Ми-Україна [DVB-T2/супутник]

Автор 0-0-0-0, Вересень 09, 2022, 17:30:15

Попередня тема - Наступна тема

Marjan0506

Цитата: BanderaTV від Листопад 08, 2022, 17:49:05
Тобто вони туди його, ще не додали? Так чому ви про це не написали в сусідньому форумі?
А все тому, що я пишу новину яку бачу сам, та маю на це час. А кожного разу перевіряти видумки копіпастера не маю сил на бажання
  •  

BanderaTV

Цитата: Qolo від Листопад 09, 2022, 17:53:13
студия из которой выходят в марафон
Щось знайоме, можливо студія Дому чи UA|TV?
  •  

kotenko.

Тепер не лише в нічні години в марафоні.
#наташанемішай
  •  

Radioraptor

Співвласник «Ми – Україна» не відкидає створення розважального каналу

https://detector.media/rinok/article/212649/2023-06-19-spivvlasnyk-my-ukraina-ne-vidkydaie-stvorennya-rozvazhalnogo-kanalu/
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

АДВ

Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

UzUA108

Цитата: АДВ від Червень 20, 2023, 01:02:11Ми-НЛО ТБ ?
Ми-НЛО👽

Удруге цей фокус не пройде😁. Якщо вже захочуть робити типу "медіа група Ми-Україна", то канали явно треба перейменувати, без прив'язки до покійної МГУ.

UzUA108

Цитата: Radioraptor від Червень 19, 2023, 22:08:55Співвласник «Ми – Україна» не відкидає створення розважального каналу

https://detector.media/rinok/article/212649/2023-06-19-spivvlasnyk-my-ukraina-ne-vidkydaie-stvorennya-rozvazhalnogo-kanalu/
Цитата: UzUA108 від Червень 20, 2023, 12:31:55Ми-НЛО👽

Удруге цей фокус не пройде😁. Якщо вже захочуть робити типу "медіа група Ми-Україна", то канали явно треба перейменувати, без прив'язки до покійної МГУ.

Майже ;) Ми-Україна+

Співвласник «Ми – Україна» розказав про запуск нового каналу: планується показ гумору, екшенів, детективів та публіцистики

Компанія ТОВ «Стрімлайн медіа» подала до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення заявку на участь у конкурсі на вільні місця в мультиплексах «Зеонбуду» каналу загальної тематики з логотипом «Ми — Україна+». Про це в коментарі «Детектору медіа» повідомив бенефіціарний власник каналу Ігор Петренко.

ТОВ «Стрімлайн медіа», згідно з реєстром, виникла після перейменування ТОВ «Сендстром», яке належало Ірині Дубовик і займалося видобуванням піску, гравію та глини.  У квітні 2023 року компанія змінила назву, вид діяльності на сферу телемовлення, власника та керівника. Ним став Ігор Петренко. Статутний капітал компанії 500 тисяч гривень.

«У зв'язку зі змінами в українському медіапросторі, в якому за останні два роки припинила свою діяльність низка ЗМІ, а запит на контент, що задовольняє потреби емоційної розрядки, систематизації рутинного життя, інформування про побудову життя в нових реаліях залишається на високому рівні,  ми вважаємо що сьогодні влучний час запропонувати глядачам нове медіа», — розказав Ігор.


Одне питання - якщо вони продали права на деякий контент, то за рахунок чого, вони будуть його наповнювати. Іноземні шоу?

kotenko.

Созановський ефективно працює. Інтерівський Вєщдок в ефірі МИ-Україна+
#наташанемішай
  •  

Lupus68

#53
Я кілька разів вмикав ту Україну+: логотип їхній в мене чомусь міцно асоціюється з позначкою групи крові Rh+ (тобто, резус позитивний), і я завжди потрапляю на суцільні телемагазини та на передачі, на які я десь, колись, кілька років тому, натикався, так само клацаючи пультом.
Взагалі-то я не прихильник тб, давно відвик від нього; вмикаю ящик, лише коли тут прочитаю про черговий новоспечений телеканал в етері (та й то, мене вистачає на кілька хвилин, бо потім починається реклама).
  •  

DrewUA

Цитата: Lupus68 від Лютий 12, 2024, 18:10:25Я кілька разів вмикав ту Україну+: логотип їхній в мене чомусь міцно асоціюється з позначкою групи крові Rh+ (тобто, резус позитивний)
А не спадало на думку що це пряма асоціація з лого закритого НЛО TV?
  •  

Lupus68

Цитата: DrewUA від Лютий 12, 2024, 19:01:32А не спадало на думку що це пряма асоціація з лого закритого НЛО TV?
Ні. Шодо НЛО ТБ,- в мене асоціація з цілодобовими КВНамами, причому випуски рідко коли були цікавими, тому я там не затримувався надовго.
Довше за все я можу протриматися на каналі МЕГА завдяки імпортним науково-популярним фільмам (космос, природа, історія). Це для мене українська лайтова версія "Діскавері".
  •  

DrewUA

Цитата: Lupus68 від Лютий 12, 2024, 19:29:49Ні. Шодо НЛО ТБ,- в мене асоціація з цілодобовими КВНамами, причому випуски рідко коли були цікавими, тому я там не затримувався надовго.
Довше за все я можу протриматися на каналі МЕГА завдяки імпортним науково-популярним фільмам (космос, природа, історія). Це для мене українська лайтова версія "Діскавері".
Я ж не про етер, а про лого...
  •  

0-0-0-0

Посилання на фейсбук Ми-Україна Плюс на сторінці некоректне (неофіційне). Ось їхній вже офіційний Ютуб-канал https://www.youtube.com/@weuaplus, там посилання нема.
І пропоную в назві теми дописати "Ми-Україна+".
  •