Xsport (ex Хоккей) [DVB-T2/супутник]

Автор GMB, Січень 13, 2012, 19:19:35

Попередня тема - Наступна тема

убийца эфира

Цитата: ZHEGAL від Серпень 20, 2024, 21:52:49Извиняюсь, но первый вопрос был моим. Мне интересно откуда информация о прекращении вещания.
Я допускаю, что это действительно может быть, но я хочу убедиться чтобы можно было на что-нибудь ссылаться.
От тов ВИА медиа, дистрибутора телеканала xsport они уже кабельщиков начали предупреждать. Прийдёт письмо выложу.

vlad_lutsenko

На сайті є вже телепрограма на 1 вересня 2024 року
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

avvkkk

може припинить мовлення лише в Т2, а на супутнику, в кабелі та ОТТ залишиться
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kram2000

Цитата: avvkkk від Серпень 23, 2024, 08:40:10може припинить мовлення лише в Т2, а на супутнику, в кабелі та ОТТ залишиться

Так вище тут є повідомлення про те, що кабельникам вже відправляють листи про припинення мовлення.
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

kram2000

Схоже, що Ахметову та Колєснікову вигідніше фінансувати YouTube-помийки "Фабрика новин", ніж спортивне телебачення в Україні.

ЦитатаХто не знає, телеканал перестав отримувати підтримку власника, і зрозуміло що в умовах війни ледь виживає. Звернулись до Національної ради з заявою про відступ від програмної концепції з проханням дозволити тимчасово не мовити в Зеонбуд (про що вони попередили партнерів та рекламодавців), а у відповідь отримали "призначення позапланової перевірки".
  •  
    Подякували за цей пост: corazon

vlad_lutsenko

Xsport продовжує мовлення в DVB-T2
  •  

ivannadtochiy2004

Цитата: vlad_lutsenko від Вересень 01, 2024, 08:09:11Xsport продовжує мовлення в DVB-T2
Не треба було вірити в фейки
  •  

velychko.op

Цитата: vlad_lutsenko від Вересень 01, 2024, 08:09:11Xsport продовжує мовлення в DVB-T2
був від них лист що знайшли як продовжувати роботу тому відключення відкладається
  •  

убийца эфира

Глобально они проблему не решили, сейчас договариваются отдать 8 часов под телемагазины.
  •  

BanderaTV

Цитата: ivannadtochiy2004 від Вересень 01, 2024, 08:11:08Не треба було вірити в фейки
А в чому заключається фейк, те що вони заледве нашкребли кошти, щоб далі мовити?
  •  

velychko.op

Ну то якби і не фейк але чемодан без ручки
  •