Тв тюнер в комп'ютері

Автор Ігор, Листопад 14, 2012, 20:09:08

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Завтра буде тиждень як я встановив тв тюнер на комп'ютер. Чомусь деякі канали взагалі не приймає, а ті що приймає, то показують гірше. Коли слабкий сигнал, є вертикальні полоси на екрані.

Хтось ще використовує тв тюнер на комп'ютері? Як якість?
  •  

Vova.UA

В мене стоїть AVer studio 509UA(RDS). Якість непогана. Радіо - неважно, багато власних перешкод системного блока, зовнішня антена не помагає.
Впринципі, там ВЧ блок екранований, а фм-демодулятор "голий", тому напевно і перешкоди йдуть. Ну і програмне забезпечення до нього трохи сире, підглючує деколи.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

anatolij69

Стоит Behold TV 505FM .2007г. http://www.beholder.ru/products/505fm/ Родное ПО почему то не пошло  на ХР,на семерку с сайта скачивал. Тюнер на 4 ,вот ФМ глохнет на 106.6 ,и при включенном антенне идет помеха на спутниковый тюнер,ввиде шероховатости на картинке. Не хочет последнее время при записи видео с телеканала записывать звук...
  •  

Ігор

А в мене AverTV GO 007 FM plus.
Мені не сподобалося те що на платі ВЧ блок не екранований.
  •  

Zheka

а на ноутбуке у кого-нибудь есть?
  •  

Vova.UA

Я от думаю, якщо обійти цю доріжку (на фото), і зайти рк-кабелем прямо в селектор фм, чи буде менше перешкод ?
[img size=300]http://i.piccy.info/i7/359a1dc9b31e2e4079ac55c1248f474a/4-48-521/57956813/56064_2258_draft.jpg[/img]
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Ігор

Цікаво. І обрізати доріжку що йде до входу щоб не було наводок?

Я думаю може до мого спробувати в розріз підсилювач?
  •  

Ігор

Чомусь на моєму тв тюнері зовсім не сканується Тоніс, який по телевізору показує ідеально. Вручну теж не працює. Хтось знає в чому може бути причина?
  •  

kotenko.oleksander

14:9, а не 4:3. Така панорама зображення у Тоніса.
  •  

Ігор

  •  

kotenko.oleksander

  •  

Ігор

Тоді поясніть яким чином в аналоговому тв зображення у Тоніса 16:9, а не 4:3?
В цифрі і на супутнику може бути.
  •  

iskostya

Цитата: "Ігор" post=39244Тоді поясніть яким чином в аналоговому тв зображення у Тоніса 16:9, а не 4:3?
В цифрі і на супутнику може бути.
В смысле в аналоге 4:3 а в цифре 16:9?
  •  

Ігор

Ні, мені пояснили що я аналоговим тв тюнером не можу прийняти Тоніс тому що він мовить у 16:9 а не в 4:3.
От мені цікаво яким чином 16:9 може передаватися в аналоговому тв?
  •