ТРМ у Києві

Автор sergioo, Жовтень 17, 2011, 11:40:00

Попередня тема - Наступна тема

Ігор

Тільки я вже не бачу сенсу в цьому переході. Хотя ще можуть мовити 2 роки.
  •  

Radiostyle

  •  

Vova.UA

Цитата: Ігор від Серпень 14, 2013, 23:59:17
Тільки я вже не бачу сенсу в цьому переході. Хотя ще можуть мовити 2 роки.
А хіба кольорового снігу на екрані не поменшало ??? я так думаю, їм це не багато коштувало, колись на ТЕТ при місцевих врізках секам включався
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

Radiostyle

Вчора після опівночі на Гала радіо була несуча.
  •  

kopop

Цитата: Radiostyle від Вересень 11, 2013, 17:52:42
Вчора після опівночі на Гала радіо була несуча.
Я зараз у Києві до середини жовтня, сьогодні десь о 2 ночі я промоніторю фм у Києві, я вирішив це зробити щоб підтвердити інформацію про вимкнення деяких станцій з КРТПЦ, і послухати тропо.
  •  

Ігор

А з чим зв'язне вимкнення?
Я помічав, що 96,8 у ночі зникає, спробую на наступному тижні послухати.
  •  

Razor

Слухав Gala radio (100.0 fm).  З , 1  жовтня - буде нове Gala radio)))  :super:
  •  

mikhail

  •  

Sergut

#68
Ну , я не знаю,  може поміняють формат....( але , мабуть ні)) Скоріше за все змінять всі закривашки,  відкривашки ... Будуть нові программи ... Ну мабуть це .... (У них йде така реклама) ( Слухайте НОВЕ Gala radio -  з 1-го жовтня)
  •  

kopop

Ну що ж...побачимо, яке буде НОВЕ ГАЛА радіо ;-)
  •  

autorun

Якби ще гала нормальне онлайн мовлення зробили, а то мп3 64 бітрейту неможливо слухати, дуже давить на вуха. Писав їм уже декілька раз і в групу фб (там пообіцяли вплинути) але ніякого результату ( якщо аплінк слабий, зробили б аас
RADIO - ❤
  •  

cat

Собственно говоря онлайн вещание для фм радио это игрушка админа или любого сотрудника... Штука дорогая, чтоб много слушателей на своём интернет соединении держать...
Я даже знаю студии - которые онлайн вещание сделали - пустив по адсл с выделенным айпи онлайн вещание, имея 4 мб скорость...
Если учесть что слушатели  слушают поток - то насколько быстр инет у организации ....
  •  

vital-fm

#72
Новим напарником Маші в ранковому шоу став Пазитив, також змінився ефірний одяг станції.
Новий слоган - у ритмі 2000-их.
  •  

sohok

Цитата: vital-fm від Жовтень 01, 2013, 07:11:50
Новим напарником Маші в ранковому шоу став Пазитив, також змінився ефірний одяг станції.
Новий слоган - у ритмі 2000-их.
Уся музика буде 2000 років
  •  

Ігор

Цитата: vital-fm від Жовтень 01, 2013, 07:11:50
Новий слоган - у ритмі 2000-их.
якщо буде музика 2000-х то :super: ввечері треба не забути увімкнути.
  •