ТРМ у ІВФ області

Автор Olek, Грудень 16, 2010, 18:50:35

Попередня тема - Наступна тема

admin

  •  

pati

У звʼязку з модернізацією обладнання на вежі КРРТ у м. Івано-Франківськ, протягом трьох днів (11-13 квітня) в часові проміжки 08:00-18:00, БУДЕ ВІДСУТНЯ трансляція телесигналу в MX1-MX5 та локальному місцевому мультиплексі, а також трансляція радіостанцій Суспільне Промінь (88.8 МГц) та Суспільне Культура (91,0 МГц)
  •  
    Подякували за цей пост: admin

pati

#812
Виглядає так що на вежі у Івано-Франківську демонтують антени. ]
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

  •  

pati

Напевно на те місце інщу  антену встановлять.
  •  

admin

Не думаю. У КРРТ місцями взагалі лише Зеон залишився. Місцями десь ще якійсь місцевий МХ та якесь ФМ. І то НСТУ в ФМ так і намагається звалити на якійсь сарай.
Але зменшення навантаження на вежу це завжди гуд.
  •  

digitalif

Сьогодні, 12 квітня, ввечері помічено мовлення "Радіо М" в Івано-Франківську на частоті 102 МГц. Індикація роботи стерео є. Низький рівень гучності у порівнянні з іншими радіостанціями.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

kram2000

Ось таким був RDS у Івано-франківську на частоті 102 МГц:

NRJ / 102.0MHz IVANO-FRANKIVS'K Tel: 75-53-00 (dynamic) ***** Pop Music + PI Code: 62F3 + AF
  •  

wasul76

Цитата: kram2000 від Квітень 12, 2023, 20:57:09Ось таким був RDS у Івано-франківську на частоті 102 МГц:

NRJ / 102.0MHz IVANO-FRANKIVS'K Tel: 75-53-00 (dynamic) ***** Pop Music + PI Code: 62F3 + AF
Жаль,що ще на одну потужну,з якісним звуком,радіостанцію,стало менше,якість звуку на 102.0,ще гірша,ніж на Армія фм 106.4,не розумію,невже так важко зробити нормальну відладку звуку,на передавачі?
  •  

admin

Може ще доведуть до ладу.
  •  

wasul76

На 106.4,Армія фм,нарешті,нормальний,якісний рівень звуку,також,покращилася якість звуку,на 102.0,РадіоМ.
  •  
    Подякували за цей пост: admin

Radio_2019

#821
Я на днях написав їм за Івано-Франківськ та інші міста, відповіли що виправлятимуть. Молодці)
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  

wasul76

Цитата: Radio_2019 від Квітень 22, 2023, 18:45:00Я на днях написав їм за Івано-Франківськ та інші міста, відповіли що виправлятимуть. Молодці)
І Ви також молодець,побільше б таких небайдужих радіослухачів,чим більше нас,тим легше достукатись до технічного відділу радіостанцій,і інженерів місцевих РПЦ.
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

Ilya

Якби всі техніки так реагували. У мене майже половину радіостанцій слухати неприємно (особливо на дешеву апаратуру). Скаржився не один раз і безрезультатно(((
  •  
    Подякували за цей пост: DVB, EricX

SzymonPL

101.8 Stylnoye Radio has RDS ;)

Snyatin / 101.8Mhz ***** PI Code: 1111
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019