ТРК Ера (1999-2017)

Автор corazon, Вересень 29, 2011, 12:48:53

Попередня тема - Наступна тема

corazon

От Ера отримала супутникову ліцензію на 24 години. А що буде з Першим Національним - Ера (зранку і ввечері) там залишиться, на вашу думку, чи ні?  
  •  

admin

супутникове мовлення це одне, а наземне це інше  
  •  

дрон

Думаю що залишиться, свого ж ефірного каналу у Ери нема. Принаймні зараз, до переходу на цифру.  
  •  

SFC

а после перехода и тем паче - не будет!


и при чем здесь  наша думка?  :lol: у нтку имеются лицензии на наземное аналоговое вещание 1.18 - 6.00, 9.00 - 23.00, с таким же расписанием спутниковое вещание. так же имеется лицензия на наземное цифровое вещание с расписанием 0.00-24.00. все лицензии действующие и будут исполняться.
у эры нет лицензии на наземное цифровое вещание!!!

итого: с 1.18 до 6.00 и с 9.00 до 23.00 по обеим сетям наземного вещания будет транслироваться ут-1. с 6.00 до 9.00 и с 23.00 до 1.18 в аналоговой сети будет эра, в цифровой - ут-1.

господа матросы, еще есть вопросы? ;)  
  •  

kotenko.oleksander

ЕРА живе за рахунок НТКУ та НРКУ.Подивіться на її історію в цьому сайті
  •  

admin

  •  

дрон

З 14.10.13 відновлюється віхід в ефір ранкового шоу "Доброго ранку, Україно!", по буднях о 06.25.
(інфо з анонсів на Р.Ера-FM)
  •  

kotenko.

Я вважаю. що канал Ера треба закрити:
По-перше, канал просто паразитує вже 17 років на неспроможності ут-1 мовити цілодобово;
по-друге, у власника  Деркача мало грошей на цей канал, так що хай краще турбується про радіо ерафм, бо УР-1 вже став йому конкурентом;
по-третє, Звідти звільнилась журналістка через те , що цієї зими канал відбілював «диктаторські закони» + 21 лютого о 23-00 йшов докум.фільм про Майдан, де половину часу показували Порошенка, якого Деркач Підтримує ще з травневих виборів;
по-четверте, мене просто задовбує, шо в 2015 році при переході ери на ут-1 і навпаки зображення зникає чи підстрибує на 0.15 – 0.16 сек. , а вже у 1999 – 2000 рр. при переході інтера на КДРТРК і навпаки, 1+1 на УТ-2 і навпаки, такого явища не було(або був плавний перехід тривалістю 0.01-0.02 сек.).
#наташанемішай
  •  

admin

  •  

ass1995

Я скорее за то, чтобы отделить "Еру" в отдельный канал. Пусть "ПЕРШИЙ" и "Ера" вещают на отдельных частотах.
  •  

Qolo

"Эре" давно пора выдать лицензию в Т2, и прогнать с аналоговых частот "Першого".
  •  

GMB

У Першого сейчас такой "хорошее" финансовое положение, что вместо Эры, скорее всего, будет настроечная таблица.
записи з ТБ: http://www.youtube.com/user/Serery
                         http://www.dailymotion.com/serery
записи з радіо: http://soundcloud.com/gmb_krm
  •  

Ігор

#12
Цитата: kotenko. від Березень 09, 2015, 14:55:50
Я вважаю. що канал Ера треба закрити:
По-перше, канал просто паразитує вже 17 років на неспроможності ут-1 мовити цілодобово;
по-друге, у власника  Деркача мало грошей на цей канал, так що хай краще турбується про радіо ерафм, бо УР-1 вже став йому конкурентом;
по-третє, Звідти звільнилась журналістка через те , що цієї зими канал відбілював «диктаторські закони» + 21 лютого о 23-00 йшов докум.фільм про Майдан, де половину часу показували Порошенка, якого Деркач Підтримує ще з травневих виборів;
по-четверте, мене просто задовбує, шо в 2015 році при переході ери на ут-1 і навпаки зображення зникає чи підстрибує на 0.15 – 0.16 сек. , а вже у 1999 – 2000 рр. при переході інтера на КДРТРК і навпаки, 1+1 на УТ-2 і навпаки, такого явища не було(або був плавний перехід тривалістю 0.01-0.02 сек.).
Закривати канал не потрібно, у них є супутникова ліцензія, нехай переходять і мовлять окремо.
  •  

ass1995

Цитата: GMB від Березень 09, 2015, 16:30:58
У Першого сейчас такой "хорошее" финансовое положение, что вместо Эры, скорее всего, будет настроечная таблица.
А возможно, вещание урежут ещё больше. Например, не 06:00 - 1:18, а 06:00 - 00:00. Или 07:00 - 01:00. Возможно, могут добавить ещё и "обед" в 14:00 - 15:00, или 14:00 - 16:00.

P. S. Лично я уже как-то начал скучать за теми временами, когда днём телеканалы уходили на перерыв. Пусть хотя бы "УТ-1" меня этим "обрадует".  :-)
  •  

Ігор

#14
А я навпаки, радію, що зараз канали мовлять цілодобово.

Надіслано з Таpatalk

  •