Цитата: ProRadio від Вересень 03, 2023, 02:06:34Здається, це було не на Промені, а на Першій програмі. Хоча, можливо, плутаю...
У 70-80х на УР-1 була сатирично-розважальна "Від суботи до суботи" (з тими ж акторами), аналог недільної "С добрым утром!", що йшла на всесоюзному радіо.
А от 20-хвилинна "А ми до вас в ранковий час була щоденою ранковою по буднях на УР-2 "Промінь" між 5-хвилинними новинами о 15й та 45й хвилині кожної години. Точний проміжок не пам'ятаю. Ну коли люди зранку збиралися на роботу - десь у блоках між новинами на "Промені" з 6:45 до 8:15. Це легко встановити, якщо десь у когось залишилися примірники щотижневої газети "Говорить і показує Україна", бо лише там були тижневі розклади усіх 2-х, а потім і 3-х каналів УР. Час минав швидко з цією передачею: протягом 20 хвилин - 3-4 гуморески (мабуть, з журналу "Перець"), перебиті веселими піснями.
У суботу та неділю на "Промені" могли ретранслювати повтори "Від суботи до суботи", що вже передавали на УР-1 минулого тижня.
Потім, у 90-х, коли "Промінь" реформували, цю передачу на деякий час перекинули на новий тоді радіоканал УР-3 (Радіо Муз, пізніше "Культура"), де з часом вона й почила у бозі.
Будемо чесними, дитячі програми було закрито при Дмитрові Хоркіні, який реформував усі 3 канали УР. На суто інформаційно-новинному УР-1 Моргайку і Любій Мавпочці не залишилося місця. Акторські групи, що працювали від різних театрів на озвучку дитячих програм, почали скорочувати. Але це робили непомітно, бо деякий час ці програми теж побули на УР-3. Те саме, як і з сатирично-розважальною "А ми до вас...".
Пам'ятаю, що хотіли за тим же сценарієм розправитися з "Вечірньою колисанкою" та ранковою аграрною передачею "Колос, аграрний щоденник" (колись повноцінна 25-хвилинна "Радіостанція "Колос"), але люди їх відстояли гнівними листами та дзвінками.
P.S. Я потім десь читав, що ейджизм суворий був на УР з приходом нової молодої команди реформаторів,- на пенсію відправили багатьох шепелявих ведучих з "діагнозом" про профнепридатність. Декому рекомендували підти до стоматолога, щоб вставити зуби, аби (знов) довести дикцію до певного рівня. Таким чином різко оновили (омолодили) штат Радіо Культура
Залишили одного корифея - Петра Бойка, на нього рука у Хоркіна не піднялася. Він довгий час був його наставником, так і пропрацював диктором на УР до смерті.