ТРМ у Білій Церкві

Автор VALENTAYN, Грудень 08, 2010, 19:38:03

Попередня тема - Наступна тема

admin

у правому нижньому куту

або там де зображена Київська область, лівіше (на захід) від БЦ  
  •  

Ігор

Дякую. Я дивлюсь БЦ знаходиться на стику цифрових зон. Мені цікаво на стику одночастотних цифрових зон немає каші?  
  •  

admin

звісно що можно приймати мультиплекси з різних зон  
  •  

Ігор

Я колись читав статтю що вони можуть один одному заважати навіть якщо засинхронізовані.  
  •  

admin

якщо на одному і тому ж ТВК, і немає загальної сінхронізації між зонами, то будуть заважати  
  •  

VALENTAYN

Может я ошибаюсь,но для 30 цифровой зоны запланирован только один передатчик в Попельне,а для других зон и по два и больше.Кто знает секрет размещения передатчиков?  
  •  

admin

размещение по алгоритму меньшего вложения бабла. Задействовать как можно больше нынешних вышек КРРТ, на крайний случай вышки мобильных операторов.
Как сечас например происходит с 17 зоной. Для 17-й зоны работает передатчик в 18-й зоне (Калиновка)  
  •  

Ігор

За вежі КРРТ це добре, а от за вежі мобільних операторів це жах.  
  •  

admin

  •  

Ігор

Більшість веж низькі. І мені здається що договір з ними може бути ненадійним. Надіюсь я помиляюсь.  
  •  

admin

краще мати низьку вежу у місті, звідки є мовлення
чим приходити сигналом з 75 км

помиляєшся, якщо гроші вчасно перечислювати, то мобільні оператори надійні партнери  
  •  

Ігор

75 км це багато. Якраз із Києва до БЦ така відстань. На якомусь форумі я читав що у БЦ цифра приймається лише у районах напрямлених на Київ, а мультиплекс на 64 каналі незмогли прийняти, мабуть через вертикальну поляризацію.  
  •  

admin

  •  

Ігор

Як я зрозумів 75км відстань до попельні. Якість покриття буде така сама як із Києва. Ще мені цікаво чому КРРТ незбудував вежу в БЦ?  
  •  

admin

особого сенсу немає, до Рокитного 25 км, до Володарки 35 км , + потужні столичні телеканали.

ПС. звісно якщо антени не польське г  
  •