Засідання НР

Автор Zheka, Вересень 01, 2011, 19:15:22

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Цитата: vital-fm від Грудень 11, 2022, 10:42:10
Ого скільки тимчасових.
Ну так конкурсів же нема,і найближчим часом не передбачаються
А тут такий шанс,чому б і ні
  •  

DVB

Я не розумію, чому релігійні мовники, не хочуть отримувати тимчасові дозволи. Вони до війни, часто на конкурсах пролітали. А зараз, саме час. Хіба що, закордонне керівництво не виділяє кошти на розвиток.
  •  

0-0-0-0

Доречі, Голос Надії анульовує УКХ.
Це мало не єдина релігійна станція на FM (ще є Radio M, але там доволі багато розважальних та суспільно-важливих передач).
  •  

vital-fm

#2943
Цитата: DVB від Грудень 11, 2022, 16:16:05
Я не розумію, чому релігійні мовники, не хочуть отримувати тимчасові дозволи. Вони до війни, часто на конкурсах пролітали. А зараз, саме час. Хіба що, закордонне керівництво не виділяє кошти на розвиток.
Ще вище писав - зміна номіналу частоти в ліцензії, як канали т2 змінюють МХ, це легальний спосіб без тимчасового прописатися по ліцензії - видно НР не хоче.
Вже колись приводили Емануїл з їх спробою отримати тимчасовий в донецькій області.
Radiostyle
Я розумію, але що буде брати дніпровський ретранслятор роксу, якщо і він теж щось буде брати?
  •  

kram2000

Цитата: vital-fm від Грудень 11, 2022, 19:25:13
Radiostyle
Я розумію, але що буде брати дніпровський ретранслятор роксу, якщо і він теж щось буде брати?

Рокс братиме Нікополь та Павлоград однозначно (це тепер друга основна радіостанція у Таврія після Хіт ФМ).
  •  

TV-Ukr

Я ж думав, що друга основна станція у ТАВРів - це Байрактар.
Цитата: DVB від Грудень 11, 2022, 16:16:05
Хіба що, закордонне керівництво не виділяє кошти на розвиток.
Представник Еммануїлу під час підведення підсумків конкурсу казав, що станція фінансується з донатів слухачів. Але є сумніви, що цих грошей вистачить.
Цитата: 2006 від Грудень 11, 2022, 16:49:50
Доречі, Голос Надії анульовує УКХ.
Я теж так думав, але цікаво, чи вони анульовують весь УКХ, чи лише Олевськ. Бо якщо інші частоти ще можна утримувати, то 4 кВт в Олевську утримувати склално. В Черкасах теж 4 кВт, але це облцентр.
Цитата: 2006 від Грудень 11, 2022, 16:49:50
Це мало не єдина релігійна станція на FM
Ще був одеський Глас, який ретранслював Марію вночі, але після початку війни він транслює марафон.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DrewUA

Шкода що Радіо НВ тай інші радіостанції не просить тимчасового мовлення у Ковелі. Взагалі у нас ситуація в області така що обласний центр знаходиться у південній частині. Провідні радіостанції подаються на Луцьк, а було б логічно на Ковель і таким чином покрити більш менш цілу область.
  •  

TV-Ukr

НВ з моменту початку мовлення чомусь не розширяють мережу, за вийнятком Донбасу та Херсонщини. На конкурси не ходять, після початку війни тимчасові дозволи не беруть.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

mikhail

Цитата: DrewUA від Грудень 11, 2022, 19:58:14
Шкода що Радіо НВ тай інші радіостанції не просить тимчасового мовлення у Ковелі. Взагалі у нас ситуація в області така що обласний центр знаходиться у південній частині. Провідні радіостанції подаються на Луцьк, а було б логічно на Ковель і таким чином покрити більш менш цілу область.
багатьом станціям менші міста з меншою кількістю населення малоцікаві. У Ковелі і так достатньо радіостанцій провідних. Хітфм, Байрактар. Релакс. Є ще Аверс. Про промінь не забувайте. І польські ніби у вас мають пробиватися. Не все так погано. Гляньте на інші поліські містечка)

А щодо НВ то Томаш фіала економить. Зараз журнал же навіть не виходить.

Хочете більше радіо. Треба інтернет і додаток radioplayer
  •  

vital-fm

Цитата: TV-Ukr від Грудень 11, 2022, 19:43:19
...цікаво, чи вони анульовують весь УКХ, чи лише Олевськ. Бо якщо інші частоти ще можна утримувати, то 4 кВт в Олевську утримувати склално. В Черкасах теж 4 кВт, але це облцентр.
Всі 4 УКХ частоти, концентруються в фм, перспективи заміни всерівно нема.
Щодо релігійних, ще ж є радіо Дзвони з ІФ, ну і окремі трансляції на місцевих станціях.
  •  

sen

Цитата: mikhail від Грудень 11, 2022, 23:24:40
багатьом станціям менші міста з меншою кількістю населення малоцікаві. У Ковелі і так достатньо радіостанцій провідних. Хітфм, Байрактар. Релакс. Є ще Аверс. Про промінь не забувайте. І польські ніби у вас мають пробиватися. Не все так погано. Гляньте на інші поліські містечка)

А щодо НВ то Томаш фіала економить. Зараз журнал же навіть не виходить.

Хочете більше радіо. Треба інтернет і додаток radioplayer

Ну інтернет радіо - це чудово, але воно не замінює FM - це трохи інше.

Я от все чекаю що якась музична станція, не принципово яка, комерційна, чи Промінь, чи Армія, але з'явиться у Старокостянтинові. 

А деякі станції все-таки чудово існують в невеликих містах. Прикладів багато: Радіо Українських доріг та Львівська Хвиля в Полонному, Львівська Хвиля є у Славуті, це про Хмельницьку область. А в Полтавській обалсті взагалі все досить чудово, комерційні станції в Красногорівці і Лубнах, місцева станція в Решетилівці. Харківська область дуже довго відставала в плані FM за межами Харкова, але останні роки (нажаль час після початку війни не беремо до уваги) майже в усіх містах була доступна якась станція крім УР-1.
  •  

0-0-0-0

Як на мене, з комерційних рекордсменом за кількістю малих міст мовлення є Перець. Там і Апостолове, і Снятин, і Дубровиця і т.д.
  •  

BanderaTV

Цитата: 2006 від Грудень 12, 2022, 10:44:23
Там і Апостолове
Щодо нього в мене є сумніви.
  •  

TV-Ukr

Цитата: 2006 від Грудень 12, 2022, 10:44:23
Як на мене, з комерційних рекордсменом за кількістю малих міст мовлення є Перець. Там і Апостолове, і Снятин, і Дубровиця і т.д.
На Донеччині теж мережа немаленька. А от за кількістю обласних центрів Перець в аутсайдерах. Нема облцентрів Західної України, але це тягнеться ще з часів Люкс FM Схід, коли Захід покривав той Люкс, який ми маємо зараз. Одеси та Житомира теж нема, а частоти в Дніпрі та Черкасах отримали лише на останньому конкурсі.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

vital-fm

#2954
Цитата: sen від Грудень 12, 2022, 10:09:02
Харківська область дуже довго відставала в плані FM за межами Харкова, але останні роки (нажаль час після початку війни не беремо до уваги) майже в усіх містах була доступна якась станція крім УР-1.
Класне радіо було там ще до 14-го та без включень радіо 24.
TV-Ukr
Поки перець не продав релаксу частоти, то був.
В 2002-му був спільний люкс з тим, щщо схід, але потім співпраця припинилась, бо львівські отримали частоти та розширили мережу, а так ті часи застали Житомир та Чернівці.
  •