Ретро FM

Автор roman, Листопад 11, 2011, 21:15:09

Попередня тема - Наступна тема

Kastet

Цитата: vital-fm від Серпень 01, 2022, 20:05:39
Та є, інша справа по авторському праву тих часів.
Крім цього - відсутність матеріалу в достатній якості
  •  

vital-fm

Шансон крутили, в тій якості, яка була.
Наче ж колись в дискусії про матеріал вже крапку ставили: нікому то не треба.
  •  

sen

Та думаю що все-ж таки  головне - це боротьба за ширшу аудиторію.

Шансон - це виключення, яке орієнтоване на окрему аудиторію.

Мелодія варіанту 2000-х - це теж була відносно нішева станція, орієнтована на публіку яка вирісла у СРСР. В період тієї Мелодії мені було 13-18 років - я не міг її слухати. А Ретро в той же час було більш сучасним і його слухали як ті хто сумував за СРСР так і якийсь відсоток молоді.

Згадав що і Авторадіо середини 2000-х теж було з натяком на стару музику, але скоріше як противага Мелодії. На Авторадіо радянщини не було зовсім, але зарубіжна музика 80-х, 90-х регулярно.
  •  

vital-fm

sen
Мелодія того часу брала своїм креативом та інтерактивом.
Одних тільки вітальних програм було не меньше 6-ти годин +рубрики +вихідні.
  •  
    Подякували за цей пост: DRV9911

TV-Ukr

Цитата: sen від Серпень 01, 2022, 19:48:30
А про сучасних українських виконавців на Ретро та інших  - так просто ставлять популярну україномовну музику. Можливо я дійсно погано знаю українську культуру до 2000-х (виріс у майже суто російськомовному середовищі і навчався в російськомовній школі), але я не певен що є чим україномовним заповнити етер до 2000-х. Навіть та невелика кількисть популярних українських виконавців або були відвертими комуністами (якщо кажемо про радянський час) або зрадниками (таких вистачає уже в незалежній Україні). Певен що можна знайти величезну кількість менш відомих україномовних виконавціх тих часів, але ж потрібен і рейтинг, не факт що така спроба відродження маловідомої україномовної культурної історії буде масово популярна.
Питання рейтингів було актуальним, коли Ретро мовило в FM, бо від них залежали рекламні надходження. Та й на Байрактарі трапляється українське ретро, а ще Суспільне хотіло запустити радіостанцію з ним.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

sen

Ну на Байрактарі там не просто траплається ретро, а у них є спеціальна рубрика "Міцне музичне коріння"  (десь кожну годину) де вони включають одну ретро пісню.
  •  

Radio_2019

На Ретро ФМ вже кілька днів тиша в ефірі.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

0-0-0-0

Невже вирішили прикрити цей авто-плейлист, яким радіостанція стала з початку року?
  •  

mikhail

Я думав ретро фм вже немає🤣
  •  

Radio_2019

#459
Цитата: Radio_2019 від Листопад 29, 2022, 20:19:33
На Ретро ФМ вже кілька днів тиша в ефірі.
З 05:59 запрацювало.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

DVB

Мабуть за інтернет не проплатили.
  •  

TV-Ukr

Сьоггодні виповнюється рік з початку остаточного кінця Ретро FM. Рівно рік тому остаточно припинено мовлення в Києві, після чого розпочалося мовлення Класик радіо.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DVB

Зараз у них в інтернет мовлені, в плейлисті звучать різдвяні пісні. Мабуть все ж таки, хтось контролює, що там йде.
  •  

TV-Ukr

Цитата: Radio_2019 від Листопад 29, 2022, 20:19:33На Ретро ФМ вже кілька днів тиша в ефірі.
Ретро знову не мовить.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

0-0-0-0

#464
Думаю, Ретро фсьо. На сайті RadioClub - жодних згадок, а посилання з сайтів станцій ОРГ ведуть в нікуди.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon