ТРМ в Хмельницькій області

Автор pavlo_r, Жовтень 16, 2011, 16:05:48

Попередня тема - Наступна тема

prostoone

Цитата: admin від Лютий 07, 2023, 13:58:49а що має бути по представнику у кожному нас. пункті де є хоч якесь мовлення?))))

Я про те, що хмельницька представниця від початку війни практично не виїжджає з рідного Кам'янця)))
Тому може чогось і не знати)))
  •  

admin

Цитата: prostoone від Лютий 07, 2023, 14:10:23Я про те, що хмельницька представниця від початку війни практично не виїжджає з рідного Кам'янця)))
а ти з нею хату ділиш?
  •  

prostoone

Цитата: admin від Лютий 07, 2023, 14:11:08а ти з нею хату ділиш?

Думаєш саме це впливає на відсутність мовлення Армії у Хмельницькому?)))
  •  

admin

я думаю що забагато на себе береш
Якщо хочеш написати що у Хмельницькому (або за хх км від Хмельницького) немає мовлення/прийому на частоті 107,6 МГц, то питань нема.
А от нести різню херню про те хто де куди їздить і де має перебувати на цьому форумі не треба. 
Ми зрозуміли один одного?
  •  

prostoone

Про те, що мовлення мовлення у Хмельницькому відсутнє написав ще 25 грудня. З того часу нічого не змінилося. Про невідповідність звіту теж зауважив.
  •  

admin

  •  

Radio_2019

На 34 ТВК у Білогір'ї для 1 Подільського можна видаляти помітку про відсутність мовлення. Тут вже давно все добре.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: admin

sen

Я знайшов хороший приймач і зміг перевірити 107,6 - Армія FM працює.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

#338
:klass:

навіть не хочу перечитувати попередні повідомлення щоб не почати злитися перед вихідніми
  •  

sen

RDS поки що не зміг побачити (хоча приймач з RDS) - сигнал слабкий у мене, прийом на 3-4 і тільки в окремих місцях. До Старокостянтинова можна додати, але з поміткою про слабкий сигнал і прийом в окремих місцях.
  •  

admin

Кам'янець-Подільський
ті самі яйця, тільки в профіль

2020
29 жовтня - звернення до УДЦР щодо збільшення потужності до 1 кВт на частоті 101,5 МГц

2023
30 березня - радіостанція "Українське Радіо" отримала дозвіл на збільшення потужності до 250 Вт (було 100 Вт) на частоті 101,5 МГц
  •  

TV-Ukr

Цікаво, чому так і не провели ротацію УР-1 та Культури, як в Чернігові? Таке питання є й щодо Іскрівки.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

admin

  •  

prostoone

Цитата: sen від Березень 31, 2023, 16:43:58Я знайшов хороший приймач і зміг перевірити 107,6 - Армія FM працює.

У понеділок увімкнули передавач.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

admin

Цитата: prostoone від Квітень 01, 2023, 06:58:00У понеділок увімкнули передавач.
Власні спостреження чи як?
  •