Війна в Україні та хибні марення одного кремлівського карлика

Автор ass1995, Лютий 24, 2022, 05:43:29

Попередня тема - Наступна тема

kram2000

Цитата: kotenko. від Липень 17, 2025, 23:37:34"Оцените красоту игры..."

Шабуніним, якого не посадять, нас відволікають від того, що почався процес капітуляції перед Росією. Бережіть себе, рідних і близьких.

Шо ви так плазуєте перед брехливою величчю путінської росії?

Може бути хіба що програш Зеленського-Єрмака як політиків у даному випадку. Він давно стався, але у них занадто велике его, щоб це визнавати.
  •  

kram2000

  •  

kotenko.

Щодо НАБУ і САП, які корисні лише в плані збору компромату на наших корупціонерів і використання цього Заходом.

Завтра три варіанти:
1) Рада, найімовірніше, проголосує за відкат для Набу до стану 21 липня. Інакше ЄС не даватиме грошей. А так це своєрідний пакт про ненапад між групами Деркача, Єрмака, силовиків, Міндіча зодного боку, і групами Сівковича, Арахамії, Гетьманцева, активістів, Фіали та Пінчука з іншого.

2) Рада не дасть 226, почнеться жабогадюкінг, але якшо Білий дім підтрима Банкову, то виграє перший клан.

3) Варіант 2, але Білий дім не підтримує, і статті в ліберальних медіа про Зеленського та Єрмака будуть ще як квіточки, а далі зміна влади.
#наташанемішай
  •  

kotenko.

Отже, пакт про ненапад. Подивимось, як перевзуються ліберальні медіа. Хоча НСТУ зараз не до цього.
#наташанемішай
  •  

TV-Ukr

Цитата: kram2000 від Квітень 22, 2024, 01:34:14Перепрошую, але правильно писати прізвище даного індивідуума як "сосальдо"
Схоже, що сьогодні його обнулили під час удару по дачі ФСБ в Криму:

https://t.me/smolii_ukraine/120167

BanderaTV

Поки тримаємо кулачки, бо офіційно ще не підтверджено
  •  

kram2000

  •  

TV-Ukr

стрємоусов все ж отримав нагоду потрапити на концерт кобзона, тому і до цього гауляйтера рано чи пізно дійде черга.
  •  
    Подякували за цей пост: Sanja

kotenko.

Додам до посту Саварця, що напад на балтійські країни може відбутись і в червні-липні 26-го під час Мундіалю в США. Мета нападу - щоб Європа захищала себе, а не Україну, бо тут Донбас так хтось і не відтяпав весь.


https://t.me/savarets_report/1527
#наташанемішай
  •  

kram2000

  •