Люкс FM

Автор Radiostyle, Квітень 24, 2012, 10:49:55

Попередня тема - Наступна тема

sen

Ну в Хмельницькому 100% є.
  •  

DrewUA

Незрозумів, на radiomap вказано що у Луцьку та Рівному йде саме львівська версія Люксу. Є можливість перевірити чи це так, чи то помилка.
  •  

Zheka

Цитата: DrewUA від Січень 05, 2023, 14:40:23
Незрозумів, на radiomap вказано що у Луцьку та Рівному йде саме львівська версія Люксу. Є можливість перевірити чи це так, чи то помилка.

Во львовском эфире почти всегда употребляют джингл "Люкс ФМ - 104.7". Вряд ли бы они это делали, при вещании еще и в других городах с другими частотами.
  •  

vital-fm

Сумніваюсь, мабуть не підчистили наслідки об'єднаного марафону.
  •  

Radio_2019

#109
Цитата: DrewUA від Січень 05, 2023, 14:40:23
Незрозумів, на radiomap вказано що у Луцьку та Рівному йде саме львівська версія Люксу. Є можливість перевірити чи це так, чи то помилка.
В Луцьку на Люксі київський ефір.
На radiomap і в Рівному вказано львівський ефір, хоча це не так.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: DrewUA

Zheka

Есть предложение все таки заменить описание львовской 104.7 в таблице (так как російських пісень нет уже нигде):
Місцевий ефір з власними ведучими та програмами в форматі "city radio"

И, по возможности, заменить в таблице ЗАТ ТРК "Люкс" на ПрАТ ТРК "Люкс"

Zheka

А может кто на слух проверить с каким битрейтом вещает Люкс/Максимум в эфире других городов?

У нас в Запорожье вообще непонятно откуда берут трансляцию AAC-SBR 96 кбит/с и пускают это в аналоговый эфир с передактчиком 0.1кВт. В результате - полнейшая каша вместо звука с полным отсутвием низких частот. При том, что уже даже в онлайне доступен MP3 с битрейтом в 320 кбит/с. Может кто-то знает, как можно до них достучаться с этой проблемой?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

pavlo

#112
Цитата: Zheka від Червень 05, 2023, 11:41:35А может кто на слух проверить с каким битрейтом вещает Люкс/Максимум в эфире других городов?

У нас в Запорожье вообще непонятно откуда берут трансляцию AAC-SBR 96 кбит/с и пускают это в аналоговый эфир с передактчиком 0.1кВт. В результате - полнейшая каша вместо звука с полным отсутвием низких частот. При том, что уже даже в онлайне доступен MP3 с битрейтом в 320 кбит/с. Может кто-то знает, как можно до них достучаться с этой проблемой?
В Львові теж радіо Максимум повна каша і теж бітрейт 96 і я маю потоки радіо люкс фм і радіо Максимум звідки вони бреруть потоки на регіони
  •  

Vova.UA

Цитата: pavlo від Червень 05, 2023, 13:08:12В Львові теж радіо Максимум повна каша і теж бітрейт 96 і я маю потоки радіо люкс фм і радіо Максимум звідки вони бреруть потоки на регіони
Мені звук на Максимумі і всьому що було до нього завжди не дуже подобався, від самого початку мовлення на 102,1. Звук якийсь дуже зажатий, при цьому підкручені баси. Вони ж наче спочатку мовили з тієї ж студії, що і львівський Люкс. А звучання відрізнялось...
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

DrewUA

Цитата: Vova.UA від Червень 05, 2023, 17:43:21Мені звук на Максимумі і всьому що було до нього завжди не дуже подобався, від самого початку мовлення на 102,1. Звук якийсь дуже зажатий, при цьому підкручені баси. Вони ж наче спочатку мовили з тієї ж студії, що і львівський Люкс. А звучання відрізнялось...
Є підозра що налаштування еквалайзеру спочатку такими виставили, але так і до сьогодні не міняють їх.
В онлайні теж як Максимум так і Люкс FM Львів чутно що звуку частот не вистачає, так і не скажеш що 320кб/с.
  •  

pavlo

#115
Цитата: DrewUA від Червень 05, 2023, 19:55:06Є підозра що налаштування еквалайзеру спочатку такими виставили, але так і до сьогодні не міняють їх.
В онлайні теж як Максимум так і Люкс FM Львів чутно що звуку частот не вистачає, так і не скажеш що 320кб/с.
Цитата: DrewUA від Червень 05, 2023, 19:55:06Є підозра що налаштування еквалайзеру спочатку такими виставили, але так і до сьогодні не міняють їх.
В онлайні теж як Максимум так і Люкс FM Львів чутно що звуку частот не вистачає, так і не скажеш що 320кб/с.
Я пам'ятаю коли люкс фм львів робив спільний ефірі з радіо максимум львів то на радіо максимум львів був теж не добрий звук з Люкс фм львів
І ось звідки вони бреруть потоки радіо Люкс і радіо максимум на регіони
http://194.44.175.16:8000/SE_lux_test.m3u
http://194.44.175.16:8000/SE_max_test.m3u і ще одне я їм писав на електронну пошту що вних поганий звук і мені так ніхто не написав
  •  

Evgeniy

Цитата: Zheka від Червень 05, 2023, 11:41:35Может кто-то знает, как можно до них достучаться с этой проблемой?
Кажется достучались) Звук уже стал нормальный, пометку в Запорожье на 102,2 можно убирать.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Zheka

Цитата: Evgeniy від Червень 06, 2023, 00:00:06Кажется достучались) Звук уже стал нормальный, пометку в Запорожье на 102,2 можно убирать.

Та рано еще убирать. Громкость может только добавили. Звук все так же кашей и треск присутствует
  •  

Evgeniy

Я сразу заметил, что ВЧ появились, до этого они были сильно завалены. Треска или чего-то подобного не слышу, по качеству звучания от Максимума, по моему, ничем не отличается.
  •  

Zheka

Цитата: Evgeniy від Червень 06, 2023, 11:47:37Я сразу заметил, что ВЧ появились, до этого они были сильно завалены. Треска или чего-то подобного не слышу, по качеству звучания от Максимума, по моему, ничем не отличается.

Ну так это все равно не дело пускать в эфир такой битрейт и такой кодек. Если, к примеру, сравнивать что на Максимуме, что на Люксе с той же Пятницей или Мелодией.
  •