Ланівці

Автор admin, Квітень 30, 2019, 12:18:56

Попередня тема - Наступна тема

Radio_2019

Сьогодні у Ланівцях на 89.8 МГц розпочало мовлення "Радіо Файне Місто".  :klass:
Хоча місцевий конкурс призупинили через військовий стан.  :-?

Звук якісний, є й RDS: RADIO / 89.8FM / FAINE / MISTO. При чому спочатку йде частота, а потім назва радіостанції.
Прийом по місту (принаймні в тій його частині, де я мешкаю) чудовий.

Швидше за все, мовлення ведеться з адреси, вказаної для даної частоти на сайті. До речі, там до тієї щогли, що стоїть одразу біля редакції місцевого радіо вже купу років, наприкінці березня додалася ще одна - нижча, куди перенесли частину мобільного обладнання зі старої щогли, тим самим звільшивши там місце для FM-антен.
Їх я поки зняти не можу, самі розумієте чому. Ще хтось щось подумає не так) Але маю старі фото. Колись кину сюди разом з новими.

Ще перевірятиму, чи є врізки Лановецького радіо. Там же ніби є зв`язки з "Тактом" (зараз це "Файне місто").

Напишу разом і за 99.2 МГц з Антополя - прийом по місту доволі хороший. Приймається практично однаково з іншими частотами з Антополя, хоча перші кілька днів прийом був такий собі. Мабуть, ще щось тестували.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

vital-fm

Вітаю, гарно б було якби задіяли весь можливий резерв частот тимчасовими дозволами - ЛХ давно на облцентр облизується.

Radio_2019

Після запуску 92.3 у м.Острог приймаю його в себе не гірше, ніж 107.8 звідти, місцями навіть на 3 бали. Як на мене, дуже хороший результат. Тому можна сміливо заносити у таблицю з поміткою "слабкий сигнал, прийом можливий у деяких частинах міста".
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

mikhail

Цитата: Radio_2019 від Червень 27, 2022, 22:38:25
Після запуску 92.3 у м.Острог приймаю його в себе не гірше, ніж 107.8 звідти, місцями навіть на 3 бали. Як на мене, дуже хороший результат. Тому можна сміливо заносити у таблицю з поміткою "слабкий сигнал, прийом можливий у деяких частинах міста".
це де? Аж у ланівцях Острог дістаєте? В мене у рівному на колонку без антени шипить рипить але щось пробивається)))
  •  

Radio_2019

Так, у Ланівцях. В мене вдома навіть є такі місця, де Острог хоч на рівні шумів, але приймається. Сам здивований,бо з Тернополя не все нормально йде, а тут Острог))
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: Igor47

admin

89,8 МГц було 10 Вт по дозволу
  •