Какой у вас телефон?

Автор Lerry, Жовтень 28, 2012, 15:36:18

Попередня тема - Наступна тема

luxkerch

star a 1200!хороший качественный телефон! 2sim,android 2.3.6
  •  

mikhail

це на андроїдах така фм-ка?
  •  

admin

  •  

Radiostyle

Підскажіть будь ласка,де можна скачати оф. прошивку Android 4.0.4 для SE W19i?
  •  

pavlo_r

Стандартна і нікудишня. Просто рутити не хочу поки що.
  •  

admin

але краще від стандартної на Windows Phone 7.5
хоча як ОС для мобільного Windows Phone 7.5 ліпша
імхо
  •  

Don_Andrey

Цитата: "Radiostyle" post=46263Підскажіть будь ласка,де можна скачати оф. прошивку Android 4.0.4 дляSE W19i?
http://narod.ru/disk/61138476001.7261c02f129c4b9033adc6b15cffe697/WT19i_4.1.B.0.587_SEMC.ftf.html
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

Radiostyle

  •  

mutico

Nokia E65 (Finland)
дуже зручний телефон...
  •  

autorun

LG P500 (Optimus One) + Прошивка Android 4.0.4 Root. До цього був Sony Ericsson k550i перешитий в w610i (власною збіркою прошивки) Зараз SE використовую тільки в якості радіо, так як на ньому краще радіо (чутливість більша)
RADIO - ❤
  •  

pavlo_r

Цитата: "admin" post=46271але краще від стандартної на Windows Phone 7.5
хоча як ОС для мобільного Windows Phone 7.5 ліпша
імхо
Можливо краще, це вже залежить від особистих потреб та вподобань. Мені от цікаво що вийде в Canonical з Ubuntu for phone, коли надійдуть у продаж хочу спробувати.
  •  

Don_Andrey

Цитата: "pavlo_r" post=46405Мені от цікаво що вийде в Canonical з Ubuntu for phone, коли надійдуть у продаж хочу спробувати.
"Выстрелить" у них не получится, будет долгий и мучительный "допилинг" пока хватит денег и/или желания.

Был Android в лице Sony Ericsson Live With Walkman WT19i :dash:  Отличался отличным аппетитом в плане энергопотребления (могло и на рабочий день не хватить) и был отдан жене. Сейчас пользуюсь для связи Samsung E1182 - дви симки, батарейка на 1Ампер и в среднем неделя без розетки обеспечена. Иногда подглючивает при входящем на МТС - ощущение что не включается разговорный динамик. На Life все звонки проходят без проблем, наверное местная несовместимость кодеков МТС и телефона. Бывает редко, практически не бесит. Список вызовов и сообщений общий для обеих карт, пришлось с боем брать МТС и таки получил код PIN2, так что с карты МТС'а можно звонить только на 050,066,095 и 099. В целом вполне удачный и удобный телефон, а цена 222грн и вовсе закрывает глаза на некоторые шероховатости.
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

admin

установил себе "Best FM Tuner"
штука прикольная (даже вроде скоро будет фишка собирать автоматический скан по координатам), во всём лучше стандартного радива, но без РДС. Печально.
  •  

pavlo_r

Цитата: "Don_Andrey" post=46435Сейчас пользуюсь для связи Samsung E1182 - дви симки, батарейка на 1Ампер и в среднем неделя без розетки обеспечена. Иногда подглючивает при входящем на МТС - ощущение что не включается разговорный динамик.
Теж взяв цей апарат для робочих потреб, після того як службова трубка Nokia 1200 перетворилась на Титанік, і теж спостерігаю подібну проблему на МТС. Не часто, але є. Друга сімка мені не потрібна так як вже маю один дуос, але виявилося, що в даній ціновій категорії тільки Нокії з спільним динаміком на гучний та звичайний зв'язок і дуос-моделі від Самсунг, тому вибір впав на E1182. Непогана трубка для роботи, не така зручна як Nokia 1200, але можна звикнути. Зараз вставив в нього другу сімку "Альо! Квартал", так як основна маса службових дзвінків іде на Київстар, а на роботі не вітають :diablo: вихід за ліміт встановлений на корпоративному номері МТС.
  •  

Vova.UA

Цитата: "pavlo_r" post=46604що в даній ціновій категорії тільки Нокії з спільним динаміком на гучний та звичайний зв'язок і дуос-моделі від Самсунг
Доречі - руки повідривати тим супер інженерам, що придумали так розмістити один динамік. При цьому - і далі з'являються нові моделі з цим неподобством.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •