Какой у вас телефон?

Автор Lerry, Жовтень 28, 2012, 15:36:18

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Я на старій годину міг сидіти в інтернеті, зараз пару хвилин.


Краще дивитися ємність на самій батереї.
  •  

kotenko.oleksander

samsung B200. Радіо в ньому ловить навіть у моєму селі.   Навушників потужність - 50-70% звичайної радіоантени. У Лубнах був - 99.3(радіо ера) стереомовлення.
  •  

Ігор

Купив сьогодні нову батерею до телефону. Дивлюся на упаковці стоїть знак УДЦР (ucrf), запитав продавця: що він там робе?! Обидва продавці не знають. Зараз сижу думаю для чого він там?!
Але на батерею дали рік гарантії :)
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=39825Купив сьогодні нову батерею до телефону. Дивлюся на упаковці стоїть знак УДЦР (ucrf), запитав продавця: що він там робе?! Обидва продавці не знають. Зараз сижу думаю для чого він там?!
Але на батерею дали рік гарантії :)
а це батарея для нокії?
  •  

Ігор

Так, фірми кванта. Там є і на інші моделі, ціна однакова незалежно від ємності.

Там батарея про яку я писав раніше стала себе незрозуміло вести. І погано тримала заряд.
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=39828Так, фірми кванта. Там є і на інші моделі, ціна однакова незалежно від ємності.

Там батарея про яку я писав раніше стала себе незрозуміло вести. І погано тримала заряд.
а яка модель батареї яку ви купили?
  •  

Ігор

  •  

oldman

Цитата: "Ігор" post=39825Купив сьогодні нову батерею до телефону. Дивлюся на упаковці стоїть знак УДЦР (ucrf), запитав продавця: що він там робе?! Обидва продавці не знають. Зараз сижу думаю для чого він там?!
Для перестраховки. Мало ли что в голову взбредёт инспекторам. В стране, где брелок с видеокамерой приравнивается к шпионскому спец оборудованию, могут и за не лицензированную батарею весь товар изъять.
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=39835ВL-5c
у  мене вже була така,погано тримала заряд:(
  •  

Ігор

Мабуть була малої ємності, або вже виснажена. Я собі купив 1250 mАh. Подивлюся як буде тримати заряд, хотя майже весь вечір сижу в інтернеті, і тримається пів батереї.
  •  

Ігор

  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=39855kvanta.ua/nokia-1100-bl-5c
:дякую: за інфу, можливо після нового року куплю собі таку,саме бл-5ц у мене підходить до мого телефона:)
  •  

Ігор

Я подивлюся як вона себе веде, потім напишу. Повністю розрядився телефон сьогодні приблизно в 6:45. Ще й досі заряжається. Сигналів що батерея розряжна було максимум 3, потім виключився, на минулому акумуляторі (коли він був новий)  як з'являлися сигнали "акумулятор розряжений" можна було ще дві години сидіти в інтернеті.

Я ніяк не можу зробити де виготовляються ці акумулятори?!
  •  

kopop

Цитата: "Ігор" post=39920Я ніяк не можу зробити де виготовляються ці акумулятори?!
можливо китай...
  •  

Ігор

Мабуть, якось дивно вони про себе написали. Нічого конкретного.
  •