ТРМ в Кiровоградськiй областi

Автор Ilya, Вересень 04, 2011, 22:17:14

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

kazankov
Коли приблизно вимкнули 102,6?
  •  

admin

  •  

kazankov

Цитата: vital-fm від Листопад 14, 2022, 17:00:25
kazankov
Коли приблизно вимкнули 102,6?

На початку місяця. Не писав , так як думав , що може все ж таки поновлять трансляцію...але ні...
  •  

Zheka

Цитата: kazankov від Листопад 14, 2022, 22:04:46
На початку місяця. Не писав , так як думав , що може все ж таки поновлять трансляцію...але ні...
Скорее всего выключили 01.11, как и в Запорожье
  •  

vital-fm

Мабуть увімкнуть після переоформлення.
  •  

0-0-0-0

На сторінку TTV замість посилання на їхній сайт (давно не оновлювався та заблокований чрез домен .ru) можна вставити посилання на фейсбук-сторінку.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

0-0-0-0

Згідно сайту філії Суспільного, УР-Кропивницький також транслюється на 90.7 у Добровеличківці, 89.4 у Новомиргороді та 104.9 у Долинській (стосовно останнього непевний).
Дати точного запуску невідомі.
  •  

DVB

Станом на 14:00, все мовлення в містах Гайворон, Благовіщенське, Новоархангельськ, Смоліне, Новоукраїнка, відновлене після блекауту. Десь відновили ще вчора в вечорі, десь сьогодні вранці. Знову повернулись віялові відключення. Тому мовлення може зникати на 2 години.
За інші міста області, не знаю.
  •  

mihaylin

Кропивницький
104.6   Радіо "НВ" - Немає мовлення. Давно уже.
99,3 - NRJ (потужність передавача занижена, або кудись перенесли)
  •  

kazankov

Цитата: mihaylin від Грудень 01, 2022, 22:01:13
Кропивницький
104.6   Радіо "НВ" - Немає мовлення. Давно уже.
99,3 - NRJ (потужність передавача занижена, або кудись перенесли)

Так дійсно , 104.6 зникло як почало дуже часто вимикатись світло.
По 99.3 FM " NRJ "  та 100.0 FM " Радіо Українських Доріг " - після того як почали вимикати світло (особливо в ті перші дні , після повного вимкнення на добу), щось у них сталось. Тому як добу взагалі ніяка радіостанція із тієї вежі не працювала. Потім особисто бачив , там щось хлопці замінювали на даху, та на самих антенах. От як раз після того потужність цих двох радіостанцій і змінилась. Тепер навіть в центрі бувають перешкоди по прийманню. Думаю може тимчасово замінили. Також можу сказати те саме і за радіостанцію яка мовить із іншого боку...105.8 FM " Радіо Relax " , вона також приймається навіть по місту із перешкодами. Але думаю це на час війни, і все потім виправлять )))

91.8 FM Радіо "Культура" з'явилось RDS :
           RADIO / KULTURA / SUSPILNE/ UA|RADIO

kazankov

Кропивницький
104.6 fm  Радіо "НВ" - сьогодні почало працювати. RDS залишивсь без змін 

TV-Ukr

Регулятор переоформив ліцензію «у зв'язку з переходом від аналогового мовлення до цифрового». Раніше «2+2 ТБ-Стимул» мала аналогову ліцензію на мовлення на 31 каналі у Кропивницькому. https://detector.media/rinok/article/206012/2022-12-15-natsrada-vpustyla-22-tb-stymul-u-tsyfrovyy-multypleks-zeonbudu/
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

asdef78

ТБ Стимул в нашому регіоні впроваждували платне мовлення ще в 90-х. Канал під час показу художніх фільмів було закодовано і дивитись його можна було лише придбавши декодуючий пристрій. Зараз це лише тінь колишнього. Нажаль.   
  •  

TV-Ukr

А яке було кодування? Інверсія кольорів, як на АТВ-1 у Харкові?
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

asdef78

Нажаль, не можу відповісти. Памятаю звук був, а відео було розмито статичною картинкою.
  •