Радіо Шансон

Автор Radiostyle, Січень 16, 2012, 10:20:16

Попередня тема - Наступна тема

kopop

Цитата: admin від Червень 21, 2013, 22:11:46
це твоі проблеми а не Шансона
так... Скоро придбаю суперчутливий та супервибірковий приймач здатний виловити сигнал навіть за 250км від передавача :-)
  •  

sohok

Цитата: kopop від Червень 21, 2013, 22:16:23
так... Скоро придбаю суперчутливий та супервибірковий приймач здатний виловити сигнал навіть за 250км від передавача :-)
А який є такий приймач що ловить за 250 кілометрів
  •  

Don_Andrey

Цитата: sohok від Червень 21, 2013, 23:35:50
А який є такий приймач що ловить за 250 кілометрів
Любой LW/SW  :secret:  :-)
Объективная реальность - это иллюзия, вызванная отсутствием алкоголя в крови.
  •  

admin

  •  

Sergut

Цитата: Radiostyle від Червень 21, 2013, 19:14:36
Не переймайся Сергію,вони ще й у БЦ запустяться,спочатку може 0,1-0,5;а потім до кВт-а запросять,що вони гірші ніж Стильне чи Нет  :-)

Та да ))) Вже чекаю
  •  

kopop

Цитата: sohok від Червень 21, 2013, 23:35:50
А який є такий приймач що ловить за 250 кілометрів
є такі приймачі: або славнозвісний деген 1103, або славнозвісний тексан пл600 :-)
  •  

Vova.UA

Я на Деген СТАБІЛЬНО ніодної станції не приймаю далі 150 км. Тільки при проходженні .
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

kopop

Ну тоді TECSUN PL600 (соррі за офт).
  •  

cat

#83
о каких расстояниях речь, если всё зависит от рельефа местности и высоты подвески той или иной антенны???
Возьмите тоже крымское ТРАНС-М радио - сколько передатчиков натыкано относительно на небольшой территории - а всё из-за горной местности.
  •  

Opgy

Меня вот почему-то начало распирать от любопытства!Интересно частоту из Алчевска тоже куда-нибудь унесут?
  •  

АДВ

Цитата: Opgy від Червень 22, 2013, 16:57:28
Меня вот почему-то начало распирать от любопытства!Интересно частоту из Алчевска тоже куда-нибудь унесут?
До Луганську може...
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

Opgy

Цитата: АДВ від Червень 22, 2013, 18:13:35
До Луганську може...
А 105.5 их частота?или радио Эхо просто ретранслятор?!
  •  

Vova.UA

Вирішив перенести сюди...
Цитата: sten від Червень 22, 2013, 11:09:44
А в этих правилах четко написано, что в общественном транспорте слушать запрещено только Шансон или же любую другую музыку? Потому, как, если второе - это законная защита прав пассажира, а во втором - это избирательное право, чем, Шансон провинился и чем, например, он хуже того же Радио Рокс, и там и там проскакивают неоднозначные композиции.

Мне, например, тоже не нравится радиостанции с некоторой музыкой, но это не значит, что этих станций не должно быть Украине и их не должны слушать водители в маршрутках. Терпимее относитесь к остальным жанрам музыки.

Справа в тому, що в наших краях (СНД) поняття шансон досить спотворене. У нас це не міський романс , а "блатняк".
І люди по-різному його сприймають: комусь не подобається, для когось це душевна музика. А є частина людей, особливо молодших, які слухають цю музику і вчаться життю від неї, при цьому не фільтруючи - що добре, а що погано. Деяких взагалі робить агресивнішими.

От про рок я би так не сказав. Є більш жорсткіші пісні, але їх слухають цілком адекватні люди.

Тому я проти шансону, і радіостанції , яка несе в масси цю музику.
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

АДВ

Цитата: Opgy від Червень 22, 2013, 22:06:30
                    А 105.5 их частота?или радио Эхо просто ретранслятор?!
Придбаний ретранслятор, на якому можна й шарманку вмикати,певно таке буде й у Херсоні,де місцеве радіо Булава купив Шансон, а зараз й власну частоту до Херсона переводить.На Булаву шарманку пустять,а шансон на власну від ТРК Шансон переїде
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •  

cat

#89
Цитата: Vova.UA від Червень 22, 2013, 22:45:00
Справа в тому, що в наших краях (СНД) поняття шансон досить спотворене. У нас це не міський романс , а "блатняк".
Не соглашусь.
У нас для большинства граждан реакция на слово шансон а не на музыку, звучащую там.
Репертуар авторадио и шансона многими треками похожи.
Но если звучит Машина Времени - За тех кто в море, а потом, к примеру  Чайф - Аргентина ямайка 5:0, то в случае заставки авторадио - всё нормально, если будет заставка - шансон - сразу куча недовольных, типа блатняк играет.
  •