МХ "Новини" (112, NewsOne, Zik => Перший Незалежний) [youtube]

Автор kram2000, Червень 19, 2019, 16:08:14

Попередня тема - Наступна тема

DrewUA

Цитата: Qolo від Серпень 16, 2022, 22:31:28
В ютубе и телеграме с июля успели запустить медиапроект "МРІЯ" - по образу и подобию схожий с "Першим Незалежним" и "КРТ". Гости и ведущие из той же когорты - Снежана Егорова, Дмитрий Василец, Тарик Незалежко, Тамир Шейх и прочие интересные личности :nea: Прямые эфиры на Ютубе напоминают по своему оформлению полноценный телеканал (логотип, часики, бегущая строка, плашки, переходы). Кто содержит сей проект и какие планы на него имеют - пока не ясно.
Ох фуу... Зайшов я на їхній канал, читаючи заголовки по відео все стало зрозуміло, особливо "СТРОЧНО! Украина бьёт по АЕС" та "Зеленский все предал, ему конец".
Але смішить те що їхнє ранкове шоу називається не "це" кава, а "цЭ". Чи то хтось букву Е згубив, чи я чогось не розумію. А закос кольорів прям добре підібраний для їхньої тематики, під російський прапор.
Короче новий проєкт відомо кого, побудований відомо за чиї кошти. Нічого нового.
  •  
    Подякували за цей пост: Qolo

sanyo

  •  

0-0-0-0

По рівню зрадофільства нагадує Еру після 14 року.
Навіть їх "брати по розуму" з Їхнього "Да, это так" хоча б перевзулися грамотно.
  •  

IANDROCOM

Цитата: DrewUA від Серпень 17, 2022, 13:57:25
Ох фуу... Зайшов я на їхній канал, читаючи заголовки по відео все стало зрозуміло, особливо "СТРОЧНО! Украина бьёт по АЕС" та "Зеленский все предал, ему конец".
Але смішить те що їхнє ранкове шоу називається не "це" кава, а "цЭ". Чи то хтось букву Е згубив, чи я чогось не розумію. А закос кольорів прям добре підібраний для їхньої тематики, під російський прапор.
Короче новий проєкт відомо кого, побудований відомо за чиї кошти. Нічого нового.
Там ще є "пИдсумки тЫжня", але айдентика зовсім не схожа на минулу.
  •  

игорь88

Цитата: 2006 від Серпень 17, 2022, 16:03:11
По рівню зрадофільства нагадує Еру після 14 року.
Навіть їх "брати по розуму" з Їхнього "Да, это так" хоча б перевзулися грамотно.

Я когда увидел фамилию Василец, то понял что это за проект.
Кто не в курсе есть такой блогер на Ютубе.
Соратник Александра Семченко. Самого Семченко, по слухам, закрыли, а Василец подхватил эстафету пропаганды против власти. Разнос в его блогах редкостный, похлеще многих российских пропагандистов.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

0-0-0-0

  •  

IANDROCOM

Цитата: 2006 від Грудень 09, 2022, 13:29:05
Виявляється, все студійне обладнання ПН та Ukrkive передали каналу Київ за вимогою Київської ВА:
https://detector.media/infospace/article/205798/2022-12-09-nestor-shufrych-koly-bula-zagroza-napadu-na-kyiv-ya-tezh-pryiednavsya-do-nevelykogo-zagonu-i-buv-gotovyy-z-avtomatom-zakhyshchaty-verkhovnu-radu/
Так-то вони етерили зі студій колишнього 112/ньюзван
  •