Тропосферне проходження

Автор E.v.g., Червень 25, 2009, 03:13:26

Попередня тема - Наступна тема

BanderaTV

  •  

Evgeniy

#1891
 Это рядом, Днепрорудное (запорожская обл.), оттуда же 103,2 пустая стерео несущая.  Если есть тропо, пробуйте приём Мелитополя на 105,6 и 107,7 оттуда и 104,7 с Энергодара.
UPD: Только что в Энергодаре переместили 104,7 на 104,2 теперь там Русское радио, на 104,7 тихо.
  •  

Qolo

Поймал в Днепре на 105,8 слабенький сигнал Радио Мордора. Интересно, откуда оно вещает
  •  

BanderaTV

Цитата: Qolo від Грудень 20, 2022, 11:02:01
Поймал в Днепре на 105,8 слабенький сигнал Радио Мордора. Интересно, откуда оно вещает
Нова Каховка, колишній 5квт передавач УР
  •  
    Подякували за цей пост: Qolo

BanderaTV

102,3 - Авторадіо мордва (звідки?)
  •  

TV-Ukr

Вчора ввечері знову було тропо з Брянська:
90.6 - Маяк
91.6 - Радіо росії
101.5 - Авторадіо
103.5 - DFM
Також проходив і Конотоп:
100.7 - Радіо НВ
103.9 - Перше Конотопське
106.2 - Експрес Радіо
Ще приймав радіо росії (89.5) з Новозибкова і вперше прийняв слабкий сигнал УР-1 (91.5) з Бахмача.
Цитата: BanderaTV від Грудень 20, 2022, 11:06:24
102,3 - Авторадіо мордва (звідки?)
З окупованого Більмака.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

TV-Ukr

І знову тропо з Брянська, проходить те ж саме, що й учора. Також приймається УР-1 (88.7) з Чернігова.

16 грудня було таке ж тропо, але замість УР-1 з Чернігова приймав блатняк на 96.7 з Орла.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Evgeniy

#1897
Вчера мощное тропо шло, помимо прочего, из Херсона принял 88,1 Проминь, 105,6 Культура (громкость звука завышена), а сегодня даже 103,0 УР-1 из Высокополья удалось услышать, когда притух сигнал мощного передачтика радио Крым. Похоже, в Геническе на 92,0 включили Вести ФМ с RDS MELODIA, PI code 62E5.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

dragos_20

#1898
Доброго дня, колеги,
У зв'язку з поширенням, яке було днями, я міг приймати FM-сигнали з Криму та України. Поширення було настільки сильним, що я зміг прийняти Запоріжжя (94,1 Українських Доріг, але в моєму регіоні воно приходить щодня "розкидом"), Донецьк (91,4 Хіт FM) і Луганськ (88,6 Звезда). На жаль це були нестабільні сигнали для зйомки, але їх достатньо, щоб звіритися з онлайн варіантами. Сьогодні я викладу на Youtube два раритетних захоплення: 96,4 Радіо Море та 102,6 Вести ФМ з цього ж району.
Додатково залишаю посилання на зроблене мною вчора сканування, на якому прийнято 216 станцій, список станцій є в описі відео на Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=CWfdu3UnuVs
  •  

dragos_20

21 грудня ми знову отримали Крим, але цього разу ще кілька особливих сигналів. Вперше ми прийняли Красноперекопськ (96,4 МГц "Радіо Море" та 102,6 МГц "Вести ФМ"):
https://www.youtube.com/watch?v=_DGvgRNfv84
https://www.youtube.com/watch?v=ZqmMNTKMJKY
  •  

TV-Ukr

Вперше за довгий час прийняв тропо, хоча воно було слабким, та й нічого нового не прийняв. Проходження було позавчора.
90.6 - Маяк (Брянськ)
91.6 - Радіо росії (Брянськ)
100.7 - Дорожноє радіо (Унєча)
101.5 - Авторадіо (Брянськ)
103.5 - ДФМ (Брянськ)
103.9 - Перше Конотопське (Конотоп)
106.6 - Радіо росії (Унєча)
107.1 - Радіо Релакс (Конотоп)

Щодо того, що проходить мало українських радіостанцій. У volh1 переважно проходили російські та білоруські канали, українських було мало. Вони проходили з Чернігова, Корюківки, Бахмача та Прилук, рідше - з Києва, Тростянця та Харкова.  У мене були проходження майже з тих напрямків - Чернігів, Корюкіка, Бахмач, Конотоп. Із Києва, Тростянця та Харкова ще не було, але якщо у volh1 прийому з південних напрямків заважали телевежа та багатоповерхівки, то у мене в цьому напрямку ні того, ні іншого немає, є хіба що ліси. Але віддаленому прийому вони не заважають - Радіо Курс з Рильска приймається не так вже і погано.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: optimist

Ilya

м.Южноукраїнськ

Сьогодні вранці їхав на роботу машиною і замість радіо «Мелодія» на 107,5 FM м.Вознесенськ (30 км) дуже добре приймалося радіо «Maximum» на 107,4 FM м.Одеса (150 км), а потім автоматично переключилося на 94, 2 FM м.Київ (300 км), що мене трохи здивувало)))

За всю мою практику: це другий прийом із м.Києва. Перший раз прийняв радіо "Дінамо" на DEGEN, так років 10 тому.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Evgeniy

Прошлым вечером принимал 99,6 - Голос Надії, Великий Бурлук (286 км). Мощность 0,25 кВт, что интересно, на 105,4 УР-1 с 0,5 кВт было даже немного слабее.
https://youtu.be/E7cMzCCUiv8

GAS

Схоже, я зараз спіймав оце саме тропосферне проходження в Рені, причому автопошуком. На 97.4 радіо шведською мовою, RDS на відео видно, гуглопошук вказав, що це радіо зі Стокгольму. На хвилиночку, 1700 км від Рені, оце ніфіга собі!

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Evgeniy

#1904
Цитата: GAS від Травень 11, 2023, 11:12:45Схоже, я зараз спіймав оце саме тропосферне проходження в Рені
Это вообще никак не связано с тропо, на самом деле это спорадик.
  •