Біла Церква - 104.3 - Люкс FM (ex Радіо Net)

Автор Radiostyle, Липень 30, 2011, 23:55:25

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Трохи краще. Там ще були лінійни ефіри, програма на замовлення, а також щось схоже на  "цей день в історії". Також транслявали новини РБК УКРАЇНА по ночам, і хіт парад.
Майданом ще займалися навідміну від Радіо Нет.  
  •  

Radiostyle

Сьогодні трансляції нажаль не буде,підвисає ноут,треба "лікувати",вибачайте  :unsure:  
  •  

Radiostyle

Онлайн трансляція Радіо Net відновлена! Слухаємо ;)  
  •  

AlexDN

Послушал. Сперва играл евродэнсовый трек 90-х, за ним - "Ах, Вернисаж, ах, Вернисаж", затем, после блока рекламы и заставки "Новая музыка" - почему то песня 80-х годов  :lol:  :lol:  :silly:  
  •  

Radiostyle

Цитата: "AlexDN" post=6468Послушал. Сперва играл евродэнсовый трек 90-х, за ним - "Ах, Вернисаж, ах, Вернисаж", затем, после блока рекламы и заставки "Новая музыка" - почему то песня 80-х годов  :lol:  :lol:  :silly:
Вот-так вот... :whistle:  
  •  

Radiostyle

На сьогодні трансляцію онлайн завершено.До завтра! ;)  
  •  

Radiostyle

Трансляції тимчасово не буде.Прошу пробачення! :unsure:  
  •  

Ігор

Я в Києві під час проходження приймав Радіо Нет з БЦ на 104,3 в районі Печерська. Якщо знайти місце можна було слухати, а от якість не памятаю. Коли буду на сесії спробую ще раз прийняти.  
  •  

Radiostyle

Цитата: "pavlo_r" post=5566Може почую рекламу (сумніваюсь, що ведучі ще будуть)
Ведучі?! :D  
  •  

Ігор

Цитата: "Radiostyle" post=17301Ведучі?!
тільки новин, і то де вони його взяли? :D хотя на РТК новини спорту веде не кращий.  
  •  

pavlo_r

Бачили б ви хто на каналі "Броди" концерт вітань веде :blink:  
  •  

Vova.UA

AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Постараюсь десь знайти, бо сам канал можу дивитись тільки в себе на селі, де вже більше місяця не був, і то лише коли антену на Броди поверну. А концерт вітань там колись вела (не знаю як звати) неймовірної краси дівчИна. Зовні вона може і нічого, але чи то гример невмілий, чи може сама не знає міру в косметиці, бо на екрані вона виглядала як порцелянова лялька, така собі Мальвіна бродівського розливу. Не знаю чи досі вона в ефірі, але якщо знайду якесь зображення - то обов'язково викладу сюди.

П. С. ТРК Броди і далі на всю ретранслює ICTV.  
  •  

Radiostyle

Ну,що,бажаючі слухати є?!
Ну тоді вмикаю  ;)  
  •  

Radiostyle

Ти ба,ще й новини є,а я думав,що немає,щось давно не було чутно.  
  •