МХ-7

Автор admin, Лютий 25, 2022, 16:01:38

Попередня тема - Наступна тема

fediv

Якщо антена "ріжки" чи "ріжки і коло" підійде, то можна також попробувати антену "великий цвях". Ні, я песимістично оцінюю такі нещасні антени, треба хоч простеньку, але вузьконаправлену. Це ж метрові хвилі, будуть відбиватись від чого завгодно.
  •  

admin

https://youtu.be/Mq4CBug5s3A?t=25
ось на кімнатну в Ірпіні (орієнтуватися на 2+2 та Україну)
багато буде залежати на яку антену подадуть сигнал МХ-7
  •  

admin

#32
За даними концерну радіомовлення, радіозвязку та телебачення завершені роботи по встановлення передавачів мультиплексу МХ-7 у Волинській області. Це дасть можливість  покрити сигналом цифрового телебачення більшу територію за покриття існуючих мереж (мультиплексів).

Січень 30, 2023, 21:01:14
Натомість Концерн РРТ розпочав будівництво загальнонаціональної цифрової мережі МХ-7. Роботи велись з різним ступенем інтенсивності: у Вінниці та Ободівці створення мережі знаходиться на завершальному етапі; на об'єктах у Могилеві-Подільському, Тульчині та Піщанці тривають монтажні операції; у Ямполі фактично ще нічого не розпочато. Слід відзначити, що введення в експлуатацію цифрової мережі МХ-7 забезпечить покриття цифровим сигналом понад 95% території області.
  •  

admin

Із введенням в експлуатацію одинадцяти станцій державного мультиплексу (МХ-7)  у 2023 році ситуація із цифровим мовленням у Закарпатській області має покращитися. Монтажні і налагоджувальні роботи виконані на 60%. Станом на січень 2023 року працівники Концерну освоюють цільовий пів мільярдний кредит, наданий для завершення будівництва мережі МХ-7, що дасть змогу трансляції 12 вітчизняних телевізійних програм.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Ігор

Цитата: fediv від Січень 29, 2023, 20:40:36Якщо антена "ріжки" чи "ріжки і коло" підійде, то можна також попробувати антену "великий цвях". Ні, я песимістично оцінюю такі нещасні антени, треба хоч простеньку, але вузьконаправлену. Це ж метрові хвилі, будуть відбиватись від чого завгодно.
Я коли дочекаюся мовлення пограюся і з цвяхами і ріжками і з різними антенами, але підключу до прибора. У мене пряма видимість на вежу з якої планується мовлення, то буду моніторити.
  •  

admin

В рамках програми будівництва загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі МХ-7, оператором якої визначено Концерн РРТ, в Чернівецькій області триває робота з оснащення відповідними передавачами. Загальнонаціональний мультиплекс передбачає встановлення 158 цифрових передавачів для трансляції до 12 телеканалів у стандарті DVB-T2 (MPEG-4) та 3 каналів суспільного радіо. Заплановані до встановлення на території Чернівецької області два передавачі МХ-7 уже улаштовані на об'єкті радіотелевізійної передавальної станції в Чернівцях (потужністю 500 Вт) та на РТПС у Новодністровську (потужністю 1 кВт). Обидва передавачі підключені до антенно-фідерного тракту та налаштовані в комплексі з антенами. Чернівецька область готова пройти дозвільні контрольні виміри для УДЦР та вийти в ефір за умови проведення конкурсу на мовників.
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор

admin

Рішенням Національної ради № 2039 від 05.12.2019 р. була створена загальнонаціональна цифрова багатоканальна телемережа (МХ-7) у діапазоні частот 174-230 МГц у стандарті DVB-T2, яка охопила 7 населених пунктів Чернігівщини. Станом на грудень звітного року за інформацією фахівців Чернігівської філії КРРТ завершені роботи і готові до введення в експлуатацію передавачі загальнонаціональної цифрової багатоканальної телемережі МХ-7 на території Чернігівської області (м. Чернігів, м. Бахмач, м. Ніжин, м. Новгород-Сіверський, м. Прилуки, смт Холми).
  •  

DVB

Цитата: fediv від Січень 29, 2023, 20:40:36Ні, я песимістично оцінюю такі нещасні антени, треба хоч простеньку, але вузьконаправлену.
Думаю, для тих хто знаходиться далі 10-20 км від передавача, достатньо буде Dipol 7/6-12
Для тих хто цікавиться дальнім прийомом, вже потрібно щось серйозніше і з підсилювачем. Ну а до 10 км, буде достатньо кімнатної антени "ріжки".
  •  

taras_l

Цифрова мережа МХ-7 готова до запуску Залишається тільки дочекатися результатів конкурсу.
  •  

admin

Хай в Ізюмі спочатку Зеон відновлять.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

DrewUA

Цитата: taras_l від Травень 05, 2023, 07:45:47Цифрова мережа МХ-7 готова до запуску Залишається тільки дочекатися результатів конкурсу.
А хіба він може відбутись?
Поки ВС, здається тільки шляхом тимчасових дозволів канали зможуть увійти у MX-7.
  •  

vital-fm

Вже писали, згідно з законом про медіа можуть проводити.

TV-Ukr

Цитата: admin від Травень 05, 2023, 08:36:21Хай в Ізюмі спочатку Зеон відновлять.
І в Херсоні, бо там лише ЄН на ТВК, де раніше мовив МХ-5.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

Ігор

Є інформація, що сьогодні і завтра тестуватимуть МХ-7 у Києві, можете перевірити прийом.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

#44
zum зараз фото скидає

Травень 08, 2023, 17:21:13
а ось і фото
  •  
    Подякували за цей пост: Ігор