Біла Церква - 104.3 - Люкс FM (ex Радіо Net)

Автор Radiostyle, Липень 30, 2011, 23:55:25

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Що необхідно,аби ефірний сигнал подати в інтернет?
Хочу зробити онлайн прослуховування Радіо Net!  
  •  

belov

IceCast (или ShoutCast) сервер и какой нибудь энкодер, например edcast

ссылки приведены на версии для windows  - устанавливаете сервер, запускаете, потом устанавливаете энкодер (который будет брать звук с вашей звуковой карты и отправлять на сервер) и создаете потоки. В инете уйма инфы по этому поводу.

P.S. Если сервер будет поднят например на вашей офисной(домашней) машине - количество слушателей вашего онлайн радио будет зависеть напрямую от скорости вашего интернет-соединения (upload). Например при скорости аплоада в 1 мегабит и потоке в 128 килобит, вас смогут слушать 8 чел. максимально. Поэтому сервер должен быть на машине с хорошей скоростью... мегабит 100 желательно :) а то и больше.  
  •  

Radiostyle

Коротше розбирався,розбирався нічого не вийшло:(, можу дати посилання:http://www.pospelov.org/showthread.php?tid=540
Може ти Ігоре зможеш з цим впоратись!  
  •  

Ігор

Radiostyle писав(ла):
ЦитатаМоже ти Ігоре зможеш з цим впоратись!

перечитав думаю треба читати і робити, але нажаль в мене немає нормального інтернету, і компютера. Я б спробував би сам зробити.


Додано: 31-07-2011 11:44

Щодо трансляції, потрібно домовлятися з Радіо Нет?  
  •  

Radiostyle

Ігор писав(ла):
...але нажаль в мене немає нормального інтернету, і компютера...[/quote]
Ну хоч 1 Мбіт є?  
  •  

Ігор

Radiostyle писав(ла):
ЦитатаНу хоч 1 Мбіт є?
немає. Я сижу з телефону.  
  •  

Radiostyle

ЦитатаЩодо трансляції, потрібно домовлятися з Радіо Нет?
А в тебе є якісь контакти з ними?  
  •  

Ігор

Radiostyle писав(ла):
ЦитатаА в тебе є якісь контакти з ними?
немає. Але в мого знайомого має бути друг який працює у Бєлкомі. Я зазвичай до них телефонував по номеру 33 50 25. Але останнього разу я до них телефонував в 2007.  
  •  

Radiostyle

Ігор писав(ла):

Цитатанемає. Але в мого знайомого має бути друг який працює у Бєлкомі. Я зазвичай до них телефонував по номеру 33 50 25. Але останнього разу я до них телефонував в 2007.
Ну так може їх розшевелити,підсказати як зробити!Попробуй зателефонувати.  
  •  

belov

С чем вы не можете разобраться? Это на 5 мин. работы!!!
Я так понимаю, вы к этой радиостанции отношения не имеете, и получить их сигнал, кроме как на бытовой приемник - не можете?

Тогда, нужен тюнер, лучше конечно тв-тюнер для компьютера с приемником ФМ. Включаете его, настраиваете на нужную частоту. Слышите эфир. Затем устанавливаете Айскаст сервер, в два клика. Меняете пароль и порт (если надо). Затем устанавливаете энкодер. Добавляете поток, с указанием его имени, битрейта и пароля к серверу. Все готово.

Могу помочь, если запустите teamviewer или radmin - все сделаю.

Можете стукнуть в аську 2071788  
  •  

Ігор

Radiostyle писав(ла):
ЦитатаНу так може їх розшевелити,підсказати як зробити!Попробуй зателефонувати.
треба! У них раніше була інтернет трансляція, та щей власник інтернет провайдер, вони самі могли б відновиті, і з швидкістю в них немає бути проблем. Я ще чув таке що вони зробили інтернет радіо, і шукали хто цим зможе займатися в себе в дома. Але це було рік назад.  
  •  

Radiostyle

Робив по цій ссильці http://www.pospelov.org/showthread.php?tid=540
Звук на динаміки ноута йде,і слухається все нормально,от тільки конектитись нехоче ну ніяк:angry:


Додано: 01-08-2011 18:02

Коротше записав я трохи ефірного часу Радіо Нет http://www.fayloobmennik.net/843105завантажуйте і слухайте!  
  •  

Ігор

Ще запиши русское радио, нехай всі послухають якість звуку. ;)  
  •  

Radiostyle

Ігор писав(ла):
ЦитатаЩе запиши русское радио, нехай всі послухають якість звуку. ;)
ОК!Може вже завтра!  
  •  

Ігор

Radiostyle писав(ла):
ЦитатаОК!Може вже завтра!
добре. Там вже мабуть гірше ніж рак вух.  
  •