське не дотягувало, багато хто у районі казали що вони за луку та казала що у Білорусі все ок, а у нас... що ще раз підтверджує те що прокордоння особливо треба покривати нашими ТБ і радіо.
Добре що десь так з 2015 всі почали переходити на Т2 і супутник бо приваблювало те що каналів багато а не шість максимум як на аналозі.
  •  

fediv

Цитата: kotenko. від Червень 27, 2022, 10:58:42
ХЗ, по вашому, коли Білорусь стала шлюхою московською: в 1994, 2007 (тоді вперше зловив білоруське ТБ не з одним БТ1), чи в 2020, чи вона завжди такою була? От, як ви вважаєте?
Я не вважаю, я це знаю. Вона такою була завжди. В армії 1980-1981 служив в білоруському містечку Слуцьк (ПВО СВ), і перебування не обмежувалось одним Слуцьком. Білоруси в більшості своїй (не всі) були важко поведені на тому, що є Союз, це чудово, це рай, все під захистом, діди воювали, і таке інше. Це при тому, що анекдоти розказували: "Слуцкий поросенок - самый большой в мире: голова и копытца в Слуцке, а все остальное - за границей". Із їжею для місцевого населення було препогано, макарони, хліб і горілка. Але цей засоюзний патріотизм був просто ненормальним.
  •  

kotenko.

#10124
Якщо Слуцьк перевести на латину, і перекласти назад з англійської перші чотири літери, то виходить "повія".

П. С. Загадка: ансамбль гавкаючих псів, які опікуються нарцисами і наркоманів дає лайно, яке не краще за лайно, на яке вони вказують і незабаром почнуть вимагати у сільради знести ферму.
#наташанемішай
  •