ТРМ в Дніпропетровській області

Автор MrVlaDor, Серпень 03, 2010, 23:44:34

Попередня тема - Наступна тема

игорь88

Скорее всего это действительно в самом Днепре сканировалось. Внутри города станции примерно так и работают, все не принимается с максимальными уровнями, так как город крупный, даже внутри до конкретной вышки расстояние уже немаленькое может быть.
Отмечу, что 104.4 Каменское принимает сопоставимо или даже лучше чем ряд местных станций. Еще 1.5 года назад отмечал, что после замены антенной системы у них качество сигнала выросло более чем в 2.5 раза, вот замечательная демонстрация приема на удалении.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

sanyo

Игорь88 як буде у вас час подивіться будь ласка на 87.5 Щось мені підказує,що  вони можливо з Поля вже мовлять.Вранці не було,а о 10 годині включились з поганою якістю в мене і разом з станціями на Поля .
  •  

игорь88

Цитата: sanyo від Січень 27, 2023, 10:30:07Игорь88 як буде у вас час подивіться будь ласка на 87.5 Щось мені підказує,що  вони можливо з Поля вже мовлять.Вранці не було,а о 10 годині включились з поганою якістю в мене і разом з станціями на Поля .
Я посмотрел внимательно, немного просело, но я в зоне где прием очень хороший. Это не обязательно переезд, возможно резервный передатчик работает, пока на месте проблемы.
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo

Zheka

Вижу по видео, что в Днепре все таки можно принять достаточно много станций из Запорожья. У самого никак не хватало времени это проверить. Будете ли изменения в таблицу Днепра вносить?
  •  

admin

если будет консенсус по поводу приёма (согласна правил приёма) в какой-то части города, то да
  •  

BanderaTV

Цитата: admin від Січень 27, 2023, 12:07:07если будет консенсус по поводу приёма (согласна правил приёма) в какой-то части города, то да
В основному в Соборному районі вони добивають.
  •  

Evgeniy

Цитата: SzymonPL від Січень 26, 2023, 17:23:34FM Bandscan Dnipro 26.01.2023:

Спросил у автора ролика, приём производился поблизости ТРЦ Терра на Тополе, на улице. Антенна комплектная телескоп длиной 1,05 метра. Вообще этот приёмник отличается высокой чувствительностью, можно сказать лучший из всех портативных.
  •  
    Подякували за цей пост: sanyo, Smart

admin

ну що там вносити на сторінку Дніпра?
  •  

игорь88

Там приемник хороший и прием где-то на открытом пространстве. Не забываем, что очень многим приемникам достаточно на диапазоне одной станции с конскими уровнями приема и не о каком Запорожье и других станциях с низкими уровнями речи быть не может, все будет засрано своми гармошками и комбинациями побочек, тем более в основном там 0.2 мгц между станциями..
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

admin

0.2 по правилам приёма сайта разрешено, это не 0.1
приёмник тоже не должен быть самый паскудный, нормальная магнитола например
  •  

Zheka

Цитата: admin від Січень 28, 2023, 18:03:24ну що там вносити на сторінку Дніпра?

Я бы точно внес:
87.8 - Культура
94.1 - П'ятниця
105.6 - Наше (пока нет вещания на 105.8)

Остальное надо местных просить. Или смогу сам глянуть при следующей поездке
  •  

admin

Цитата: Zheka від Січень 30, 2023, 11:34:3687.8 - Культура

94.1 - П'ятниця
105.6 - Наше (пока нет вещания на 105.8)
південна частина міста? слабкий сигнал?
  •  

игорь88

Примерно такой расклад по приему Запорожья и в Каменском. Все что на видео, я тоже могу принимать.
94.1, 101.3, 102.7, 105.1, 106.2 можно вносить в таблицу с пометкой "прием в некоторых частях города". Если уж так..
Оборудование: Tecsun pl 880. Правый берег Каменское/Днепродзержинск, на высокой точке города
  •  

BanderaTV

Цитата: Zheka від Січень 30, 2023, 11:34:36Я бы точно внес:
87.8 - Культура
94.1 - П'ятниця
105.6 - Наше (пока нет вещания на 105.8)
87.8 та 105.6 - не приймаю. А от 106.2 тільки так пробивається. Після відключення вночі 106.4 - приймається, ще краще.
  •  

admin

#1379
- Припинення діяльності через економічні складнощі.  Переважна більшість ТРО встояли перед економічними та організаційним складнощами, проте деякі таки не змогли продовжувати роботу і повідомили Національну раду про її припинення на час дії воєнного стану. Про неможливість продовження діяльності через відсутність надходжень від реклами повідомили:
-
№ Назва / №ліцензії             Логотип Вид мовлення
1 ТОВ «ТРК «Кварц» НР № 01576-м,
НР № 01623-м «УНІАН.Нікополь» телебачення
2 ТОВ «Телевізійна компанія «Приват ТБ Дніпро» НР № 01570-м, 6 частот у Дніпропетровській області «2+2 9 канал» телебачення
3 ТРК «АВТОРАДІО-ДНІПРО» у формі ТОВ НР № 00001-м позивні
«ПРОСТО РАДІО» радімовлення
4 ТРК «Електа», м. Васильківка, Дніпропетровської обл.
НР № 00946-м «29» телебачення

Січень 30, 2023, 21:09:05
- Припинення мовлення через втрату обладнання в наслідок обстрілів. Ще однією причиною припинення мовлення стали обстріли, в наслідок яких було знищене обладнання деяких ТРО.
Про зупинку мовлення з цієї причини повідомили  ТОВ РАДІО МІКС («Інформатор ФМ», радіомовлення у м. Нікополь), ПрАТ «Радіокомпанія «ГАЛА» «Україномовне радіо  Країна ФМ» (радіомовлення у м. Нікополь)
Через продовження систематичних обстрілів відновлення мовлення наразі не можливе. 
Також обстрілами було пошкоджено обладнання  ТОВ «Українська телекомунікаційна група» (ППП у м. Покров), компанія  призупинила надання послуг у м. Покров.

Січень 30, 2023, 21:19:46
Водночас, за раніше отриманими ліцензіями на території Дніпропетровській області розпочали мовлення:  ТОВ «УКРАЇНСЬКА РАДІО ГРУПА» у м. Кривий Ріг, ліцензія на мовлення НР № 01715-м від 15.12.2021, частота 93,5 мГц ;  ТОВ ТРК «КЛАСС» у м. Дніпро НР №01718–м від 15.12.2021р,  89,7 мГц;  ЦЕНТРАЛЬНА ТЕЛЕРАДІОСТУДІЇ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ, м. Київ (позивні: «Армія FM - військове радіо») НР № 01443-м від 06.12.2018 у , м. Павлоград  106,1 мГц;  ТОВ ЧК м. Київ мовлення у м. Дніпро, 89,3 мГц.
ТОВ «РАДІО МІКС» повідомило, що у зв'язку з економічними складнощами, викликаними воєнним часом,  не змогло розпочати мовлення у м. Переяслав та Переяславському районі відповідно до ліцензії НР 01706 – м від 13.12.2021.

Січень 30, 2023, 21:20:44
було:  AVTO / RADIO 106.1MHz PAVLOGRAD Tel: (099) 137-2828 (рухомий рядок) ***** Pop Music + PI Code: 62F1 + AF
  •