Реклама алкоголю на радіо і телеканалах України

Автор sohok, Січень 27, 2013, 20:00:15

Попередня тема - Наступна тема

sohok

Останнім часом стало дуже багато реклами алкоголю-горілки на радіостанціях і телеканалах України. І ця реклама горілки йде вдень коли така реклама заборонена. На радіо найбільше реклами горілки йде на радіостанціях холдингу Тавр-на хіт фм, рокс, русскоє радіо і кіс фм ,на цих станціях навіть не приховують, що це реклама горілки , наприклад сьогодні на рускому радіо йшла реклама горілки хлібний дар, де прямо говорили ,що це горілка і її рекламували ,а вдень рекламувати горілку заборонено. Давайте з вами щось будемо робити з цією навалою реклами горілки, що зараз зявилась на радіо і телебаченні. По перше ми можемо написати заяву до нацради ,щоб вона прореагувала на рекламу горілки вдень на радіо і тб. По друге давайте писати листи на фейсбук і в контакті до ведучих і керівників радіо і тб на яких йде реклама горілки, щоб вони цю рекламу горілки припинили .По третє давайте дзвонити на прямі ефіри радіо рокс ,рускоє радіо ,хіт фм на яких йде найбільше реклами горілки і запитувати ведучих у прямому ефірі чому в них йде реклама горілки
  •  

Ігор

Імхо, краще не мучити ведучих. Вони не винні.
  •  

sohok

Цитата: "Ігор" post=43302Імхо, краще не мучити ведучих. Вони не винні.
Тоді можна дзвонити на прямі ефіри радіо хіт фм, рокс і рускоє радіо і говорити слухачам цих станцій, щоб вони не слухали ці станції доки реклами горілки на цих радіо не буде і якщо на кожен би прямий ефір на ці радіо, дзвонив слухач і говорив, що не буде слухати ці радіо доки не перестане звучати реклама горілки, я думаю що керівники цих станцій можливо би прислухались
  •  

GMB

сейчас стало меньше другой рекламы, по этому рекламы водки и кажется уж сильно много. Вспомнить туже Хортицу - она оооочень долго держала рекламу, как и Цельсий.
Согласен с Игорем, что лучше не трогать ведущих...
Если брать по факту, то звучит и виден лишь бренд водки (в редких случаях - звучит слово "водка"), а не сама водка - и это есть дырка в законе. Думаю, что ничего кроме переписывание закона с удалением данной дырки. Кроме этого шага ничего сделать нельзя, ибо сейчас всем живется тяжело - и радио с ТВ тоже хотят денег.
В принципе, как по мне - реклама водки влияет при покупке лишь на бренд. А те, кто пьет - будут пить и дальше. И молодежь будет - даже если не будет рекламы на ТВ и радио вообще - таковы люди.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

plazza

Точно! Ура!
Геть рекламу горілки з радіо! ТАВР на вила!
Даєш побільше реклами: прокладок, кредитів, правильної сплати податків, програми доступне житло та інших варіантів пакращення!  :bravo:
Я на радіо слухаю музику і ведучих!!! А якщо реклама дозволяє робити якісно перше і друге, то ніяка назва горілки не змусть мене вживати алкоголь проти моєї волі!
  •  

sten

Я типичный слушатель станций ТАВРа, слушаю, в том числе и рекламу скрытых брендов водки, по этой логике я должен быть уже запойным алкоголиком, но вот в чем парадокс, в свои молодые годы я даже не знаю вкуса алкоголя. Так, что это зависит от конкретного человека, а от нет рекламы.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

sohok

Цитата: "GMB" post=43304сейчас стало меньше другой рекламы, по этому рекламы водки и кажется уж сильно много. Вспомнить туже Хортицу - она оооочень долго держала рекламу, как и Цельсий.
Согласен с Игорем, что лучше не трогать ведущих...
Если брать по факту, то звучит и виден лишь бренд водки (в редких случаях - звучит слово "водка"), а не сама водка - и это есть дырка в законе. Думаю, что ничего кроме переписывание закона с удалением данной дырки. Кроме этого шага ничего сделать нельзя, ибо сейчас всем живется тяжело - и радио с ТВ тоже хотят денег.
В принципе, как по мне - реклама водки влияет при покупке лишь на бренд. А те, кто пьет - будут пить и дальше. И молодежь будет - даже если не будет рекламы на ТВ и радио вообще - таковы люди.
По закону реклами горілки вдень немає бути зовсім, а радіостанції холдингу тавр порушують закон і рекламують горілку вдень, наприклад сьогодні вдень прямо говорили горілка хлібний дар.Тоді давайте і рекламу сигарет почнемо рекламувати, якщо ви кажете що вона не впливає на молодих людей
Оновлено о 19:49:30
Цитата: "plazza" post=43305Точно! Ура!
Геть рекламу горілки з радіо! ТАВР на вила!
Даєш побільше реклами: прокладок, кредитів, правильної сплати податків, програми доступне житло та інших варіантів пакращення!  :bravo:
Я на радіо слухаю музику і ведучих!!! А якщо реклама дозволяє робити якісно перше і друге, то ніяка назва горілки не змусть мене вживати алкоголь проти моєї волі!
Це вам так здається що не впливає а кожного дня ви слухаєте цю рекламу і вона на вас впливає
  •  

