Інтер/Інтер+ [DVB-T2/супутник]

Автор pavlo_r, Лютий 22, 2012, 14:07:49

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Цитата: 2006 від Жовтень 16, 2022, 19:59:24.
Каналу Мега, до речі, респект за очистку сітки від псевдонаукових програм руснявої хРЄНі (хоча своя, рідна дичина ще залишилась).

Шо ти маєш проти повторів СТБ-шної програми "У пошуках істини" на телеканалі Мега?

А взагалі СТБ вже викладує цю передачу на окремому Youtube-каналі.
  •  

0-0-0-0

Проти цієї програми я якраз нічого не маю (навіть більше, сам інколи її дивлюсь).
А от деякі інші передачі (Місця Сили, наприклад) повинні піти вслід за програмами РЕН ТВ - до науки вони відношення не мають.
  •  

Qolo

41:00 - у Интера появилась обновленная часть студии ?
https://www.youtube.com/watch?v=sa7M-liVyhU
  •  

0-0-0-0

Це студія ток-шоу "Акцент", яке виходило на НТН десь рік тому.
  •  
    Подякували за цей пост: Qolo

BanderaTV

Цитата: 2006 від Листопад 09, 2022, 17:45:42
Це студія ток-шоу "Акцент", яке виходило на НТН десь рік тому.
Цікавить саме студія МУ (з 1:42:50). Бо з ІМГ все зрозуміло.
  •  

kotenko.

Інтер "відзначився" в марафоні. Нещодавно топ військовий з НАТО Бауер дав інтерв'ю RTP з Португалії, де зазначив, що країнам блоку потрібно переходити на воєнну економіку мирного часу.
Прикол в тому, що португальські та румунські телеканали не перекладають іноземців, а титрують.
І от Інтер в неділю надає шматок з того інтерв'ю  з субтитрами, і перекладає його. І от виходить, військовий каже про те, що Росія веде гібридну війну, а наші переклали, що потрібно переходити на воєнну економіку.

Провокація від інтерівців?
#наташанемішай
  •  

kram2000

На "Мега" вночі вже показують свіжий проєкт "Інтера" "Історії війни", де розповідається вже про сучасну повномасштабну російсько-українську війну.
  •  

BanderaTV

Цитата: kram2000 від Березень 18, 2023, 01:37:53На "Мега" вночі вже показують свіжий проєкт "Інтера" "Історії війни"
Вже декілька тижнів показують інший проєкт "Тут люди". Також уночі.
Цікаво, їм немає чим заповнювати сітку вночі?
  •  

kram2000

Канал "Інтер" подав до Нацради заяву про анулювання ліцензії на аналогове мовлення.

kotenko.

#наташанемішай
  •  

ZHEGAL

#1000
Цитата: kotenko. від Листопад 14, 2023, 18:00:13можливе злиття Інтерів з Film UA
Лише через те що Созановський якесь відношення має до Film UA? Як це впливає на саме власність Інтера?

upd. Хоча, стаття в Forbes доволі цікава. Але я ДУЖЕ сумніваюся що буде якесь з кимось злиття.
  •  

UzUA108

  •  
    Подякували за цей пост: corazon

UzUA108

#1002
Цитата: UzUA108 від Січень 15, 2024, 21:19:15Прокидаймося!
UMG віднайшов промо-сайт нового сезону групи. Вони почнуть прокидатися з 29 січня. Ех - нічого поки цікавого - всі йдуть згідно своїх жанрів, пару анонсів. Ніби все так само звична сітка. Може обіцяні "зміни" будуть відчутні, коли/якщо основний канал відновить самостійне мовлення.

Водночас, я знайшов деяку цікаву активність на YouTube. Канал К1, наприклад, знову Орла і Решку викладає, причому українською (перші відео на каналі за 4 роки!), канал Інтера- розбавка анонсів групи і довоєнного контента - О & Р, Вещдок, серіали n-річної давності (здогадайтеся якою мовою :whistle: )

UPD. Я один не знав, що у групи є свій YouTube-канал для серіального контенту за аналогією до МГУ? (є у шапці каналу Інтера) - Кино и Сериалы. Є там навіть свій Facebook, який незрозуміло кому дали вести :lol:

Також вже 1,5 роки є англомовний YouTube канал для Вещдока (вже через шапку КиС) - Crime and Detectives.

Мдда
  •  

mikhail

Я тут думаю що би це означало на фоні активності знову мураєва і на фоні перезапуску його ютуб каналу
  •  

0-0-0-0

Цитата: UzUA108 від Січень 22, 2024, 22:35:34канал Інтера- розбавка анонсів групи і довоєнного контента - О & Р, Вещдок, серіали n-річної давності (здогадайтеся якою мовою :whistle: )

Канал Інтера ще з минулого року так оновлюється.
Ще помітив, що у грудні почала знову оновлюватися Фейсбук-сторінка НТН (там тепер анонси каналу).
І ще Інтер встиг здружитися з Еволюшеном.

Цитата: mikhail від Січень 23, 2024, 11:27:21Я тут думаю що би це означало на фоні активності знову мураєва і на фоні перезапуску його ютуб каналу

Ой ні, тут з іншого боку вуха стирчать. Зважте на те, що одну програму для НТН, "Вечір. Підсумки", робить телеканал Рада ТОВ "Кінокіт".
  •