RDS

Автор admin, Липень 01, 2009, 16:34:28

Попередня тема - Наступна тема

steyr22

підкажіть,чи є для symbiаn 9,3 подібна програмка?  
  •  

Sid Meyer

Здається немає такої.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "Sid Meyer" post=21452Схоже є деякі відмінності в кодуванні RDS...
В кодуванні не знаю, чи є якісь відмінності, а в сигналі і приймачі - цілком можливо. У львові в мене 2 плеєра не хочуть приймати РДС на Радіо Рокс, тільки біля Високого Замку з'являється текст, і то - з помилками. А от комп'ютерний тюнер текст приймає, і то за містом.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

REX

Поясніть, щоб передавати сигнал РДС, потрібно лише налаштувати передавач,  чи  потрібне додаткове обладнання? Чому радіостанції передають сигнал лише в окремих великих містах? Найбільше передавачів з сигналом РДС у Люкс ФМ.  
  •  

Vova.UA

Цитата: "REX" post=22963Поясніть, щоб передавати сигнал РДС, потрібно лише налаштувати передавач,  чи  потрібне додаткове обладнання? Чому радіостанції передають сигнал лише в окремих великих містах? Найбільше передавачів з сигналом РДС у Люкс ФМ.
Потрібен RDS Coder. Не у всіх містах  такі стоять, навіть великих...
 
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

REX

Цитата: "Vova.UA" post=22967
Цитата: "REX" post=22963Поясніть, щоб передавати сигнал РДС, потрібно лише налаштувати передавач,  чи  потрібне додаткове обладнання? Чому радіостанції передають сигнал лише в окремих великих містах? Найбільше передавачів з сигналом РДС у Люкс ФМ.
Потрібен RDS Coder. Не у всіх містах  такі стоять, навіть великих...
Дякую! Цей декодер коштує дорого мабуть, тому що принципово радіостанції не мають особливого бажання передавати РДС.  
  •  

admin

я бы не сказал  
  •  

REX

Цитата: "admin" post=22970я бы не сказал
А чому не бажають передавати цей сигнал, вважають непотрібною функцією? тоді чому в великих містах все ж таки він присутній?  
  •  

admin

как все в украине, в больших городах еще немного жизни есть, дальше хоть трава не рости  
  •  

Vova.UA

У Львові нарешті по-людськи настроїли рдс на радіо Рокс !!!
Раніше на деяких телефонах та плеєрах текст не відображався, хіба в самому центрі біля вежі, і то - з помилками.
Зараз ОК !
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

pavlo_r

Я теж помітив ще вчора. Хотів написати, але забув. Тепер і в мене на телефоні Рокс з РДС іде)))
  •  

Zheka

Цитата: "REX" post=22969... Цей декодер коштує дорого мабуть, тому що принципово радіостанції не мають особливого бажання передавати РДС...  
В багатьох випадках, це викликане банальним жлобством. Люкс - це далеко не радіостанція №1, але навідміну від Хіта, Ретро, Руского грошей на недорогий RDS Coder жаліють.
  •  

serogamariupol

В Мариуполе лет 5 назад, около 3 или 4 станций работало с РДС, сейчас к сожалению не одной, хотя город не маленький 500 000 человек, 14 Фм станций.
  •  

Alejandro

Я бы на месте Нацрады обязал бы все радиостанции Украины в FM-диапазоне включать RDS. Это очень полезная функция! Вот почему в Европе, даже в самом маленьком городе у радиостанций присутствует функция RDS, а у нас нет? Да потому что в Европе радиостанции уважают своего слушателя, в отличие от наших радиостанций!
  •  
    Подякували за цей пост: Radio_2019

admin

уважение из под палки не воспитаешь. лучше б за звуком и покрытием следили
  •