Рені

Автор admin, Січень 30, 2015, 17:32:51

Попередня тема - Наступна тема

GAS

Слава Україні!

Це я той мешканець Рені, допис якого процитований у пості 11 цієї теми. Доречи, я дійсно не знав, що "Промінь" - то є не державна радіостанція.

Прохання адміну трохи привести у відповідність цю сторінку:
100.7, 105.2, 107.7 з Кагулу в Рені не приймаються, навіть на хорошу антену із потужним приймачем. Натомість, з Ізмаїлу подекуди можна спіймати 92.2 "Радіо П'ятниця", а також з Румунії з Galati із відповідним RDS:
92.0 Digi FM
92.8 Kiss FM
99.1 Magic FM (виправити RDS на "Magic FM Galati")
103.4 Europa FM
104.8 Rock FM

Є ще декілька з Румунії, але прийом поганий та неякісний, а оці вказані вище - чистий прийом у стерео режимі.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

Вітаю на форумі.
Сторінку виправив, Văcăreni залишати чи прибрати? про ТБ є можливість щось написати?
  •  
    Подякували за цей пост: GAS

GAS

Дякую) Подобається "капча" на форумі)))

Про ТБ, нажаль, нічого не напишу, бо в мене вдома кабельне ТБ, як і в усіх моїх знайомих, жодного не знаю, щоб Т2 було, бо його в Рені не було дуже довгий час, тож усі, хто хотів, або кабельне собі підключив, або харчувався російським лайном з супутника.

Văcăreni так, приймається, давайте краще завтра ще просканую та можливо доповню список. Ті, що я вказав вище - то радіостанції, які доводилось слухати, доки не увімкнули "Промінь". Так, було "Перець FM", але в нас якість звуку була жахлива, мабуть ніхто не заморочувався налаштуванням передавача, тож здебільшого доводилось румун слухати.

Доречи, якщо на форумі є представники "Суспільного" - хочу виразити окрему подяку. В Рені теж були проблеми із якістю віщання "Проміню", написав їм листа на електронну пошту з описом проблеми, й буквально через декілька днів усе полагодили.

  •  

GAS

Отже, стосовно радіо в Рені:

92.0 не PRO FM (воно було на цій частоті колись давно), а DIGI FM. Ще плюс впевнений стереоприйом:
89.5 Itsy Bitsy, RDS: RADIO ITSYBITSY FM - BUCURIE IN FAMILIE
94.8 RADIO ZU, RDS такий самий.

105.9 УР-1 підтверджую, звук поганий.
97.8 Промінь - відмінна якість звуку і прийом по всьому місту, також впевнений стереоприйом кілометрів за 10 від міста в бік Ізмаїлу; в режимі моно подекуди з шипінням приймає по трасі до самого Ізмаїлу.

Може, важливо, на що приймав - автомагнітола Kenwood BT-306, пасивна зовнішня антена 75 см (раніше була 37.5 см, то прийом немісцевих радіостанцій був ненабагато, але гірший)
  •  

admin

ок
Văcăreni прибрав

Цитата: GAS від Лютий 20, 2023, 08:34:41105.9 УР-1 підтверджую, звук поганий.
а місцеві врізки Українське Радіо - Одеса присутні?

І ще, можливо є якісь світлини щогли КРРТ, бо у нас за 2008й рік (простим відвідувачам сайту не видно бо війна)
  •  

GAS

Цитата: admin від Лютий 20, 2023, 10:16:07Văcăreni прибрав
Не треба було, вони присутні в етері

Цитата: admin від Лютий 20, 2023, 10:16:07а місцеві врізки Українське Радіо - Одеса присутні?
Послухаю за нагоди, відпишуся. Але не сьогодні мабуть, бо згідно розкладу (12.35-13.00; 17.35-18.00) вони невдобні для мене, радіо FM в машині слухаю (вдома та на роботі приймача немає, слухаю через інет), а в цей час зазвичай не за кермом
Цитата: admin від Лютий 20, 2023, 10:16:07можливо є якісь світлини щогли КРРТ, бо у нас за 2008й рік (простим відвідувачам сайту не видно бо війна)
Це може й сьогодні вийде сфотографувати, тоді заллю
  •  
    Подякували за цей пост: admin

GAS

Ближче не було змоги сфотографувати (кликабельно), та й з іншого ракурсу також, бо занадто багато людей навкруги вертиться - дві АЗС поряд, й стоянка фур, пояснюй потім, що ти не раша-агент  :boredom:

