Логотипи, скріншоти та записи з українського ТБ

Автор Радиоман, Липень 30, 2011, 14:31:52

Попередня тема - Наступна тема

0-0-0-0

  •  

UzUA108

Цитата: UzUA108 від Березень 01, 2023, 08:23:35У Нового каналу логотип тепер не Різдвяна зірка, а квітка.
Уточнення - це не квітка, а ціле поле (дуже пощастило зробити скрин в останню секунду реклами)
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

admin

на фейсбуці ж є якісне, я вже й на сайт перетягнув
  •  

BanderaTV

Цитата: admin від Березень 02, 2023, 18:53:42на фейсбуці ж є якісне, я вже й на сайт перетягнув
Я перший хто перетягнув. І оновив логотипи до деяких ТРК.
  •  

admin

#1654
не зрозумів, а нащо ти видалив мій файл? який називався "новий канал.jpg"?

Березень 02, 2023, 21:19:07
з людскиим розміров 350х350 а не цим простирадлом?
  •  

BanderaTV

Цитата: admin від Березень 02, 2023, 21:18:25не зрозумів, а нащо ти видалив мій файл? який називався "новий канал.jpg"?
Якість була гіршою і тьмяніше
  •  

UzUA108

  •  

admin

  •  

TV-Ukr

#1658
М1 та М2 також змінили оформлення на весняне:

На 24 каналі стався цікавий інцидент, але на відміну від Еспресо, де він також був, мова інтерфейсу - українська:
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

TV-Ukr

26 квітня, в День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи, Новий змінив логотип:

Цікаво, що досі не повернули старий логотип. Також на М1 упродовж всього тижня не виходив Музичний Лендліз.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

DrewUA

#1660
Цитата: TV-Ukr від Квітень 29, 2023, 08:48:5626 квітня, в День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи, Новий змінив логотип:

Цікаво, що досі не повернули старий логотип.
Скоріш за все це і є новий логотип, тому що у соц мережах і етерному оформленні теж змінили, тепер там золотиста зірка яка нагадує квітку, а не багато квітів.

Цитата: TV-Ukr від Квітень 29, 2023, 08:48:56Також на М1 упродовж всього тижня не виходив Музичний Лендліз.
Спочатку М1 відмовився від денного слоту, і музичний лендліз був після 23:00, а тепер взагалі відмовились. Незрозуміло правда, чи то не "зайшло", чи це просто була перевірка на те як сприймуть, і потім по цьому вже робити не як рубрику, а як музичний блок вперемішку з українською музикою. Незнаємо плани М1, але те що вони почали зі студії виготовляти деякі свої програми, радує. Канал просинається.
  •  

TV-Ukr

Цитата: DrewUA від Квітень 29, 2023, 09:07:57Скоріш за все це і є новий логотип, тому що у соц мережах і етерному оформленні теж змінили, тепер там золотиста зірка яка нагадує квітку, а не багато квітів.
Можливо, але свічку досі не прибрали.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

UzUA108

#1662
Цитата: TV-Ukr від Квітень 29, 2023, 09:19:00Можливо, але свічку досі не прибрали.
Свічку вчора поставили всі СтарЛайти за жертв трагедій в Умані і Дніпрі. Також з обіду змінили і програму (наприклад, нове Дизель Шоу вийшло лише на YouTube)

У четвер я бачив, що Новому не повернули логотип, але не писав, бо (як це не звучить) "думав, що забули змінити".🙃 Але, якщо вже і у соцмережах лого змінили, то напевно це "нове лого".

У понеділок ще і перше число, тож точно буде ясно. Поки що оформлення старе
  •  

DrewUA

Цитата: TV-Ukr від Квітень 29, 2023, 08:48:56Також на М1 упродовж всього тижня не виходив Музичний Лендліз.
Вже повернули о 23:00.
  •  

UzUA108

Новий канал знову сьогодні повернув квіти до лого. Чого не якийсь літній "символ"? Зелений кавун, наприклад?
Spoiler
ще не сезон кавунів, знаю😁
[close]
  •