Ізмаїл

Автор Scorpionsky, Квітень 27, 2013, 01:16:43

Попередня тема - Наступна тема

GAS

Станом на сьогодні на 101.2 в Ізмаїлі тиша, той самий Relax наразі на 102.3
  •  
    Подякували за цей пост: admin

GAS

Знов в Ізмаїлі, є час, просканував частоти вручну. Relax International наразі ніде не ловиться. Окрім того, що заповнене на сторінці Ізмаїлу, ще спіймав 96.8, RDS змінюється "KISS FM", "96.8"; ловиться 100.2 "Перше радіо" з поміткою "Слабкий сигнал".

На 107.1 щось грає, іноземне, у стерео, відбивки здебільшого англійською й не дуже розбірливою, тобто що за радіо - поки не можу ідентифікувати, але точно українське, бо перед однією піснею сказали "Яке ж воно танцювальне". Поки в Ізмаїлі, як буду в авто, то слухатиму його, може скажуть назву радіостанції
  •  
    Подякували за цей пост: admin

admin

96.8 має бути з Mahmudia (Delta Dunării) (TL)
  •  
    Подякували за цей пост: GAS

0-0-0-0

Цитата: GAS від Травень 10, 2023, 09:08:07На 107.1 щось грає, іноземне, у стерео, відбивки здебільшого англійською й не дуже розбірливою, тобто що за радіо - поки не можу ідентифікувати, але точно українське, бо перед однією піснею сказали "Яке ж воно танцювальне". Поки в Ізмаїлі, як буду в авто, то слухатиму його, може скажуть назву радіостанції
Radio Miami з Ізмаїла?
  •  

GAS

#94
Точно, серед пісні зараз була вставка "Радіо Маямі". Але таке відчуття, що йде ретрансляція чогось іншого, бо оця вставка голосом не співпадає за гучністю та стилістикою з іншими відбивками

Травень 10, 2023, 11:32:30
Цитата: admin від Травень 10, 2023, 09:37:0096.8 має бути з Mahmudia (Delta Dunării) (TL)

Ні, точно Кісс ФМ, Дельта на 95.8
  •  

vital-fm

Може koval прокоментує, бо нічого не зрозуміло, але дууже цікаво.
+нещодавно проскакувала інформація про відновлення мовлення в Житомирі, при тому, що за Київ мова не йшла.
  •  

admin

Цитата: GAS від Травень 10, 2023, 11:27:01Точно, серед пісні зараз була вставка "Радіо Маямі". Але таке відчуття, що йде ретрансляція чогось іншого, бо оця вставка голосом не співпадає за гучністю та стилістикою з іншими відбивками

Травень 10, 2023, 11:32:30Ні, точно Кісс ФМ, Дельта на 95.8
не зрозумів
чим тебе не влаштовує 96.8 з Mahmudia (Delta Dunării) (TL)
https://fmscan.org/net.php?r=f&m=s&itu=ROU&pxf=Kiss+FM
  •  

GAS

Цитата: admin від Травень 10, 2023, 12:05:13не зрозумів
чим тебе не влаштовує 96.8 з Mahmudia (Delta Dunării) (TL)
https://fmscan.org/net.php?r=f&m=s&itu=ROU&pxf=Kiss+FM
Та це скоріш я не зрозумів - думав, ти маєш на увазі радіо Дельта, яке в Ізмаїлі приймається на 95.8 :)
  •  

koval

Цитата: GAS від Травень 10, 2023, 09:08:07Знов в Ізмаїлі, є час, просканував частоти вручну. Relax International наразі ніде не ловиться. Окрім того, що заповнене на сторінці Ізмаїлу, ще спіймав 96.8, RDS змінюється "KISS FM", "96.8"; ловиться 100.2 "Перше радіо" з поміткою "Слабкий сигнал".

На 107.1 щось грає, іноземне, у стерео, відбивки здебільшого англійською й не дуже розбірливою, тобто що за радіо - поки не можу ідентифікувати, але точно українське, бо перед однією піснею сказали "Яке ж воно танцювальне". Поки в Ізмаїлі, як буду в авто, то слухатиму його, може скажуть назву радіостанції

Швидше за все, так і не дочекавшись поновлення мережевого мовлення, регіональні партнери Одеської медіагрупи запускають локальні плейлисти з погодинною ідентифікацією. У минулих повідомленнях я писав, що причина відсутності мовлення радіостанцій Одеської медіагрупи не технічна. Причина в тому, що будівля орендодавця повністю відключена від електропостачання та опечатана. За борги з електроенергії. Триває судовий розгляд. А поки що ніхто не має доступу, в студії радіо - в тому числі.
Підтверджую відсутність Relax International на 102,3 МГц.
Просто Радіо 101,2 поки не працює.
Радіо Град ФМ 98,6 теж поки не працює.

vital-fm

koval
107,1 плейлист, чи ретранслюють кого, бо щось з опису GAS не дуже зрозуміло?
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

koval

Цитата: vital-fm від Травень 10, 2023, 21:12:16koval
107,1 плейлист, чи ретранслюють кого, бо щось з опису GAS не дуже зрозуміло?

Зараз мовлення "Радіо Маямі". виглядає наступним чином: свій плейлист з елементами оформлення ефіру англійською та українською мовами, які використовувалися до відключення мовлення у квітні минулого року. На початку та наприкінці кожної години включається ідентифікуюче відбиття "Радіо Маямі". . У середині години виходить рекламний блок. Поки що так. Сподіваємося, що лихі часи скоро закінчаться нашою перемогою і нарешті відновиться повноцінне мовлення всіх радіостанцій Одеського медіахолдингу.
Шановні форумчани. Якщо хтось може, поділіться будь-ласка діючими посиланнями Радіо Промінь і Радіо Точка.  Дякую
  •  
    Подякували за цей пост: GAS

BanderaTV

Цитата: koval від Травень 11, 2023, 14:33:28Шановні форумчани. Якщо хтось може, поділіться будь-ласка діючими посиланнями Радіо Промінь і Радіо Точка. Дякую
Ті посилання, що на сайті - не дійсні?
  •  

admin

  •  

koval

  •  

BanderaTV

#104
Цитата: koval від Травень 11, 2023, 17:27:19Мені не вдалося їх відкрити.
Промінь - 192/128 кБ/с (працюють в браузері нормально, не AAC)
Точка - http://radio.nrcu.gov.ua:8000/ur5-mp3

Цитата: admin від Травень 11, 2023, 16:55:04https://forum.ukrtvr.org/index.php?action=profile;u=5324039
Ти дав посилання на користувача, а не на тему
  •