ТРМ в Чернівецькій області

Автор Chevalier, Серпень 09, 2011, 16:52:21

Попередня тема - Наступна тема

Chevalier

Звичайно, це питання риторичне, оскільки рядових слухачів ніхто не питає. Проте, якби була можливість впливати на процес, я б проголосував за такі мережеві і немережеві радіостанції:
NRJ, MFM, Europa Plus (та, що Європа Плас), Europa FM (та, що Європа Плюс), Просто Раді.О, GALA Радіо, ХIT FM, Радіо 24, MusicРадіо і т.ін.  
  •  

admin

Простих радіо 2 штуки...яке саме?  
  •  

Chevalier

Смішно, але лише сьогодні (завдяки опитуванню тут) до мене дійшло, що київське і одеське \"Просто\" -  то \"дві великі різниці\".
Виявляється, у 2007-2008 рр., я слухав, швидше за все, трансляцію з Одеси на компі у сестри, зберігши відповідний лінк. Точно пам\'ятаю, що з 21-ої там звучала музика 90-х у стилі Eurodance.
 А цьогоріч, підключившись до ОГО у себе вдома, під час формування нового списку радіостанцій, які мені подобається слухати онлайн, я якось \"прошляпив\", що київські і одеські лінки різні. Тому з березня слухав... лише київське \"Просто\". Правда, чомусь Одеса там згадувалася навіть частіше за Київ
 Лише від сьогоднішнього дня почав повторне знайомство з одеським \"Просто\". Чіткої картини ще не побачив.
 Тож, пишучи про бажання слухати в чернівецькому ефірі цю радіостанцію, я мав, вочевидь, на увазі саме київське \"Просто\", яке сподобалося своєю ненав\'язливою альтернативністю.  
  •  

дрон

Таке питаннячко - у Новодністровську "Буковина" на 819 кГц працює?
Бо ніяких згадок про цей передавач на сайті станції нема - лишень тільки згадки про 837 кГц.
От тут, у з самого низу сторінки:
http://www.radiobuk.cv.ua/index.php/68fm  
  •  

admin

  •  

дрон

  •  

jaedroua

Якщо чесно, я вже нічого не чекаю. Слухаю свою музику, а коли набридає - вмикаю інет-радіо. Останнім часом це "Супер радіо". Поки подобається.

Справа в тому, що з восьми радіостанцій, які зараз представлені у Чернівцях, шість - орієнтовані на людей старшого віку: "Мелодія", "Супер радіо", "Станція", "Ера", "Ретро", "Блиск".

Особливо хотілося би відмітити "Станцію". За форматом у них переважає музика дев'яностих і двотисячних. Сучасних композицій мало. От і виходить так, що з 2008-го року, відколи я їх почав слухати, репертуар практично не зазнав змін.

Скажімо, Savage Garden - "To the Moon and back", Mr. President - "Coco Jambo", Mylene Farmer - "California", Sting - "Desert rose" та ін. - чудові пісні, але коли вони звучать щодня по декілька разів, то швидко починаєш їх ненавидіти.

На тому ж "Супер радіо", яке близьке до "Станції" за музичним наповненням, я почув купу не менш достойних пісень. Отже, вибір є. Тільки "станційники" вперто дотримуються концепції заїждженої платівки.

"Русское" і "Люкс", що залишилися, мені не подобаються. Я надаю перевагу зарубіжці (американський та європейський pop, pop/rock, vocal trance, minimal, dance).

По суті питання, проголосую за одеське "Просто радіо". Хоча надмірна кількість реклами і знущання над українською мовою у роликах не робить їм честі.  
  •  

DeJar

Цитата: "дрон" post=8314Таке питаннячко - у Новодністровську "Буковина" на 819 кГц працює?
На 819 кГц працює! Приймав наприкінці серпня за містом. У місті (Одеса) серед завад можна зловити тільки несучу передавача. Вчора передавач вимкнувся о 18:59, сьогодні ввімкнувся о 9:52.  
  •  

дрон

Цитата: "DeJar" post=8467
Цитата: "дрон" post=8314Таке питаннячко - у Новодністровську "Буковина" на 819 кГц працює?
На 819 кГц працює!

Дякую!  
  •  

Philip_SR

  •  

dalex

Питання щодо середньохвильової частоти 657 кГц (Чернівці, 25 кВт). Перевірив би і сам, але останнім часом у моїй місцевості дуже заважають перешкоди від «Голосу Росії».

Деякий час тому тривалість румунських програм Всесвітньої служби Радіомовлення України збільшилась з 30 хвилин до однієї години (в Інтернеті та на супутнику). На 657 кГц ці програми раніше виходили з 20:00 до 20:30, повторювались з 22:30 до 23:00 та з 00:00 до 00:30.

Чи збільшилась тривалість цих програм на середніх хвилях відповідно до інтернет-мовлення?  
  •  

Vova.UA

Щойно бігав з Дегеном на вулицю) Залежно від положення чути дві станції, вроді щось румунське було чути.  
AH.FM - Leading Trance Radio 
#1 FOR TRANCE - COMMERCIAL FREE 24/7
  •  

dalex

Не повірив своїм очам, але НРКУ оновила розклад ВСРУ на своєму сайті:
ЦитатаВсесвітня служба "Радіо Україна"

РУМУНСЬКА 20.00-21.00 0.657
РУМУНСЬКА 22.00-23.00 0.657
РУМУНСЬКА 00.00-00.25 0.657

http://www.nrcu.gov.ua/index.php?id=46
Таким чином, мовлення на 657 кГц ведеться за таким розкладом:
19:00-20:00 - УР-3
20:00-21:00 - ВСРУ (рум.)
21:00-22:00 - УР-3
22:00-23:00 - ВСРУ (рум.)
23:00-00:00 - УР-3
00:00-00:25 - ВСРУ (рум.)
00:25-01:00 - УР-3

P.S. На сторінці http://ukrtvr.org/index.php/telekanali-ta-radiostantsiji/51-mistsevi-radiostantsiji/1044-vsesvitnya-sluzhba-radio-qukrajinaq можна видалити текст "Літній розклад мовлення (27 березня 2011 - 29 жовтня 2011)" (тому що розклад на середніх хвилях не змінюється в залежності від зимового/літнього часу).  
  •  

DeJar

Вже другий тиждень відсутня несуча на 819 кГц. Скоріш за все "Радіо Буковина" вимкнули на цій частоті з початку місяця.  
  •  

АДВ

Доброго дня! Ретро-Чернівці лабає з потужністю біля 500 ват  
Ватных сепараторов на Магадан! Слава Украине!
  •