ТРМ в Дніпропетровській області

Автор MrVlaDor, Серпень 03, 2010, 23:44:34

Попередня тема - Наступна тема

Evgeniy

Цитата: BanderaTV від Січень 14, 2023, 19:41:48
Радіомовлення працює в повному режимі (окрім 105.8, яка мовчить з квітня)
9 канал - немає мовлення
Насколько хорошо вы принимаете 102,9 Наше радио и в каком районе? Я его несколько дней вообще не слышу, и 107,7 тоже.
  •  

BanderaTV

Цитата: Evgeniy від Січень 15, 2023, 08:04:24
Насколько хорошо вы принимаете 102,9 Наше радио и в каком районе? Я его несколько дней вообще не слышу, и 107,7 тоже.
Соборний район, Гагаріна.
Чутно прекрасно. Зроблю фото з прийому на 8 та на 1 поверхах.
Долітає Запоріжжя при вимкнені локальних частот.
  •  
    Подякували за цей пост: Evgeniy

sanyo

Цитата: admin від Січень 14, 2023, 20:25:07
Розглянувши заяву ТОВ «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ МЕДІА ФМ», м. Дніпро
(позивні: «Радіо РОКС - УКРАЇНА»), вх. № 16/2574 від 23.11.2022, про видачу
дозволу на тимчасове мовлення зі збільшеною потужністю передавача у
м. Дніпрі на частоті 90,5 МГц (ліцензія НР № 00654-м від 13.12.2018)
ТОВ «ТРК МЕДІА ФМ»,
м. Дніпро
(позивні: «Радіо РОКС -
УКРАЇНА»)
Дніпропетровська Дніпро 90,5 0,25
кстати на Поля (а у нас стояло на Гончара)


Розглянувши заяву ТОВ «ТРК КЛАС», м. Київ (позивні: «Перець FM»,
«Стильное»), вх. № 24/1052 від 29.11.2022, про видачу дозволу на тимчасове
мовлення зі збільшеною потужністю передавача у м. Дніпрі на частоті 89,7 МГц
(ліцензія НР № 01718-м від 15.12.2021),
ТОВ «ТРК КЛАС»
(позивні: «Перець FM»,
«Стильное»)
Дніпропетровська Дніпро 89,7 0,25
Рокс 90.5 ніколи на сайті не бачив на Гончара.Там завжди Поля було.Як і всі інші Тавровські станції.А от 89.7 стояло Поля як і на сайті нацради.Але вони не там.Це видно з відключенням світла..
  •  

admin

Ну я коли редагував то було саме на Гончара
  •  

sanyo

#1354
Сьогодні зранку і дотепер чути в мене лише 87.5 102.5 107.3 з Дніпра. П.с.з Поля вже ввімкнули..
  •  

игорь88

Да, только 3 частоты работает безперебойно. 104.4 Каменское в эфире за счет того, что подключается к резерву с другой работающей в это время группы. Но отключения сейчас стали более жесткими и безкомпромисными..
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

sanyo

Авторадіо та Пятниця чутно в мене знову з тим сигналом,що і раніше..Максимум на 107.7 прийняти не можу..
  •  

Evgeniy

Да, со вчерашнего дня 92,9 101,5 102,9 и 107,7 восстановили полную мощность. Мне тоже показалось 107,7 немного слабее, чем раньше, но слушать можно. На 101,5 все также отсутствует RDS.
  •  

0-0-0-0

#1358
Виявилося, що ліцензія на 90,9 у Дніпрі належить не ТОВ ТРК УПРТ «Співдружність», а ТОВ РК УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ РАДІО СПІВДРУЖНІСТЬ.
До речі, Город ФМ також використовує латинську назву Gorod FM, іноді також Gorod FM Radio Network.
Поруч із сайтом на нашій сторінці можна також додати посилання на Фейсбук https://www.facebook.com/gorodfm105.2/, бо сайт у них не оновлюється.
P.S. У них з'явився спільний проєкт із павлоградською Самарою. Зважаючи на те, що один з потоків Самари знаходиться на сервері Gorod FM, в FM-просторі Павлограда можливі зміни...
  •  
    Подякували за цей пост: admin

BanderaTV

Схоже, що 89.7 мовить на Гончара. Бо зараз всі радіостанції з Поля - мовчать. А коли відключали Гончара - 89.7 мовчало.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

sanyo

Те,що на Гончара так.Хоча в них графік відключень як в мене 12-16 години,а Поля з 9-13 сьогодні,так для прикладу..Я о 12 перець ще чув,а через кілька хвилин тишина..по графіку вижче..
  •  
    Подякували за цей пост: admin

игорь88

#1361
92.9 и 101.5 идут с прежними уровнями, 107.7 на полпорядка слабее, а на 102.9 вернули качество приема до периода ковида, когда урезали мощность.

Січень 22, 2023, 09:30:07
Цитата: 2006 від Січень 21, 2023, 09:44:01Виявилося, що ліцензія на 90,9 у Дніпрі належить не ТОВ ТРК УПРТ «Співдружність», а ТОВ РК УКРАЇНСЬКО-ПОЛЬСЬКЕ РАДІО СПІВДРУЖНІСТЬ.
До речі, Город ФМ також використовує латинську назву Gorod FM, іноді також Gorod FM Radio Network.
Поруч із сайтом на нашій сторінці можна також додати посилання на Фейсбук https://www.facebook.com/gorodfm105.2/, бо сайт у них не оновлюється.
P.S. У них з'явився спільний проєкт із павлоградською Самарою. Зважаючи на те, що один з потоків Самари знаходиться на сервері Gorod FM, в FM-просторі Павлограда можливі зміни...
Может быть история как с радио Микс в Днепре, пришли другие местные с более широкими возможностями по финансам и выкупили под другое местное радио. 107.9 очень качественное покрытие видимо, у меня это единственная частота с Павлограда, которую на таком расстоянии можно более-менее принимать качественно даже в доме не особо заморачиваясь.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

Radio_2019

Було:
тимчасовий відступ від умов ліцензії на мовлення через запровадженням карантинних заходів в Україні, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 (повноцінна потужність 3 кВт).
Мовили з потужністю 1 кВт.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

SzymonPL


sanyo

  •