kopop

На станціях ТАВРа постійно чую такі марки горілки: "Українка","Горілка на перепелиних яйцях ПЕРЕПЬОЛКА","Козацька рада","Плакучая Іва" і це ще не весь список... :(
  •  

sten

Цитата: "sohok" post=43309По закону реклами горілки вдень немає бути зовсім, а радіостанції холдингу тавр порушують закон і рекламують горілку вдень, наприклад сьогодні вдень прямо говорили горілка хлібний дар.Тоді давайте і рекламу сигарет почнемо рекламувати, якщо ви кажете що вона не впливає на молодих людей
Она влияет только на выбор бренда, а желание употреблять это уже сформировавшиеся позиция конкретного человека и вред он наносит только своему организму.
С сигаретами не много другая история, курильщик помимо того, что отравляет свой организм, помимо воли отравляет здоровье не курящих людей.
А вообще, то, что рекламируют алкоголь - это недоработка законодателей, в случае с табаком в закон было четко прописано, что нельзя даже упоминать табачные марки, даже в скрытом виде. К сожалению, в случае с рекламой водки законодатели не включили этот пункт.
"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

sohok

Цитата: "kopop" post=43310На станціях ТАВРа постійно чую такі марки горілки: "Українка","Горілка на перепелиних яйцях ПЕРЕПЬОЛКА","Козацька рада","Плакучая Іва" і це ще не весь список... :(
Хто з форуму хоче боротись проти реклами горілки на радіо, давайте боротись разом ,писати дзвонити на радіо ,яке рекламує горілку і писати в нацраду
  •  

oldman

Ооо, Плакучая Ива, достала больше всех. Началась с 1 января. Помню в НГ праздники смотрел какой-то фильм на ICTV. За один рекламный блок, они умудрялись раз 5 пустить эту рекламу. Ещё и баннеры появлялись во время фильма. Я уже в первый день рекламы решил никогда не покупать эту Иву. Чисто принципиально.
  •  

GMB

sten написал очень точно мои мысли, которые я пытался изложить.
Наркомания, курение и алкоголизм - это ЛИЧНЫЕ проблемы человека, и рекламу винить не в чем. Тогда, по Вашему, все в стране должны употреблять алкоголь - раз рекламы так много. Не реклама заставляет пить человеку, а реальная жизнь - своя воля, компания и обстановка. Если первого достаточно, то тогда ни второе, ни третье, ни реклама не заставят пить человека.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

sohok

Цитата: "GMB" post=43318sten написал очень точно мои мысли, которые я пытался изложить.
Наркомания, курение и алкоголизм - это ЛИЧНЫЕ проблемы человека, и рекламу винить не в чем. Тогда, по Вашему, все в стране должны употреблять алкоголь - раз рекламы так много. Не реклама заставляет пить человеку, а реальная жизнь - своя воля, компания и обстановка. Если первого достаточно, то тогда ни второе, ни третье, ни реклама не заставят пить человека.
Ви говорите зовсім не про те, що я написав я хочу ,щоб радіо і тб дотримувалися закону і непускали рекламу горілки вдень, оскільки по закону реклами горілки вдень немає бути ,а ви пишите про особисті проблеми людей
  •  

pavlo_r

Цитата: "GMB" post=43318sten написал очень точно мои мысли, которые я пытался изложить.
Наркомания, курение и алкоголизм - это ЛИЧНЫЕ проблемы человека, и рекламу винить не в чем. Тогда, по Вашему, все в стране должны употреблять алкоголь - раз рекламы так много. Не реклама заставляет пить человеку, а реальная жизнь - своя воля, компания и обстановка. Если первого достаточно, то тогда ни второе, ни третье, ни реклама не заставят пить человека.
Це точно. Не через рекламу я почав курити, а через ситуацію як склалася в певний період життя. Зараз згадую - аж смішно, а тоді це видавалось серйозною проблемою. Так само не соціальні кампанії спрямовані на боротьбу з курінням, не законодавчі ініціативи і не підвищення цін на сигарети позбавили мене цієї звички. Просто одного дня я, мабуть, подорослішав. Останню сигарету я скурив 13 листопада 2008 року, тоді пачка сигарет, які я купував постійно коштувала 3 гривні. Кожен сам відповідає за себе, а в поширені алкоголю куди більшу роль відіграють "пацани в дворі" чим реклама.
  •  

sokalski

Це логіка "малолєтки планокура",який і від алкоголю не відкажеться,або особи яка з цього щось має :99: ,якщо будемо про решту гидоти так відноситись,тоді скоро буде, як в де-якких еврокраїнах де в дитячому садочку забороняють до дітей звертатись -хлопчик чи дівчинка,томущо вони коли виростуть мають самі визначитись--ким захочуть бути хлопчиком або дівчинкою,явже неговорю про їхню нетерпимість до гомофобів  і ТОЛЕРАНТНІСТЬ до підарасів :dash:
  •