ТРМ у Рівненській області

Автор fm21, Лютий 22, 2011, 08:56:58

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

  •  

velychko.op

Цитата: vital-fm від Березень 29, 2024, 19:44:01mikhail
Що крутять? Джингли?
просто музика без позивних

Українська закордонна... Те що зараз на слуху
  •  
    Подякували за цей пост: vital-fm

RadioS

Тільки сьогодні помітив, а вона вже пару днів працює )

velychko.op

Цитата: RadioS від Квітень 02, 2024, 12:53:01Тільки сьогодні помітив, а вона вже пару днів працює )
все вже промоніторили)))
  •  

jur_fm


jur_fm


vovan123879

Шкода, що fm станцій всього 15, 2-3 роки назад було, що слухати, то зараз всі схожі один на одного. Класно якби Мелодію додали і тд. А так конкурсів нема. В районі Луцького кільця є прийом місцевого мультиплексу з Цумані 47 канал 682(Аверс + 12 канал) стандарт прописується в тюнері не т2(як на сайті), а т.
  •  

admin

Цитата: vovan123879 від Квітень 04, 2024, 21:13:23В районі Луцького кільця є прийом місцевого мультиплексу з Цумані 47 канал 682(Аверс + 12 канал) стандарт прописується в тюнері не т2(як на сайті), а т.
чудово, дякую.
  •  

velychko.op

На мережевих багато реклами. То слухаю переважно радіо трек чомусь
  •  

vovan123879

Помічав, що в плейлістах мережевих станцій багато пісень повторюються, і це зазвичай не дуже якісна вітчизняна музика, то видно станції не тільки за рекламу, якої дійсно останнім часом багато, гроші отримують))) Читаючи форум помітив, що прибрали 100.4 з Цумані Українське радіо, хоча автоскан знаходить(ввечері можна ще й прослуховувати). Можна помітку поставити, як на 89.1 слабкий сигнал. Коли не включу автоскан, особливо пізно увечері, знаходить тишину 93.7, хтось балується напевно, ніколи там музики не помічав. Радіохулігани з музикою часто частоту міняють, а тут постійно
  •  
    Подякували за цей пост: admin

velychko.op

Та ловить але паршиво. Звісно якщо ви живете в районі луцького кільця то у вас воно буде ловитись добре. Я от на протилежному боці міста проживаю
  •  

vovan123879

Тут можна порівняти 100.4 і 92.3 Респект. Як зазначено на сайті, його прийом є у південній частині міста, а в моїй частині його автоскан не бере навіть пізно увечері. Зі 100.4 навпаки.
  •  

velychko.op

Так і є. Острог на півдні. Цумань на заході.
Мирогоща хрипить трохи в мене але приймається найкраще з поміж не рівненських частот. Я б їм віддав десь 4ку з 5. На другому місці Аверс десь на 3ку. Далі вже респект на двійку і українське радіо з цумані десь так само)
  •  

vovan123879

Мирогощу можна слухати майже по всьому місту. Не треба довго мучитись з телефоном та навушниками, щоб слухати без хрипів. Робив прослуховування в 6 корпусі водника(ідеальна точка, бо найвища). Так там ще краще приймається Цумань і луцьке 88.3. Багато куди воно дотягує, але все вирішує забудова та висота.
  •  

Radio_2019

На Радіо Світязь з'явились джингли з позивними.
В Рівному на 90,0 третій день не працює RDS та трохи перевантажений звук. На 100,7 та 102,2 (тут ще раніше) "просів сигнал", в Антополі з цим люблять "бавитись". Думаю, ще варто почекати зі змінами на сторінці міста.
Слава Україні! Героям слава!
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
  •  
    Подякували за цей пост: admin