  •  
    Подякували за цей пост: admin

GAS

Трохи історії про 102.3 FM у Рені (з власних спогадів), гадаю, на цьому форумі це точно комусь буде цікаво. Тут дещо неповна історія - мовлення почалося не з 2000 року з ретрансляції "Довіра", а десь у другій половині 90-х, з ретрансляції російської радіостанції "Ностальжи" (французький шансон) - тоді їм (як і місцевим телеканалом) в Рені володів місцевий житель Олександр Колношеєв, тоді був початок "Радіо-Р", а також розквіт "РМТ" (Ренійське Муніципальне Телебачення) - телеканал віщав ввечері, транслював привітання, після яких - піратські копії американських бойовиків 80-х зі знаменитим перекладом "в ніс" Володарського. По радіо теж були дуже популярні привітання, під них було виділено година вдень і година ввечері, якось навіть мою маму хотіли узяти типу диктором (з листка зачитувати привітання), але щось пішло не так.

У 2000-му, перед запуском "Довіри", пару місяців там грало російське "РДВ". У проміжку між "Довірою" та "Люкс ФМ" деякий час грало "Хіт ФМ" та "Гала-Радіо". Були періоди у 2010-х, коли на 102.3 була тиша - мабуть, ліцензію переоформлювали, чи обладнання міняли, чи ще щось... В Рені тоді думали - усе, немає в нас радіо, але воно відновляло своє мовлення. І наскільки я знаю, всі ці роки, можливо навіть до кінця 2010-х, 102.3 належало тому самому Олександру Колношеєву, бо я іноді чув його специфічний гугнявий голос, який зачитував оголошення по радіо. Про 20-ті роки вже не знаю, по місту ходили чутки, що він помер, а хто займається радіо - невідомо. Але це на рівні чутків, проте дійсно невідомо, хто оплачував ліцензію за 102.3 та здійснював ретрансляцію "Перець FM" до відключення.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Zheka

Цитата: GAS від Лютий 21, 2023, 13:09:25Але це на рівні чутків, проте дійсно невідомо, хто оплачував ліцензію за 102.3 та здійснював ретрансляцію "Перець FM" до відключення.

Компания и частота уже много лет принадлежит Андрею Карпию - владельцу Перец FM
  •  
    Подякували за цей пост: GAS

GAS

Прочитав уважно перший допис теми. Виходить, не до кінця, а до середини 10-х частота 102.3 була у власності місцевого жителя.
  •  

GAS

Цитата: admin від Лютий 20, 2023, 10:16:07місцеві врізки Українське Радіо - Одеса присутні?
Згідно розкладу повинні бути 17.35-18.00, зараз о 17.50 увімкнув у машині, порівняв із УР в "Дії" - мовлення таке саме, тільки в "Дії" затримка в декілька секунд. Тобто виходить, що регіональне радіо в Рені не вмикають
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

Мені сказали що
ЦитатаВ Рені врізок ніколи і не було.
тому видаляю
  •  
    Подякували за цей пост: GAS

Radioraptor

Медіагрупа «Накипіло» стала власником радіостанції Карпія

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію ПП «ТРК «Ефір-Р» (позивні «Радіо-Р») у зв'язку зі зміною власників та програмною концепцією. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 9 березня.

 Радіостанція раніше належала харківському бізнесмену Андрію Карпію. Компанія мала ліцензії на мовлення у місті Рені Одеської області  Новим власником стала харківська медіагрупа «Накипіло».

Як розказав у коментарі «Детектор медіа» головний редактор радіо «Накипіло» Євген Удовиченко надалі компанія планує отримати тимчасовий дозвіл на мовлення у період дії воєнного стану на частоті у Харкові 92.2 МГц, і вже з цього приводу звернулась до регулятора. «Детектор медіа» готує бліц-інтерв'ю  про плани радіостанції.

Наразі радіостанція «Накипіло» мовить в онлайні і входить до складу однойменної медіагрупи. Це місцевий мовник, в ефірі якого виходять новини та репортажі, інтерв'ю з військовими, політиками, волонтерами, громадськими діячами, митцями, новини про події у Харкові та області.

https://detector.media/rinok/article/208758/2023-03-09-mediagrupa-nakypilo-stala-vlasnykom-radiostantsii-karpiya/
  •  

АДВ

Інтересно, чи буде мовлення Накипіло у Рені? Адже його відсутність - це підстава для відкликання ліцензії, заради якої мовника і купили.
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

admin

Цитата: Radioraptor від Березень 09, 2023, 14:28:46Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію ПП «ТРК «Ефір-Р» (позивні «Радіо-Р») у зв'язку зі зміною власників та програмною концепцією. Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 9 березня.
BanderaTV, а що була зміна позивного що ти його змінив на сторінці Рені?
  •