Євробачення-2023 у Ліверпулі

Автор 0-0-0-0, Листопад 17, 2022, 12:03:16

Попередня тема - Наступна тема

0-0-0-0

Думаю, пора створити цю тему.
Оголосили фіналістів нацвідбору на Євробачення:
https://stv.detector.media/spilnota/read/7551/2022-11-17-staly-vidomi-finalisty-natsvidboru-na-ievrobachennya-2023/
  •  

TV-Ukr

Залишилося вже 2,5 години до фіналу Нацвідбору, тому й пишу це повідомлення. Через причини, які я вже описував у темі Шостки, останній час слухав Промінь, тому була можливість послухати пісні усіх фіналівстів Нацвідбору. І от яка моя оцінка цих пісень.
Мені подобаються пісні Джері Хейл, Тембер Бланш, Круть та Ангеліни.
Круть - краще, аніж на Нацвідборі 2020 року.
Мойсей - не сказав би. що пісня подобається, але вона зачіпила мене, як і сам Мойсей.
Творчі - у порівнянні з іншими піснями гурту, які я слухав, ця пісня якась слабенька.
До інших пісень коментарі відсутні.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

0-0-0-0

На Євробачення-2023 їдуть TVORCHI!
  •  

TV-Ukr

Цитата: TV-Ukr від Грудень 17, 2022, 14:33:52
Творчі - у порівнянні з іншими піснями гурту, які я слухав, ця пісня якась слабенька.
Забираю ці слова назад. Чомусь я так і не почув повну версію пісні, коли слухав Промінь. Чув лише шматок пісні в анонсах, і з нього якраз і склалося таке враження. Тепер же я зміг почути повну версію.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  
    Подякували за цей пост: IANDROCOM

kotenko.

#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: zako336

DVB

Ну, у нас це вже стає традицією нац відбору. Без скандалу не можна.
Вже й Данилка прибрали з журі, щоб не заважав пропихатись. Всеодно є ображені, що не пропхнулись.
  •  

kotenko.

Прошу переправити назву теми на "Євробачення-2023. Ліверпул". Ліверпул згідно англійської вимови.
У вівторок завдяки катарським шейхам, які збили графік єврокубків, не буду вам писати, як там хто виступив в першому півфіналі.
#наташанемішай
  •  

AlexM14

#8
Цитата: kotenko. від Травень 07, 2023, 23:31:51Прошу переправити назву теми на "Євробачення-2023. Ліверпул". Ліверпул згідно англійської вимови.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Ліверпуль

А може Лондон називати Ланден згідно англійської вимови? А Париж - Парі? Рим - Рома? Відень - Він? Бухарест - Букурешть? Гаага - Ден Хааг? Кельн - Кьольн? )))))))))))))))
  •  

kotenko.

Перший півфінал закінчився. Вгадав 8 з 10. Ставив, що не пройдуть Латвія, Мальта, Норвегія, Ізраїль, Ірландія або Азербайджан.
Норвегія - хоч статую постав, пройдуть в фінал за замовчуванням.
Швеція - в 2012-му було куди свіжіше, вони хоч раз будуть експериментувати з муз. стилями?
Ізраїль - вокал все псує.
Португалія, Молдова, Фінляндія, Хорватія - топи півфіналу.
#наташанемішай
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kotenko.

Греція, Румунія, Естонія, Імхо, не пройдуть. А Польща просто фейспалм.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

#11
Остаточний "чорний список": Греція, Румунія, Польща з великим відривом, СанМарино,  Словенія, ще може Литва.

Травень 11, 2023, 23:27:44
з Грузією.
#наташанемішай
  •  

BanderaTV

  •  
    Подякували за цей пост: kotenko.

kotenko.

Юля з Ханною просто ах.... Ах, афігенні.
 Яремчук виступила-краще Джамалу в суботу послухати.
 І тепер, вся Європа знає, що таке Suspilne.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

#14
Дві Бланки в фіналі. За шо таке наказаніє?

Травень 12, 2023, 00:11:04
7 з 10. В фейсбуці якась Вікторія Дорош всім уші прожужала своєю Ісландією. Викуси!!!

Травень 12, 2023, 00:12:19
Литва і Словенія - пробачте, якщо зможете.
#наташанемішай
  •