Радіо Максимум [екс Радіо 24]

Автор Lawyer, Жовтень 06, 2011, 13:15:46

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Радіо 24 подалось на дві колишні частоти УМХ з трьох в Києві
https://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=1028.msg147034#msg147034
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kram2000

Цитата: kram2000 від Листопад 10, 2021, 17:46:01
Радіо 24 подалось на дві колишні частоти УМХ з трьох в Києві
https://forum.ukrtvr.org/index.php?topic=1028.msg147034#msg147034

Як ви думаєте, чи наважиться Андрейко щодо зворотнього переформатування Радіо Максимум на Радіо 24 після невдалого конкурсу?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

corazon

Думаю, що ні, але формат Радіо 24 мені подобався, тому не проти, щоб воно знову з'явилося в ефірі.
  •  

DrewUA

Цитата: kram2000 від Грудень 02, 2021, 11:09:02
Як ви думаєте, чи наважиться Андрейко щодо зворотнього переформатування Радіо Максимум на Радіо 24 після невдалого конкурсу?
Нуу, думаю що ні так як аудиторію данна радіостанція знайшла (це по суті Хіт FM до пори "Сучасних хітів"), але те що якість та рейтинг впали очевидно. Питання полягає в тому якщо надумали знову відродити Радіо 24, то навіщо у 2018 робили переформат на Максимум? Думали що цей проєкт буде вдалим? Так таких радіостанцій валом, теба щось унікальне, от Радіо 24 якраз було таким тому що радіостанцій данного типу було та є дуже мало, але вони вирішили піти іншим шляхом. Так зробити Хіт FM аля 2011 у них вийшло, але те що вони почали робити далі наповненням плейлисту російською попсою то у разі переформату катастрофи не буде.
  •  

BanderaTV

Радіо Максимум ретранслює 24 канал
  •  

TV-Ukr

Дійсно, кудись зник. Мабуть, ще пов'язане з глушінням частот на Амосі.

Цитата: BanderaTV від Лютий 24, 2022, 19:51:48
Радіо Максимум ретранслює 24 канал
В радіоплеєрі на ньому несуча, на Люксі - шум.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

BanderaTV

15 березня о 9:00 - Радіо Максимум, Люкс FM та Ностальжі припинили ретранслювати 24 канал та почали власне спільне мовлення зі слоганом: "Один ефір, одна країна, разом до перемоги. Все буде Україна!". Новини кожні півгодини, коефіцієнт пісень 66/34% (на дві іноземні пісні, одна українська). Звучать жартівливі джингли в сторону окупантів.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

  •  

Zheka

#428
Сегодня на Максимум вернулся собственный эфир

Судя по онлайн вещанію в Виннице тоже вещает Максимум на Лада FM. Интересно, как скоро включат Люкс на новой частоте.

Слоган: "Радіо Максимум - радіо незламних"

pavlo

Цитата: Zheka від Листопад 10, 2022, 20:52:54
Сегодня на Максимум вернулся собственный эфир

Судя по онлайн вещанію в Виннице тоже вещает Максимум на Лада FM. Интересно, как скоро включат Люкс на новой частоте.

Слоган: "Радіо Максимум - радіо незламних"

Львові теж собственный эфир
  •  

vital-fm

По всій мережі київський ефір. Рекламні заставки правда від Люкса залишили.
  •  

pavlo

#431
Доброго вечора хтось може перевірити своїх містах чи є затримка радіо максимум з фм до інтернета і чи велика затримка від інтернета і на скільки є затримка
  •  

MrMaxx

Цитата: pavlo від Серпень 17, 2023, 20:26:43Доброго вечора хтось може перевірити своїх містах чи є затримка радіо максимум з фм до інтернета і чи велика затримка від інтернета і на скільки є затримка
Одеса 107.4
Затримка ефіру від інтернету десь 10 секунд
Мій тг-канал: https://t.me/MrMaxxOdesa
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo

BanderaTV

Дідько, дві самотності знайшли один одного. Один налаштовує брухт, інший вигадує нісенітниці в телеграм.
Чому я не здивований?

satanss88

Цитата: pavlo від Серпень 17, 2023, 20:26:43Доброго вечора хтось може перевірити своїх містах чи є затримка радіо максимум з фм до інтернета і чи велика затримка від інтернета і на скільки є затримка
так можливо мовлення в фм і інет це різні потоки\тракти доставки\обладнання і т.д.
  •  
    Подякували за цей пост: pavlo