Мобільні оператори

Автор alt, Червень 29, 2009, 22:59:13

Попередня тема - Наступна тема

admin

SFC писав(ла):
Цитатапосмотрел сейчас кто же автор. теперь я понимаю, почему у него кот с ах...шей мордой. видимо, тоже прочитал название темы!:woohoo:
+1  
  •  

SFC

ну ты как всегда. я тебе с 17 сделал 18, а ты мне просто отписал \"+1\", а в рейтинг фиг поставил...:silly:


Додано: 09-08-2011 21:06

дякую B)  
  •  

Ігор

Бачу інтернетом у МТСа вже майже неможливо користуватися. Раніше літав, а тепер довго думає. Оператори як завжди відмазуються.

Вчора слухав на Білайні \"тп клік\" інтервал тарифікації 250кб, а на безліміті (2коп мб) 1мб. Я в шоці. МТС заокруглює до 100кб.:blink:  
  •  

pavlo_r

Мене от здивував інтернет від Київстар.  Не часто користуюсь мобільним інтернетом, але коли на селі то юзаю на ноуті лайф використовуючи телефон в якості модема. Частенько чув, як женуть на якість послуг у лайфа і довгий час дотримувався схожої думки та коли спалив всі передбачені 300 мб, позичив в сестри так званий 3G Модем від Київстар... Довго плювався. При набагато кращому покритті швидкість у КСа в рази менша і розриває часто. Причому це стабільно протягом кількох місяців як через модем так і через телефон.
Я вже писав, що помимо 063 користуюсь ще й службовим 050, але був короткий період, коли я відкопав свій перший діджус і деякий час був на ньому. Особисто я відчутної рзниці між трома операторами не помічаю, особливо між лайф та МТС, якими користуюсь щодня (в МТСа сильно покриття глючить в старих львівських будинках)  
  •  

Ігор

Це стереотип що в лайфа поганий інтернет. Якщо добрий сигнал, то і швидкість нормальна. Вони навіть зробили щоб можна було говорити, і сидіти в інтернеті. Але це вже залежить від моделі телефону.  
  •  

admin

з власного минулогорічного досвіду - Лайф гавно. Як тільки замінив сімку на МТС, то інет почав літати. \"Палки\" були усі і на Лайфі і на МТС. Юзав здебільшого у Ірпіні  
  •  

Ігор

Я ж і написав \"якщо добрий сигнал\". Сам користуюсь МТС з нового року. Але вчора я був не взахваті від того як він вчора незміг з\'єднуватися. Зате безлімітний.  
  •  

admin

я й кажу - сигнал добрий.  
  •  

Ігор

Тоді я з тобою згоден. А в русі користуватися неможливо, ще й в деяких селах взагали не ловить. Позор!  
  •  

pavlo_r

admin писав(ла):
Цитатаз власного минулогорічного досвіду - Лайф гавно.
Це ти ще, певно, Mobi не користувався :laugh: На МТС інетом давно не користувався (на службовому контракт, тому відключений), а в порівнянні з КС - набагато краще. Хоча і протележні відомості чув: смт Лисянка, Черкаської області: Лайф кака, ЮТел в роумінгу Київстар - супер. Так що це як де. По якості голосових послуг - відчутної різниці не бачу. Чому я на Лайфі вже писав.  
  •  

admin

я і Мобі якось не зійшлися.
PS.В одеській області без варіантів - Київстар, у інших покриття просто жахливе  
  •  

Zheka

исправил название
за прошлое  
  •  

AlexFM

admin писав(ла):
Цитатая і Мобі якось не зійшлися.
PS.В одеській області без варіантів - Київстар, у інших покриття просто жахливе


В Николаевской области качество интернета в порядке убываения:

СДМА Украина
УТЕЛ
МТС-450
МТС GSM
Астелит
КС
ранее Билайн
Интертелеком  
  •  

pavlo_r

Вдома юзаю CDMA Україна в зв\'язку з відсутністю інших варіантів. Правда ловить лише в одному місці, на шафі. Благо, придумали D-Link DIR-412  
  •  

Ігор

Взяв я телефон на 2 сімкарти і поставив в нього Київстар і Діджус. Ясно що вони підключаються до одного оператора, і тут я помітив що часто сигнали на обох номерах різні :blink: в чому справа? Їх обслуговує один оператор, і в телефоні одна антена на обидва номери.  
  •