ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

mikhail

Не дарма зимою хтось піратив Радіо Рокс. Хтось почув цей посил))
  •  

Radio_2019

#1066
За декілька місяців помітив позитивні зміни в FM-просторі Рівного:

З моменту запуску в Рівному Армія ФМ на 105.7 МГц, спостерігаю тут набагато ліпшу якість сигналу, яка до цього була в Авторадіо. Пам`ятаю, за кілька днів до запуску частоти було погіршення сигналу на 101.4 МГц, але після увімкнення Армії ФМ все нормалізувалось. 101.4 навіть теж стало краще прийматись. Тому маю припущення, що вони мовлять з однієї антени.

В NRJ на 102.2 ще з десь з кінця жовтня минулого року підвищили рівень RDS і тепер він добре працює навіть при не зовсім потужному сигналі.

З кінця лютого набагато потужніший сигнал став і в 103.7 та 105.1 МГц, які йдуть з однієї антени.

Не знаю, що робили в Антополі - чи антени повернули в мій бік, чи що, але покращення тішать)

Тепер з рівненських частот досить погано приймаю лише 99.2, 100.7 (мабуть, антени спрямовані в протилежну від мене сторону) та 90.4 МГц (тут все псує низька висота підвісу антени). Але, в цілому, "не катастрофічно", місцями майже на рівні з іншими.
Все інше супер.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

RadioS

Радіо Energy 102,2 fm,сьогодні біля 18.00 припинила своє мовлення у м.Рівне
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

kram2000

Ось яким був RDS на частоті 102,2 МГц

NRJ / 102.2 MHz RIVNE Tel: 050 375-29-47 RADIO (dynamic) ***** Pop Music + PI Code: 62F3 + AF
  •  

admin

NRJ 102.2 повністю видалю зі сторінки в наступні дні або коли розпочне мовлення РОКС.
  •  

RadioS

#1070
Radio Rocks вже працює у Рівному , на частоті 102,2 МГц https://youtube.com/shorts/Iuey3CO2cGo?feature=share

Квітень 19, 2023, 13:38:07

Radio_2019

#1071
Сигнал в Роксу такий самий, як був в NRJ, тобто потужний.
Налаштували RDS: ROKS, присутній AF - можна доповнити в новині. Але рівень RDS, на жаль, слабший, ніж до цього був в NRJ.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

Radio_2019

На сайті Роксу вже з'явилась рівненська частота і новина (також є у Facebook):
https://www.radioroks.ua/news/4403-sluhayte-radio-roks-u-rivnomu/
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: DRV9911

0-0-0-0

  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

admin

Дубровиці прописав  Сарни Зарічне Вараш
Старикам -   Олевськ Березне Сарни
  •  

admin

2 травня, в Антополі будуть проводитись аварійно-відновлювальні роботи.

Відтак, на РТС Антопіль будуть вимкнені передавачі телебачення та радіомовлення.

🔌Роботи триватимуть з 8.00 до 18.00 години. 

На відмітці 220м мінятимуть тимчасову антену цифрового телебачення.
  •  

mikhail

Зловив тести мх 7 у рівному. Сигнал дуже хороший навіть на дмв антену. Правда в мене тут пряма видимість і висота 9 поверху. Перевіряйте хто у рівненській області
  •  
    Подякували за цей пост: Denis05ua

mikhail

Цитата: mikhail від Травень 24, 2023, 16:35:02Зловив тести мх 7 у рівному. Сигнал дуже хороший навіть на дмв антену. Правда в мене тут пряма видимість і висота 9 поверху. Перевіряйте хто у рівненській області
на око, мені здається що сигнал мх 7 піймати легше ніж зеонбуду. На опенбоксі сигнал якщо порівнювати то такий

Мх 7 - 31. 5дб
Мх 1 - 20.0
Мх 2 - 25.7
Мх 3 - 23.5
Мх 5 - 29.7
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

mikhail

Мовлення триває поки і тривало всю ніч
  •  

mikhail

Перевірив мовлення у Здолбунові. Тут антена на даху і вона лише дицеметрова. Прийом є. Стабільний. Тюнер стронг 8500 той самий ще з 2012 року. По його шкалі рівень 55 відсотків, якість 100. Для порівняння зеонбуд приймається на рівні 72-85 відсотків залежно від погоди. Якість незмінно 100. Тому результат як на мене супер