КОНКУРС (обговорення)

Автор Vova.UA, Березень 12, 2011, 00:18:19

Попередня тема - Наступна тема

prostoone

Цитата: sen від Листопад 25, 2021, 16:22:00
Схоже що вони вміють грамотно встановлювати антени, і думаю ті 100Вт будуть прийматись у Вінниці, але не на гівно і палки, на відміну від місцевих передавачів.

Не виключаю, що вони дійсно приділяють багато уваги передаючому обладнанню. Але тут ще велику роль грає і висота, і направленість антен і звісно рельєф. Тому не в усі сторони однаково добре можна прийняти сигнал тих чи інших станцій.
А щодо Вінниці, я так розумію, що вона йде у них окремим пунктом. Це зрозуміло було з презентації, тому вони хочуть розвернути мовлення в містах присутності корпорації ria - у Вінниці й Тернополі.
Тож думаю що Калинівка не відмінить цих планів і це реально мовлення громад.
Та й кому у Вінниці цікаво буде слухати про Калинівку?)))
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

admin

От чорт, знов УКХ повернулось (я про Тернопіль).

Дякую тому хто прописав переможців конкурсу на сайті.
  •  

vital-fm

Там був стандартний набір претендентів, так що згодом можна чекати ще одну частоту.
Хай тільки НР на конкурси гроші виділять.
  •  

Radiostyle

Цитата: vital-fm від Листопад 25, 2021, 18:38:54
Там був стандартний набір претендентів, так що згодом можна чекати ще одну частоту.
Хай тільки НР на конкурси гроші виділять.
Так, має незабаром бути, БЦ ще 88.8 98.8 максимум і шансон
  •  

kotenko.

Цитата: admin від Листопад 19, 2021, 14:47:39
а що означає принцип сараю?

Забув ще восени пояснити: чому Нацрада не виконує всі хотілки НСТУ щодо збільшення потужності УР-1 і т.д.? Тому шо там теж недурні люди сидять (Черниш, Коваль), які знають, що в аудиторії за 50+ переважно китайські радіоприймачі (Kipo, Colon, Mason тощо), на яких таке збільшення потужності викличе гармоніки, які обмежать прийом інших радіостанцій.
#наташанемішай
  •  

admin

  •  

kotenko.

Помилився, бо добро дає УДЦР, якшо не помиляюсь. А Нацрада ухвалює рішення.
#наташанемішай
  •  

admin

Саме так. УДЦР дає дозволи, НР не може не узаконити якщо є дозвіл від УДЦР.
Щодо УДЦР то закономірності яку ти описав я не помічав.
  •  

vital-fm

В областях стільки однакових передавачів працює - на любе кіпо з масоном вистачить.
  •  

Radiostyle

Наступного тижня будуть замовляти нові частоти для прорахунку в та. і тимчасового мовлення
  •  

pati

  •  

Radiostyle

  •  

Шонік

Цитата: Radiostyle від Травень 14, 2023, 18:49:24З порядку денного
Не зовсім коректна інформація. Не має у порядку денному таких питань. На засіданні мають затвердити Порядок видачі та анулювання дозволів на тимчасове мовлення.../далі за текстом/ і Порядок замовлення розрахунків щодо можливостей та умов користування радіочастотним спектром.... /далі за текстом/

Ігор

Прочитав порядок денний, там про документ на основі якого будуть їх видавати. Ну не про замовлення нових частот.
  •  

Radioraptor


- конкурс на регіональне мовлення (для розвитку місцевих і регіональних мереж) - запропоновано 26 FM-частот
- конкурс на загальнонаціональне мовлення (для розвитку загальнонаціональних мереж) – запропоновано 12 FM-частот
  •  
    Подякували за цей пост: corazon, pavlo