Про комп'ютери

Автор Ігор, Лютий 21, 2012, 16:03:29

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Тільки що обновив антивірус, просканував вже немає. Залишилося просканувати флешку з якої його занесли.
:дякую: за поради.
  •  

Ігор

Вчора сканував через профіль брата, черев'яка вже не було. Сьогодні в моєму профілі він є :(
  •  

mikhail

я не зовсім розбираюся в цьому, але от в мене на компютері почала сама зникати память та навіть перестав працювати інтернет. Який це вірус? Що робити?
  •  

Ігор

Хочу поставити ще один вінчестер в комп'ютер. Хочу запитати, може хтось знає що саме потрібно зробити, щоб обидва працювали разом?
  •  

Djundich

Цитата: "Ігор" post=45022Хочу поставити ще один вінчестер в комп'ютер. Хочу запитати, може хтось знає що саме потрібно зробити, щоб обидва працювали разом?
Вы хотите чтоб они работали в RAID 0 или RAID 1 ?
Или просто поставить еще один винчестер, какой интерфейс IDE или SATA ?
Ссылка http://ru.wikipedia.org/wiki/RAID
Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

Ігор

Хочу просто добавити пам'яті в комп'ютер.
Оновлено о 20:06:57
Інтерфейс IDЕ
  •  

goblin944

Тогда просто ставь и всё,если есть куда воткнуть ешё один IDE
  •  

Ігор

Зараз спробую. Говорили що на ньому є ще один Віндовс, чи не буде конфлікту між ними?
  •  

Ilya

Ігор посмотри личку.
  •  

Djundich

Цитата: "Ігор" post=45044Зараз спробую. Говорили що на ньому є ще один Віндовс, чи не буде конфлікту між ними?
Важно !!!
III-Вставляестся в материнскую плату.

II- Включается в винчестер Slave на нем должен быть соответствинно установлен джампер (Сюда вы должны подключить новый винчестер).

I- Включается винчестер Master на нем должен быть соответствинно установлен джампер, это HDD на которм установлен Windows.

Добавлю еще, если винчестер виден только в Диспетчере устройств, а в Мой компьютер или ВиндовсКомандер не виден, то его надо Форматировать. Главное не форматировать основной диск, иначе потеряете информацию на нем, Windows 7 сам предлагает его форматировать, а на XP я личьно использовал Partition Manager.


Любимые телеканалы: NewsOne, 112, Zik, Наш, КРТ.
  •  

goblin944

Форматни его,что бы не нервничать.
  •  

Ігор

Розібрався. Встановив перемичку, і підключив на шлейф разом із іншим вінчестером.
Дякую всім за допомогу!
  •  

fediv

Щось ви все про сучасні комп'ютери, та про сучасні.
А були колись і не такі. Приблизно з 1987 року почалась мода робити саморобні комп'ютери "ZX-spectrum", це розробка компанії "Sinclair Research". Спочатку їх пробували робити лише спеціалісти в цифровій техніці, а вже потім - хто попало. Такий комп'ютер мав оперативної пам'яті аж 32 кілобайти, і 16 кілобайт постійної пам'яті, в ній було запрограмоване все управління комп'ютером, і ще солідний інтерпретатор BASIC, щоб можна було при бажанні робити свої програми. Файли записувались на побутовий магнітофон в цифровому форматі (так званий метод подвоєння частоти, "1" записувалась частотою, в два рази більшою, ніж "0"), і з магнітофона зчитувались. Зображення замість монітора треба було дивитись на звичайному телевізорі, і картинка було кольорова, відеоадаптер давав аж 8 кольорів, і мав 8 кілобайт пам'яті. Клавіатура могла бути зовнішньою, або кріпилась зверху на комп'ютері.
Ось так виглядав комп'ютер, який я зробив для себе:
А скільки ігрових програм було до того комп'ютера ! Я не був ігроманом, але назбирав більше 6 бобін цих програм, і зчитував і записував їх своїм магнітофоном "Юпітер". Це на одній бобіні приблизно 8 годин цифрової інформації, а кожний файл зчитувався хвилин 5.
Де ми брали ці ігри ? Сам дивуюсь. Ми ними обмінювались, а першоджерело, як правило, залишалось невідомим.
Все старіє, і цей ігровий комп'ютер з часом став непотрібним. Викинути все одно не можу він просто лежить в гаражі.
  •  

Ігор

В старих журналах інформацію про саморобні комп'юери, і програми.
  •  

ass1995

Такое дело. На днях батя привез из Испании ноутбук "SONY", который он там купил. И тут много проблем. Клавиатура там испанская, без русских букв. Её я решил. Купил наклейки с русской раскладкой и заклеил кнопки. Но есть ещё куча проблем, которые возникли с этим.

Во-первых, интерфейс у "Windows" испанский. Операционная система - "Windows 8 Build 9200", причём лицензионная. У нас же если установят, то только пиратскую хе@@ю. Поэтому первый вопрос: как можно без переустановки ОС поменять язык интерфейса?

Во-вторых, теперь у нас компьютеров два, а Интернет подключён через ADSL-модем (через провод от телефона компании «Vega»), поэтому возникает ещё один вопрос: как разбить Интернет на два компьютера? Могу ли я взять и самостоятельно поменять модем на Wi-Fi-роутер?
  •