Логотипи, скріншоти та записи з українського ТБ

Автор Радиоман, Липень 30, 2011, 14:31:52

Попередня тема - Наступна тема

UzUA108

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Radio_2019

Також телеканал "Рада" в рухомому рядку, що внизу, між новинами замість тризуба додав шматочок кавуна))
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

UzUA108

Водночас, на рухомій стрічці ICTV взагалі зникли ті "зірки-розділювачі". Тепер новини відділяють хіба що крапка наприкінці речення.

Цікаво, що цей глюк лише на ICTV Ukraine - глянув на ICTV і зірки там є.

Також дещо менш помітне: на "Сонці" при переході на рекламу з поміж своїх рекламних id показують лише з кавунами, як "летючими елементами".
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

UzUA108

Вчора під лого "ICTV2" додали слоган каналу "Ти серед своїх!"
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kotenko.

Маю записи наших каналів за 1 січня, через ОТТ. Там реклама в основному. Але не знаю, чи викладати це в 1080р, бо там з дрібними лагами, чи перезаписувати в 720р і без лагів.
#наташанемішай
  •  

TV-Ukr

Можна в 720р. Я всі свої записи викладаю в 720р, оскільки смартфон, з якого я роблю їх, має роздільну здатність саме 720р.

До речі, я традиційно продовжую викладання записів у кінці грудня-початку січня. Вже без мордорських каналів через усім відомі причини, а також я викладаю не стільки нові записи, скільки ті, що накопичилися протягом минулиого ррку. Із ТБ наче все виклав, тому переходжу до радіо.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Українець

#1641
Цитата: UzUA108 від Грудень 25, 2022, 22:09:31
Вчора під лого "ICTV2" додали слоган каналу "Ти серед своїх!"
Сьогодні вже прибрали UPD: Знову додали UPD 2: Знову прибрали UPD 3: Знову додали
  •  

0-0-0-0

На багатьох каналах вже прибрали написи "На свята одне бажання..." з єдиного марафону (залишилося тільки на Суспільне Крим).
  •  

Qolo

  •  
    Подякували за цей пост: admin

UzUA108

У Нового каналу логотип тепер не Різдвяна зірка, а квітка.

mikhail

Також ще про зміни які відбулися від сьогодні. Канали tv 1000 стали у нас називатися viasat kino. Тобто tv 1000 став viasat kino а vip megahit - viasat kino megahit. Канали viasat nature history назв і логотипів не змінили, бренду vju у нас немає.

Ну і канал paramaunt comedy змінив назву на comedy central
  •  

0-0-0-0

Апостроф змінив оформлення:

Вгадайте, у кого позичили ідею?
  •  

TV-Ukr

Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

0-0-0-0

Ніт, але дам підказку: це канал з "протилежного табору".
  •  

BanderaTV

  •  
    Подякували за цей пост: 0-0-0-0