ТРМ у Волинській області

Автор admin, Жовтень 16, 2011, 14:52:38

Попередня тема - Наступна тема

Антон

#1080
Цитата: Антон від Лютий 08, 2025, 17:09:25Телеканал Конкурент TV висить чорний екран.
Мовлення відновлено у Волинській області
  •  

admin

Антон не забувай додавати населений пункт коли описуєш стан мовлення. Дякую
  •  

admin

Зі звіту:

Ефірне цифрове телебачення у Волинській області забезпечується шістьма передавачами, розташованими в м. Луцьку, м. Ковелі, м. Горохові, м. Нововолинську, м. Шацьку та м. Любешеві. Вони транслюють сигнал мультиплексів МХ-1, МХ-2, МХ-3, МХ-5 і МХ-7 багатоканальної цифрової телемережі стандарту DVB-T2. Загалом транслюється 44 телеканали, серед яких у мультиплексі МХ-5 здійснюють цифрове мовлення 4 регіональні та місцеві телекомпанії з міста Луцька: ТОВ «ТРК «АВЕРС» (логотип «АВЕРС»), ТОВ «СЛОВО ВОЛИНІ» (логотип «12 канал»), АТ НСТУ «Суспільне Луцьк» (логотип «Суспільне Луцьк») та ТОВ «Контент Менеджмент Груп» (логотип «К Конкурент TV»).
          ТОВ «Телерадіоконтент» (логотип «К КОНКУРЕНТ»), м. Луцьк, володіє ліцензією на мовлення в цифровому мультиплексі МХ-5, територіальна категорія каналу – загальнонаціональна. Мовлення ще не розпочато.
На території області продовжують роботу 4 локальні мультиплекси: м. Камені-Каширському на 48 ТВК, м. Любомлі на 48 ТВК, смт Цумані на 47 ТВК і с. Топільному – 47 ТВК, на яких здійснюють мовлення місцеві / регіональні компанії: ТОВ «ТРК «АВЕРС» (м. Луцьк), ТОВ «Слово Волині» (м. Луцьк), ТОВ «Контент менеджмент груп», м. Луцьк.
        Загальнонаціональний мультиплекс МХ-7 значно покращив покриттям цифровим ефіром північні райони Волинської області, де раніше існували так звані «білі плями» з відсутністю або слабким сигналом вітчизняних мовників. Завдяки цьому мешканці цих районів тепер мають можливість отримувати якісне цифрове телебачення. Особливо це важливо для тих територій, де раніше було можливим лише прийом білоруських телеканалів, що створювало певні інформаційні обмеження. Це дало змогу забезпечити сигналом до 95% території області.
За результатами моніторингу у селищі Ратне Ковельського району у мережі цифрового ефірного телебачення Т2 зафіксовано прийом 36 українських телеканалів, з яких 4 – місцеві та регіональні. Сигналу білоруських телемовників не виявлено.
Під час проведення моніторингу було зафіксовано радіосигнали як українських («УР-1», «Аверс», «Мелодія FМ»), так і іноземних мовників.
Іноземні радіостанції:
Білоруські:
- «Радіо Рокс» – 101,2 МГц;
- «Білоруське радіо 1» – 100,0 МГц.
Польські:
- «Радіо JEDYNKA» – 90,8 МГц.
За результатами моніторингу в с. Кортеліси Волинської області у мережі Т2 зафіксовано прийом семи українських телеканалів, які ведуть трансляцію з мультиплексу МХ-1. Сигнал білоруських телемовників відсутній.
На цій території доступні як українські радіостанції («УР-1», «Львівська хвиля», «Аверс»), так і закордонні.
Іноземні радіостанції:
Білоруські:
- «Юмор ФМ» – 87,5 МГц;
- «Культура» – 88,5 МГц;
- «Легенди ретро» – 98,6 МГц;
- «Народне радіо» – 99,0 МГц;
- «Білоруське радіо 1» – 100,0 МГц;
- «Радіо Мінськ» – 100,4 МГц;
- «Альфа радіо» – 100,8 МГц;
- «Радіо Рокс» – 101,2 МГц;
- «Радіус ФМ» – 103,7 МГц;
- «Радіо Брест» – 104,8 МГц;
- «Радіо Білорусь» (мовлення польською) – 106,2 МГц;
- «Радіомір» – 106,6 МГц.
Польські:
- «Радіо Марія» – 104,5 МГц.
У прикордонних районах Волині сигнал білоруських телеканалів у цифровій мережі відсутній, однак присутня значна кількість білоруських радіостанцій, які використовують передавачі з високою потужністю, особливо в безпосередній близькості до кордону.
Українські радіостанції фіксуються стабільно, проте їх сигнал поступається за потужністю білоруським мовникам, зокрема у с. Кортеліси.
Польські радіостанції також присутні у прикордонній зоні.
У Волинській області на відстані 30-40 кілометрів від кордону з Республікою Польща можна приймати польські цифрові телевізійні програми формату DVB-T з двох передавачів Люблінського воєводства, що охоплюють три мультиплекси: MUX-1, MUX-2 та MUX-3. У деяких населених пунктах, розташованих безпосередньо біля кордону або за 10-20 кілометрів від нього, перевага іноземних мовників над вітчизняними ще більша. Крім того, варто враховувати, що деякі іноземні радіостанції транслюються на двох-трьох частотах.
Результати моніторингу підтверджують, що необхідно посилити українське телерадіомовлення на прикордонних територіях, зокрема шляхом збільшення потужності передавачів та забезпечення стабільного прийому місцевих і регіональних програм.
        Не освоєні або припинили мовлення декілька частот на території області. Не розпочало мовлення у м. Нововолинську (94,3 МГц) та м. Любешів (98,7 МГц) ДП ТРК «Аверс. ТОВ «ТРК «Львівська хвиля» тимчасово припинило мовлення у м. Любомль (90,3 МГц), м. Ковель (87,7 МГц), м. Любешів (102,6 МГц), селище Олика (98,8 МГц). Відсутність мовлення «Львівської хвилі» на прикордонних територіях з Білоруссю негативно впливає на стан інформаційної безпеки регіону. Це створює інформаційний вакуум, який може бути використаний для поширення дезінформації, що у свою чергу підвищує ризики для стабільності та безпеки в прикордонних зонах. Не розпочали мовлення на локальних мультиплексах у м. Володимирі та с-щі Маневичі дві телекомпанії: ДП ТРК «Аверс» та ТОВ «Слово Волині». Конкурс на вільні частоти у цих населених пунктах був проведений Національною радою у жовтні 2021 року. Причиною є технічна відсутність можливості надання постачальником електронних комунікаційних мереж, необхідних послуг у цих населених пунктах. Не освоєна частота у м. Володимирі (94,9 МГц).
  •  

admin

  •  

admin

Ратне
https://ukrtvr.org/city/668
для початку якось так, доповнюйте
  •