Євробачення-2023 у Ліверпулі

Автор 0-0-0-0, Листопад 17, 2022, 12:03:16

Попередня тема - Наступна тема

kotenko.

#30
Я ї... це Євробачення. Німецькі глядачі дали нам 7 балів і ми загалом ШОСТІ.
Про переможгицю шо скажу? Може ще й втретє зїздить, з піснею аля "Там, гдє ти".

Травень 14, 2023, 02:09:28
Найкраще в кінці-це коли Юлю обняли.
#наташанемішай
  •  

vital-fm

  •  

kotenko.

Я до півфіналу про неї й думав. А, серйозно, ну нафіга їхати на Євробачення вдруге, якщо ти його вже виграв і знову його вигравати. To jest nie sprawedliwo.

З гів..., з дьогтем закінчили.


До речі, польське журі помстилось нам за минулий рік, не давши нам жодного балу.
А так дизайн конкурсу, посткарди, фонова музика - прорив, новий погляд просто, це буде важко повторити, і це натяк на Брексіт.

#наташанемішай
  •  

TV-Ukr

Цитата: kotenko. від Травень 14, 2023, 02:43:53А, серйозно, ну нафіга їхати на Євробачення вдруге, якщо ти його вже виграв і знову його вигравати.
Щоб Джонні Логан, який теж переміг двічі, не сумував наодинці.
Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам!
  •  

BanderaTV

Цитата: kotenko. від Травень 14, 2023, 02:43:53До речі, польське журі помстилось нам за минулий рік, не давши нам жодного балу.
Наше журі також не краще. Знов занизький бал Польщі - 6.
  •  

digitalif

цього року, на відміну від минулого, Польщі нема за що давати високі бали.

якщо хтось вважає несправедливою перемогу - то пропонуйте провести наступний конкурс у Фінляндії за цьогорічною схемою  :woohoo:
  •  

vital-fm

Ото роби потім саундтреки до російських серіалів:
https://www.unian.ua/lite/stars/nevzhe-mika-nyuton-nastilki-s-chka-spivachka-vidreaguvala-na-vihid-pisni-prisvyachenoji-loreen-12256842.html
Банально звідти могли витягти, стільки там було чистого треку.
  •  

asdef78

Цитата: BanderaTV від Травень 14, 2023, 11:30:27Наше журі також не краще. Знов занизький бал Польщі - 6.
Журі має давати об'єктивну оцінку конкурсантам. А хто кому товариш чи сусід має залишатись по-за конкурсом. Так що жодних образ. Представник України отримав бали від Європи не за свою пісню, а в знак підтримки (як і минулого року). Нам немає на що ображатись.
  •  

Bayraktar

#38
Моя думка:
1. Шкода Британію. Це дуже фігово, коли країна яка приймає Євро (навіть від нас, від імені України) - займає таку низьку позицію. При цьому пісня реально норм, вона не лідер, але явно не в останніх мала бути.
2.Поляки - злопам"ятні. Тупо помста за наших журі 2022 року. Може і справедливо, але якесь дно...
3. Чехи - я в шоці. 12 балів+пісня на українскькій і, до речі, непогана пісня. Вона "заходить", я скачав, друзі скачали, навіть літні родичі скачали і друзі які за кордоном...тобто пофвг на результат - чехи зробили собі хайп!
4. Я ПРОТИ Швеціі. Я люблю Лорен цю, вона круто співала Єйфорію, але блін....зараз і пісня ХЄРНЯ, і сам факт другої поїздки на Євробачення - пахне дном. Ми колись поливали брудом Білана, який від кАЦАПІЇ їхав другий раз. а зараз - тіпа для багатьох норм, що Швеція катається як маршрутка, вибачте...
5. Якщо з найближчих - я б цим "чачача" віддав би 1 місце. Прикольно, оригінально. Якщо покопатись - круто виступили Чехія, Польша, Ізраїль, Великобританія, Португалія. Ізраїль - хоч якось оцінили до речі.
6. Саніна - крута!!!!!тут просто крапка)))))серед жінок-ведучих, при всій повазі до жінок Великобританії - Саніна СУПЕР на фоні англічанок!!!!І саме класне те, що Саніна далеко не найкрасивіша і не найхаризматичніша жінка в Україні! Тобто нам є чим пишатись)))
7. 6 місце - як на мене, чесно. я очікував гіршого...і багато хто з мого оточення...краще б Джері Хейл
  •  

BanderaTV

Мені Хорватія зайшла за пост-іронію.
ŠČ!

Bayraktar

Цитата: BanderaTV від Травень 17, 2023, 00:05:01Мені Хорватія зайшла за пост-іронію.
ŠČ!
Психопат маленький, який їде на війну з трактором мами😄😄😄крутяк, це реально для нас важливий трек. Але, якщо чесно, виступ жахливий. Навіть ті хто розуміє суть (мову) - були в шоці.
Як сказав би класик: "це вам не Данилко"))))
  •  

kotenko.

#41
Повторюсь, що єдина моя претензія до Швеції - це те, що Лорін вдруге поїхала й нахабно вдруге виграла.

По плагіату...
Відкрию страшну правду. Шведка не крала нічого в Міки. Не крала, не плагіатила, а сплатила роялті за використання акордів чи семплів лейблу чи виконавцю.
Виявилось, що це пісня 1999 року іспанського проекту Pont Aeri - Flying Free.
Ось на початкові семпли звідси якось треба було наспівати слова, і тому багатьом це нагадало і ABBA, і Ньютон.


А в 2014 році знову ж шведська рок-група Amaranthe використала знайомий семпл в пісні Skyline:

Дякую сайту wirtualnemedia.pl за те, що в коментах я там знайшов ці пісні.


І наостанок, даю 70% на те, що наступного року ми не поїдемо на Євробачення.
#наташанемішай
  •