Майдан, та пов'язане з ним

Автор buv003, Лютий 19, 2014, 16:00:48

Попередня тема - Наступна тема

Radiostyle

Сайт Еспресо тв зараз не працює.
  •  

admin

Цитата: w_Waxman від Лютий 20, 2014, 11:39:13
ты предлагавешь пройтись танками по юго-востоку ради украинского духа?
Я подобного не говорил. Думаю всех устроят тотальные перевыборы и перевод страны в Федерацию или Конфедерацию. Если и так не ужиться, то мирно делиться.
  •  

w_Waxman

Раньше я был ярым противником сепаратизма. Теперь, когда сопливая тварь довлела страну до ГВ, то лучше уж реально воссоздать федерацию, либо мирно делиться. Это пока вполне реальный, мирный, хоть и не конституционный выход и ситуации. Тут согласен.
А также запрет неонацистских организаций. Коммунистов тоже.
  •  

admin

#18
С поездами с Запада просто жопа
читайте здесь
http://forum.railwayclub.info/index.php?topic=27405.msg365507;topicseen#msg365507
  •  

Opgy

из личных наблюдений ! У нас не работают примерно 80% банкоматов ,кое где работает приватбанк ,но в них такие очереди что просто капец
  •  

pavlo_r

По ходу лягли банкомати і термінали ПриватБанку по Україні. Інформація з коментарів у Фейсбук, а також від Ігоря.
  •  

Ігор

В БЦ бачив кілометрові черги біля банкоматів в центрі, а на дев'ятці сказали, що немає зв'язку. Пізніше гляну, що в Рокитному, яйщо встигну приїхати.
  •  

Ігор

В Рокитному вже працює Приват, але стоять кілометрові черги біля їх банкоматів. Сказали, що і в них не було зв'язку, і така ситуація ще від вчорашнього дня.
  •  

pavlo_r

У Львові теж черги до банкоматів, хоча в Жовкві щойно бачив наче б то робочий банкомат без черг. В Жовкві сьогодні інше:
Люди налякані тим що відбувається в Україні і дуже часто на цьому фоні поширюється інформація сумнівної правдивості. Останні кілька днів у мене постійно включене радіо, де триває цілодобовий марафон. Близько 16-ї на Львівську Хвилю телефонує якась дівчина із Жовкви і повідомляє, що в Жовкву їде ДВА!? автобуси з тітушками. Далі з її слів у місті закриті магазини, а люди збираються в центрі, щоб захистити Жовкву від погромів. Віддам належне ведучій за запитання: "А що їм (тітушкам) в Жовкві треба?" На що дівчина сказала, що не знає, але автобуси наче б то їдуть з Сокаля, де вже влаштували погроми. А й справді, на фіга їм Жовква? Чесно кажучи я певний час вагався іти в центр чи не іти, адже хоч інформація і сумнівна, та "Куля в лобтм" не найкращий спосіб переїзду з Жовкви. Все ж вирішив сходити подивитись, але перед тим зателефонував на радіо Сокаль, хто хто, а вони мали б бути в курсі ситуації в їхньому місті. Думаю, що вони справді в курсі, бо спростували всі чутки. Та й не логічно якось їхати зі сходу спочатку в Сокаль, а потім в Жовкву. Хіба через Луцьк. Але знову ж: на фіга їм Жовква?
В центрі міста зібралося близько пів-тисячі людей. Тут плюс за самоорганізацію. Люди тримаються групами, розмовляють. Жоден магазин чи супермаркет не зачинений. на запитання звідки інформація про гастолерів ніхто конкретно мені сказати не зміг. Хтось почув про тітушок як і я - по радіо. В одному магазині, мені повідомили, що щось таке чули, але закриватися поки не планують, хоча якщо інформація підтвердиться - то так і зроблять. Між собою люди говорили про погроми в Перемишлянах, в якихось селах. Хтось казав, що чув про те, що приїхали до Львова, а люди вирішили перестрахуватися. Почув розмову двох хлопців, один з яких сказав, що ніхто в Жовкву не приїде. Хоч і не можна казати "Гоп" завчасно, але я теж схиляюся до цієї думки. Подзвонив на Львівську Хвилю і розказав, що бачив. В ефір пішло спростування. Через кілька хвилин в ефірі з'явилась кореспондент ЛХ з Жовкви, яка підтвердила, що люди зібрались, але в місті все спокійно (чомусь мені здалось, що то та сама дівчина, яка дзвонила вперше, я тоді просто погано розчув). Також вона сказала, що ніхто ніяких автобусів чи тітушок в Жовкві не бачив. Можливо вони десь ховаються. Ага, ховаються. Заховатися в такому мегаполісі як Жовква разом з двома автобусами простіше простого)))  Що ніхто в Жовкву не приїде говорити ще зарано, але незважаючи на сумнівність такої можливості - впевнений - їх тут зустрінуть.
П. С. Трагічні події в Києві, погроми у Львові і інших містах надто сприятливий ґрунт для поширення дезінформації. Приємно, що люди, хоч і налякані та не втратили здатності до самоорганізації, але разом з тим прикро, що є достатньо безвідповідальних людей, які невідомо чим керуючись запускають в народ різні вигадки.
  •  

yadro

Так, є населені пункти, де можна не боятись дезінформації і якихось чуток. Але є і такі населені пункти, де не боятись різних чуток трохи важко. На побутовому рівні - дуже важко. Сьогодні ввечері, близько пів-восьмої, вертаюсь додому, дорога перегороджена кількома недоумками. Я приторможую, один підскакує до машини і пояснює, що "их, типа, надо, подвезти на 24-ю, там наши собираются."  Я все-таки відмовляюсь, вони не наполягають, лише пояснюють, що "мы и машину можем сжечь". Може, і не спалять, я машину в гараж поставив, але я ж неозброєний, я не можу всадити кулю в голову кожній донецькій мразі, яку побачу в Києві.
Я і не боєць, я не зможу відбитись від них в бійці. І дружина моя не зможе, хіба що мої старший і молодший сини зможуть виділити донецькій собачні, якщо тих буде не більше двох.
Важко, дуже важко у нас не боятись нехороших чуток.
  •  

Radiostyle

  •  

admin

Рада заработала. На ленте.ру чуть не подавились :)
http://lenta.ru/chronicles/again/
  •  

Opgy

Цитата: yadro від Лютий 20, 2014, 20:34:56
донецькій мразі,

Вам не здается що не дуже красиво так висловлюватись?
  •  

mutico

Цитата: admin від Лютий 20, 2014, 22:22:18
Рада заработала. На ленте.ру чуть не подавились :)
http://lenta.ru/chronicles/again/
говно общество всплыло?начитаные чморики снова нашли на что напоститись :dash:
сори не нахожу всклейку постов в догонку;
интересно кто этот момент в ефире RT today смотрел, что поняли по средствам грецкого уполномоченого коРра и его стекляфных опонентов):
  •  

mutico

#29
Цитата: Radiostyle від Лютий 20, 2014, 11:44:34
Сайт Еспресо тв зараз не працює.
я не могу его стримить какой-то хитрый трюк для dvb S карт ...или хд даже крутой инкапсуляnор на убунту плюєт)
  •