Еспресо TV (ex Goldberry) [DVB-T2/супутник]

Автор GMB, Жовтень 15, 2013, 12:53:30

Попередня тема - Наступна тема

vital-fm

А Ахметов не буде проти?
Ніби ж "Україна" збиралась запустити канал з такою назвою, хз яка там паперова  плутанина, але ми добре пам'ятаємо 24 інфо та спір з "24" з подальшою зміною назви.
  •  

GMB

та им бы Киноточку запустить... А то все откладывается запуск, да откладывается... Раньше о смене направления канала не говорилось, но а что выйдет в итоге - не известно...
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

FMDX

#17
ЦитатаМикола Княжицький
19 жовтня через кишеньковий пристрій
Вадим Денисенко і Катерина Єрмолович шукають ведучих на Новини ТВ. Канал інформаційний , так що ведучих потрібно багато. Але важливо, щоб вони розумілися на політичних, соціальних процесах і викликалу довіру у глядача. Друге навіть пріорітетніше. З глядачем потрібно вміти спілкуватися так, щоб ввечері йому хотілося почути вміло розказані історії. Колись я запропонував за такими критеріями вести Вікна своїй однокурсниці Олені Фроляк. І, як бачите ми з нею не помилилися. Якщо вам це цікаво, або ви можете когось порадити, порекомендувати з регіональних телекомпаній- пишіть до Вадима, Катерини або до мене. Я Їм передам. Термінової відповіді не гарантую, але раптом комусь поталанить знайти улюблену роботу. Прошу писати не лише номінантів, а й тих, хто готовий порадити. Мустафу Наєма не пропонувати, його таланти і так відомі:), а от когось, кого у Києві не знають можна рекомендувати.

Так что может у кого-то из вас есть местный любимый и одновременно яркий ведущий/ведущая и вы хотите, чтобы тот ещё ярче засиял на центральном телеуровне -- сообщайте о них мЫколе :hi: или Bадиму Денисенку или Катерине Ермолович, у них набор...

П.С. Ггг, быстрее Мыкола запустит свой созданный за скудные депутатские сбереженья канал, нежели некий олигарх 112-Україна... :neutral:

П.П.М. Електронка Княжицького для пропозицій: Mykolakn@yahoo.com    .
  •  

AlexFM

Цитата: FMDX від Жовтень 21, 2013, 12:08:22
Так что может у кого-то из вас есть местный любимый и одновременно яркий ведущий/ведущая и вы хотите, чтобы тот ещё ярче засиял на центральном телеуровне -- сообщайте о них мЫколе :hi: или Bадиму Денисенку или Катерине Ермолович, у них набор...

П.С. Ггг, быстрее Мыкола запустит свой созданный за скудные депутатские сбереженья канал, нежели некий олигарх 112-Україна... :neutral:

П.П.М. Електронка Княжицького для пропозицій: Mykolakn@yahoo.com    .


Супругу можна? А то парится на местном ОДТРК без перспектив за 1210 грн...
  •  

FMDX

AlexFM, я не Княжицький :), запропонуватись можна будь-кому (хоча досвід, як я розумію, не зайвий), а там вже як пощастить... Bін наголос робить на тому, що потрібні навіть не стільки досвідчені, але " з добре підвішеним язиком", можливістю розворушити глядача і запам'ятатись (це для ведучих), бо має бути щось на зразок цілодобового (цілоденного) інформаційного марафону...
  •  


FMDX

Ну що тут скажеш -- (перепрошую у присутніх) придурок той Микола: наче на слові "Новини" світ клином зійшовся, криза фантазії й через одну літеру у суд піде, бо у нього, бачте, латиницею, не кирилицею, а це ніби зовсім інша "планета"...
П.М. Ніби не можна узяти частку з "ТBі Інфо", наприклад, "Княжицький інфо" чи щось таке, думаю, тут копірайту бути не мае...
  •  

vital-fm

  •  

sten

"Любое навязывание громадам механической унитарности, принудительных связей будет большой ошибкой, которая приведет только к сопротивлению, реакции, центробежности, или даст основу для новых междоусобиц"
Михаил Грушевский
  •  

FMDX

АбаржаЦЦа!!! :laugh: "ЕспресоTV" :laugh: Наступним каналом мИколи буде "Капучінобачення" :laugh: :laugh: :laugh:
http://glavnoe.ua/news/n153793
  •  

vital-fm

  •  

Ігор

ЦитатаНа сегодняшний день
"ЕспресоTV" еще не
получил рецензию  на
вещание
— Нацсовет по
вопросам телевидения и
радиовещания перенес
рассмотрение вопроса о
предоставлении каналу
лицензии.
не зрозумів, ліцензію чи рецензію?
  •  

vital-fm

Рецензія нр - не давати ліцензію...
  •  


FMDX

Стали відомими параметри нового каналу на супутнику:

ЦитатаASTRA-4A

12379МГц

поляризация - H-горизонтальная

символьная скорость 27500кСимв/с

FEC 3/4
  •