ТРМ у Львівській області

Автор sohok, Грудень 08, 2010, 23:08:43

Попередня тема - Наступна тема

Diller

#3735
На 37 ТВК , 602МГц з"явився NTA в форматы DVB-T .Є позначка HD. Якість сигналу трішки слабша від 40 ТВК. Прийом м.Червоноград, По Радіо 98,5   , 100.5   ,  101.0  ,  103.0  усе  працює без зауважень в залежності від наявності електроенергії на передавачах,
  •  

admin

  •  
    Подякували за цей пост: Diller

Sl@d

Промоніторив ТБ у Львові.
Цифра:
4 канал (ТАК TV) - матрац. + 3 канали без назви також матраци (я так розумію колишні канали групи Україна).
5 канал, Прямий, Еспресо в таблиці позначено без мовлення, хоча там йде марафон, тому фактично мовлення там є, хоч і не власне (ретранс Ради, трохи обрізаний).
НТА зловилося, але дивитися не можливо. Картинка сипиться і завмирає. На кімнатну антену з прямим виглядом на Високий замок через вікно, подивитися не вийде. Може ще щось налаштують, але якщо так буде далі, то сенсу в тому мультиплексі мало.
Аналог: не зміг зловити НТА на 57 каналі. Не знаю чи його тимчасово нема, чи економлять світло, чи вже взагалі вирубили. Ще промоніторю декілька днів.
  •  

Sl@d

Цитата: admin від Грудень 13, 2022, 21:33:31
добре, але Т а не Т2?
Мабуть все таки T2, бо в моєму телевізорі лише такий цифровий тюнер і НТА знайшло. Хіба Samsung не вказав всієї інформації.....
  •  

TV-Ukr

Тюнери Т2 можуть приймати й Т.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: Sl@d

mikhail

Цитата: Sl@d від Грудень 14, 2022, 20:08:09
Промоніторив ТБ у Львові.
Цифра:
4 канал (ТАК TV) - матрац. + 3 канали без назви також матраци (я так розумію колишні канали групи Україна).
5 канал, Прямий, Еспресо в таблиці позначено без мовлення, хоча там йде марафон, тому фактично мовлення там є, хоч і не власне (ретранс Ради, трохи обрізаний).
НТА зловилося, але дивитися не можливо. Картинка сипиться і завмирає. На кімнатну антену з прямим виглядом на Високий замок через вікно, подивитися не вийде. Може ще щось налаштують, але якщо так буде далі, то сенсу в тому мультиплексі мало.
Аналог: не зміг зловити НТА на 57 каналі. Не знаю чи його тимчасово нема, чи економлять світло, чи вже взагалі вирубили. Ще промоніторю декілька днів.
ви як Ткаченко. Мовлення є)))
  •  

Sl@d

  •  

JohnTitty

Цитата: Sl@d від Грудень 14, 2022, 20:08:09
НТА зловилося, але дивитися не можливо. Картинка сипиться і завмирає. На кімнатну антену з прямим виглядом на Високий замок через вікно, подивитися не вийде. Може ще щось налаштують, але якщо так буде далі, то сенсу в тому мультиплексі мало.
Гадаю там якийсь новіший кодек - мій телевізор відтворює нормально, але вказує кодек аудіо як HEAAC 2.0 (не можу глянути чи загалом HEVC але мій телевізор його підтримує і зображення в мене нормальне, 1080P)
Можливо в поляків купили передавач.
  •  
    Подякували за цей пост: Diller

Diller

#3743
Цитата: Diller від Грудень 13, 2022, 20:51:19
На 37 ТВК , 602МГц з"явився NTA в форматы DVB-T .Є позначка HD. Якість сигналу трішки слабша від 40 ТВК. Прийом м.Червоноград, По Радіо 98,5   , 100.5   ,  101.0  ,  103.0  усе  працює без зауважень в залежності від наявності електроенергії на передавачах,
На іншому приймачі промоніторив прийом NTA 37 ТВК. Прийом у Червонограді стабільний,до передавальної вежі у Львові 60 км.Антена знаходиться на висоті 26-27м.Рівень сигналу на 3-4 % (в dB не маю можливості перевірити) менший за 40 ТВК., Трансляція ведеться в форматі DVB-T. Тип модуляції приймач також не визначає, кодек звуку AAC , відео H.264 ,Res : 1920 x 1088 :victory:
  •  
    Подякували за цей пост: Гоша

Vova.UA

З тими відключеннями геть випав з новин  :nea:
І так, просканував нову частоту DVB-T. 16км від вежі, рельєф несприятливий. Вбудований тюнер телевізора Самсунг показує силу 90-91%, якість скаче від 69 до 88%. При цьому усі МХ Зеонбуда показує 100/100. Сумніваюсь, що там 10 ват...  Картинка на НТА гарна, чітка, щоправда у мене телевізор відносно не великий і не фулл хд. Ім'я провайдера STV  :-?
В аналозі НТА на 57 ТВК уже вчора був відключений. Тепер з аналогу приймаю лише ТРТ. Доречі, зніміть позначку, там трансляція зараз в нормі.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

admin

  •  

Sl@d

#3746
В мене теж сьогодні ідеальна картинка на НТА. А ще 2 дні назад дивитися було не можливо.
  •  

admin







ряд цікавих речей, зокрема те ще була Ігла та Якір (?) перед передавачами АТРС-50 та ДОН, роки встановлення деяких антен
роки будівництва власне передавачів УКХ, АТРС, ДОН, Зона-2
коли відбулась заміна з "ДОН" на Квант-Ефір TXTV'3-20000-R1 на 8 ТВК
  •  

BanderaTV

Пишуть, про те, що 90% Львівщини знеструмлено.
  •  

MediaPDK

Радіо П'ятниця знову веде мовлення у Львові на частоті 91,9 FM.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon