Суспільне мовлення (Перший, Культура) [DVB-T2/супутник]

Автор sten, Червень 11, 2011, 11:03:49

Попередня тема - Наступна тема

IANDROCOM

"Непробиваємі"... Є приказка про публічний дім та ліжка, ну так ось вона найкраще це проіллюструє.

Цитата: DrewUA від Лютий 18, 2023, 00:19:14А що тоді з місцевими телеканалами суспільного зроблять? Створять кілька обширно регіональних? (за принципом північ, південь, центр, захід, схід)?
Скоріше за все будуть кілька основних "Хабів", а інші напевно клепатимуть дайджести, чи перериватимуть етер (а нахіба тоді купу нового обладнання доїли в донорів)
  •  

0-0-0-0

По суті, зачатки цієї схеми вже працюють: є маратон Суспільне Спротив, який виготовляють 3 філії, а всі інші врізають в цей маратон власні випуски новин.
Думаю, буде те саме, що й зараз, тільки над спільною сіткою мовлення буде працювати 6 філій і цілодобово (бо зараз Спротив виходить блоками по 4 години у будні).
  •  

DrewUA

Цікаво чому Суспільне зі своїм каналом "Суспільне Новини" не подається на порожнє місце у Т2.
Чи може ми чогось не знаємо і вони просто не в порядку денному...
  •  

BanderaTV

Цитата: DrewUA від Лютий 18, 2023, 15:13:01Цікаво чому Суспільне зі своїм каналом "Суспільне Новини" не подається на порожнє місце у Т2.
Можливо вони будуть, як заміна Суспільне Регіони?
  •  
    Подякували за цей пост: DrewUA

vital-fm

Зважаючи на те, що спротив повністю йде на новинах, то регіони в теперішньому вигляді просто страхують основний канал, і потім можуть об'єднатись навколо новин.
  •  

Qolo

Цитата: DrewUA від Лютий 18, 2023, 00:19:14А що тоді з місцевими телеканалами суспільного зроблять? Створять кілька обширно регіональних? (за принципом північ, південь, центр, захід, схід)?

Один канал сделают
ЦитатаЗа планом Суспільного, хаби і бюро разом мають створити цілодобовий інформаційний телеканал. Наразі філії Суспільного виробляють 12 годин інформаційного мовлення.
https://stv.detector.media/suspilna-korporatsiya/read/7684/2023-02-16-filii-suspilnogo-transformuyut-u-khaby-i-byuro/
  •  

0-0-0-0

Цитата: Qolo від Лютий 18, 2023, 18:16:13Один канал сделают
Так-то филии и сейчас вещают в составе одного целого под названием "общая сетка вещания" (из своего там только местные новости).
Насколько я понял, новый канал будет представлять из себя тот же "Спротив", только он станет круглосуточным и над ним будут работать уже 6 филиалов, а остальные будут так же врезать свои новости в прайм-тайм.
  •  

vital-fm

Схема 112-го процвітає, тільки треба було вдосконалити, як плюси.
  •  

Denis05ua

Виявляється, ще до початку повномасштабного вторгнення на сторінках телетексту Інтера, здається, була програма передач UA:Першого (нині просто Перший)! :roll:
Я - Касіян Назар Андрійович. Мені 15 років. Зараз тимчасово живу в Шаумбурзі.
  •  

BanderaTV

  •  

TV-Ukr

Цитата: TV-Ukr від Березень 09, 2023, 23:57:04Помітив, що під час черги Ради в марафоні замість рухомого рядка тепер статичний рядок, у якому новини змінюються кожні 10 секунд.
Натомість рухомий рядок є під час черги Суспільного в марафоні.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

kotenko.

#2201
Відверто кажучи, про це я попереджав. І нарешті цей день настав. Детектор медіа  здох:
https://stv.detector.media/suspilna-korporatsiya/read/7735/2023-04-05-kerivnytstvo-ievropeyskoi-spilky-movnykiv-my-vrazheni-robotoyu-suspilnogo-pid-chas-viyny/

От до чого доводить грантове фінансування...
#наташанемішай
  •  

0-0-0-0

  •  

kotenko.

Ну вони ж, як піар-відділ суспільного мовлення, смакують факапи комерційних каналів та ще й на головну ставлять, а щодо НСТУ в них така редполітика: "а в остальном, прекрасная Маркиза, все хорошо, все хорошо".
#наташанемішай

kotenko.

Капець. Здерли з Вікіпедії передостанній абзац в згаданій статті:
https://uk.wikipedia.org/wiki/Європейська_спілка_радіомовлення_і_телебачення

А нічого, що насправді УЄФА реалізовує права на описані там турніри через тендери? Писаки кончені.
#наташанемішай
  •