Радіо Шансон у Рівному

Автор hash67, Липень 18, 2013, 12:04:34

Попередня тема - Наступна тема

Свіщ

#60
Думаю вони й самі не знають і дзвінок нічого не дасть.Вони там собі сидять, а ці тут налаштовують.Це ж звичайний процес робочий,і навряд чи вони там через кожну годину дзвонилиб й запитували чи вже  все готово з передавачем.Їм там воно не цікаво.
Але можете подзвонити,сказати , що якщо до 12:02 не запустять то воно нам не треба буде, хай забирають свій передавач назад.Може злякаються й геть баби з інструментами на підмогу приїдуть з Киева.
  •  

Opgy

Неполадки это в ихнем стиле.когда шарманка была в луганске на 100.4 там тоже вечно глюки были,то стерео на бок сьедит то передатчик на неделю потухнит!теперь такая практика в Алчевске с шансоном
процветает!Сейчас опять несущая.короче нормально работает 3 и дня в неделю
  •  

hash67

#62
Дозвонився - зараз над цим працюють, до 11 лютого буде.
Мелодрама під назвою "Шансон" продовжується  :cry:

В Луцьку теж зявився шансон, рівненські спєци шукають потрібну кнопку  :laugh:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

pavlo_r

Думаю, що специ одні й ті самі. Просто їздять з міста в місто і ставлять обладнання. А затримка в запуску може бути пов'язана з тим, що в Рівному як і у Львові мовлення буде з об'єктів КРРТ і можливо є якісь труднощі з дозволами, а Тернопіль та Луцьк могли запустити з приватних РПЦ, де питання вирішуються простіше. Згадайте Радіо 24 - тільки отримало ліцензію відразу ж запустилося в Тернополі і Луцьку (не пам'ятаю за Франківськ), а в Рівному з запуском довго тягнули.
П. С. У Львові Шансон. Слава Богу ще теж мовчить.
  •  

hash67

П. С. У Львові Шансон. Слава Богу ще теж мовчить.
[/quote]

Зря ти сказав ГОП!!!
По твоїй логіці Бог поки що Рівне не покинув. Як на мене не погане радіо, не гірше перець фм. Був один день тестового мовлення, то мій малий (4 роки) так витанцьовував...
А взагалі ця ситуація нагадала мені історію із запуском кіноточки, тоді, тоді, тоді, а потім фіг знає коли... В них случайно не одна і таж фірма розкруткою займається?  :sick:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

mikhail

Astra 4A, 4.8°E
'Радио Шансон Украина' появилось на 12399V (европейский BSS луч), открыто, SR 27500, FEC 3/4.  (Pagra, 23:33 CET)
  •  

admin

Цитата: pavlo_r від Лютий 05, 2014, 17:01:33
Думаю, що специ одні й ті самі. Просто їздять з міста в місто і ставлять обладнання. А затримка в запуску може бути пов'язана з тим, що в Рівному як і у Львові мовлення буде з об'єктів КРРТ і можливо є якісь труднощі з дозволами, а Тернопіль та Луцьк могли запустити з приватних РПЦ, де питання вирішуються простіше. Згадайте Радіо 24 - тільки отримало ліцензію відразу ж запустилося в Тернополі і Луцьку (не пам'ятаю за Франківськ), а в Рівному з запуском довго тягнули.
П. С. У Львові Шансон. Слава Богу ще теж мовчить.
а ось і не вгадав, Луцьк - вежа КРРТ у Підгайцях, поки що 70 метрів, буде 100.
Поки що з інету, бо тарілка їде з Ковелю)))
анекдот...мабуть у Рівному ті ж яйця
  •  

pavlo_r

Я тільки припускав :)
З інтернету? Ну добре, що хоч не в записі :D
  •  

admin

угу, полізли на КРРТ бо кажуть КРРТ війну цін розпочав проти приватних РПЦ
  •  

pavlo_r

Зараз у мене в Буському р-н приймається Шансон з Луцька (103,4), Тернополя (90,8) і зі Львова (90,4). Звук іде синхронно, тобто без затримок якоїсь частоти відносно інших. Виходить, або всюди беруть з інтернету, або в Луцьку таки поставили тарілку.
  •  

udutcha07

#70
 :klass Ура!!!! Є Шансон!!!!
  •  

hash67

Примітку "тестове мовлення " на Шансоні мабуть можна зняти, грає чисто і без глюків.  :bravo:
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

mikhail

хтоськолись тут крепко гнав на Шансон .. а тепер радий його появі ... :-)
  •  

hash67

Цитата: mikhail від Лютий 12, 2014, 23:11:03
хтоськолись тут крепко гнав на Шансон .. а тепер радий його появі ... :-)

Це камінь в моє вікно?
Я не гнав на шансон, а возмущався що так довго не можуть розпочати мовлення.
"Фашисти майбутнього називатимуть себе антифашистами" Х'юї Пірс Лонг, сенатор від штату Луїзіана, 1935 р.
  •  

mikhail

нініні ... це десь пару років тому тут на форумі висловлювались про те якби не хотілось би щоб на якісь новій частоті почав мовлення Шансон
  •